Колко индексирани страници имате в Google

От: Колко индексирани страници имате в Google

[SIZE=-1]Results 1 - 10 of about 4,580 from site.info. (0.19 seconds) :lol: не мога да ви се конкурирам
[/SIZE]
 
От: Колко индексирани страници имате в Google

В момента 16к +, Януари ми хакнаха целия сайт... нямах бекъп на датабазите и ... изгубих тогава около 10к страници.
Всяка седмица имам по 500-1000 нови...
не мога да кажа с точност, но поне 70% от тези страници са правени от мен.
Другите са на потребителите... Имах си статистики които исках да публикувам след време... но ми изгърмя лаптоп-а и ся ги нямам вече :(
Та статистиката до колкосто си спомням беше нещо от рода на... Януари... 1200 индексирани(50-80 посещения на ден), Февруари 3000 индексирани(80-120 посещения на ден), Март... не помня... Април беше нещо от рода на 8400 до 9000 индексирани(150/200 посещения на ден), Май 14000 индексирани(250/350 посещения на ден)... В момента съм горе доло същия като май... единствената разлика е, че сега съм с 400 посещения на ден и 16 к индексирани...
 
От: Колко индексирани страници имате в Google

ех жалко бяха станали около 6000 и нещо и БАМ-БАН
 
От: Колко индексирани страници имате в Google

206 индексирани... 100ина уникални дневно...
Няма никакво значение броя на индексираните... (почти)
За пример :
"3000 индексирани(80-120 посещения на ден)"
 
От: Колко индексирани страници имате в Google

Резултати 1 - 10 от около 7 950 от :twisted: (0.14 секунди)

29232170ma8.gif



Мойте се качват яко :)
ДААА не сам с най-малко :mrgreen:

Мноо яка тема, ся ша пусна и аз една
 
Последно редактирано:
От: Колко индексирани страници имате в Google

site:mov.bg
Около 99 000 резултата (0.12 секунди) ? От къде толкова страници като дефакто няма толкова в сайта :lol: нему разбирам на този гугъл. Днес са 99 к утре са 7800 такива митими работи. И накрая извода при 1000 индексирани при 7800 и при 99 к посещенията - едни и сащи! :twisted:
 
това не е повод за много радост ... вероятно ти захапва някои страници с параметър или особеност на структурата на сайта и ти прави дупликейт на сайта и може да ти канабализира ранкинга нужно е по обстоино изследване..


иначе и аз не съм забелязвал голяма разлика... имам съмнения за едни седем процента повишаване на трафика след такъв експеримент но стана плавно във времето за няколко месеца въпреки по малко индексирани и затова имам съмнения...
 
От: От: Колко индексирани страници имате в Google

Около 316 резултата (0.17 секунди)

Скромно, като за нов сайт.

 

Горе