Колко индексирани страници имате в Google

Точно 16,000 :)
Но броят индексирани страници според мен няма значение, а и зависи какъв трафик се търси.
 
Точно 16,000 :)
Но броят индексирани страници според мен няма значение, а и зависи какъв трафик се търси.
в общи линии ако са ти сео friendly колкото повече индексирани, толкова по-голяма е вероятността да хванеш трафик от гугъл ...
аз имам към 1700 ...
 
На единия ми сайт - 42,100, на другия 26,400. Този с 42К, носи 90% трафик от Google, според мен е много важно как се разработен сайта за да се индексира добре и в последствие да ти нови безплатен трафик :)
 
Тук следва логичния въпрос - вие ли сте писали съдържанието за тия 15 000 или 40 000 страници примерно... или става въпрос за някво комюнити, което си пълни сайта със съдържание само?
Щото ако пишеш статии примерно... толкова много ще отнемат доста време.
 
Въпросът на темата би-трябвало да бъде "Колко индексирани страници имате, които не са в Supplemental-a". Аз не мога да се похваля повече от 1000 общо за всички сайтове.

Но според мен качеството е от значение.
 
добре го каза бате аз написах ние все още преживяваме стреса от смяната на софта на форума и както нписах по горе въпреки че ндксираните страници се покачиха с над 200 % трафика още е на по ниско ниво от преди смяната
 
От: Колко индексирани страници имате в Google

Резултати 1 - 10 от около 104 000 от ******.net

значи първо така не проверяваш само колко страници има сайта
сложи site:*****.net

иначе си е нормално, нищо необичайно. Аз имам със около 70 000 при site:*****.нещо
и не е нищо особено
 
От: Колко индексирани страници имате в Google

Резултати 1 - 10 от около 104 000 от ******.net

значи първо така не проверяваш само колко страници има сайта
сложи site:*****.net

иначе си е нормално, нищо необичайно. Аз имам със около 70 000 при site:*****.нещо
и не е нищо особено
е да де със site съм проверил, сега гледам 45 хиляди и нещо... яката денси индексатора
 
От: Колко индексирани страници имате в Google

В момента само 84,600 иначе бяха към 250 000, ама станаха малко глупости
 

Горе