Колко мога да искам за фейсбук станица?

Здравейте,

като експерти или поне такива със повече опит от мен, според вас колко пари мога да искам за да продам страницата :


Благодаря!
 
еми по принцип по 1 ст на фен вървят, но сега в тази криза няма кой да ти даде и толко, така че около 100 / 150мисля че и ралната цана на тази страница
 
еми по принцип по 1 ст на фен вървят, но сега в тази криза няма кой да ти даде и толко, така че около 100 / 150мисля че и ралната цана на тази страница

Благодаря!
 
еми по принцип по 1 ст на фен вървят, но сега в тази криза няма кой да ти даде и толко, така че около 100 / 150мисля че и ралната цана на тази страница
Не мислиш много правилно :) страниците от давна не вървят на 1ст а и никога не са били на 1ст. много зависи от страницата а и това не е някакъв продукт с определена цена всичко е въпрос на договорка чисто и просто :) Една страница струва толкова колкото е готов някои да даде за нея :)

В случая на тази страница цената е доста ниска (казвам го като човек които изкупува страници нямам интерес към конкретната много е малка) - цената е ниска поради няколко фактора първо малкия брой фенове - страницата е с конкретна тематика кубрат пулев което ограничава адски много ползването и за правене на пари от страницата и трето в името е записано ОФИЦИЯЛНА ФЕН СТРАНИЦА което би довело до много репорти ако някои я вземе с каквато и да е търговска цел :) Нали не си представяте да пускате обувки за продаване вътре ще има репорти дори и съдебен иск може да ти докара ако случайно някои от обкръжението на Пулев попадне до нея!

С две думи цената е 20-30лв.!
 
еми по принцип по 1 ст на фен вървят, но сега в тази криза няма кой да ти даде и толко, така че около 100 / 150мисля че и ралната цана на тази страница
Хъм, то би трябвало точно в тази криза да вървят повече нет историите.
 
Здравейте, незнам дали тук е точното място, но искам да попитам за моята страница колк омога да взема, тъй като тя е много стара, но отдавна не беше работено с нея. Ето линк към нея, моля някой компетентен да я оцени. https://www.facebook.com/Travelnewss/

Не струва нищо. По-скоро има смисъл човек да развие нова, отколкото да се мъчи с тази, която освен всичко е и наспамена...
 
Направи я 200к и ще ти кажа колко струва
Тези със по 4,5к почти никой не се интересува от тях.
 

Горе