Колко от вас са баннати от shield.bg?

Sky

Well-Known Member
Влизам днес в сайта им и:
Вашият акаунт във форума е баннат. Причина за банване: GFU
Банът ще бъде премахнат: Никога
:lol:
Та някой друг да е получил банан?
 
От: Колко от вас са баннати от shield.bg?

ХА верно ли бе?
 
От: Колко от вас са баннати от shield.bg?

Баси сигурността дето предлагат тогава.
 
От: Колко от вас са баннати от shield.bg?

Добре че от хостинг компанията реагираха бързо.
 
От: Колко от вас са баннати от shield.bg?

Тези са някакви лапищаци според мен щото за баннали цели мрежи в България, пък да не говорим за простотията към сайта на колегата.
 
От: Колко от вас са баннати от shield.bg?

Не знам, но тези ми 'хакнаха' сайта. :)
Днес ставам, отварям zaruka.bg и ми излиза ":))))))))))))) САЙТА СЕ СПИРА!"
Какво да ви кажа колеги.....
Искат да си купиш защита от тях, че да си сигурен... :lol:
 
От: Колко от вас са баннати от shield.bg?

Искат да си купиш защита от тях, че да си сигурен... :lol:

Представяш ли си..хахаахххаа

Май и мен баннаха от сайта или просто не им работи.
 
Последно редактирано:
От: Колко от вас са баннати от shield.bg?

Аз си оттеглям обвинението, понеже наистина нямам доказателства. :)
 
От: Колко от вас са баннати от shield.bg?

Тоя форум е заприличал на детска площадка...
 
От: Колко от вас са баннати от shield.bg?

Тези са някакви лапищаци според мен щото за баннали цели мрежи в България, пък да не говорим за простотията към сайта на колегата.

Според мен просто сайта им каталясва от време на време, защото аз ги отварям през VPN от чужбина и пак не работеше. Сега гледам е ОК.

Иначе като цяло всеки може да се научи да работи с Метасплойт, ама това е работа за script-kiddies, аз лично вече съм стар за тия работи :)
 
От: Колко от вас са баннати от shield.bg?

........................
 
Последно редактирано:
От: От: Колко от вас са баннати от shield.bg?

Сървъра не пада, просто при определен брой заявки, изпратени към сървъра машината лепи бан.
:shock: `
 
От: От: Колко от вас са баннати от shield.bg?

Добър ден на всички.
Аз съм администратор в shield.bg и заставам с името си, че от наша страна въпросният сайт не е пипан, нито пък сме имали подобни намерения.
Администраторите на predpriemach разполагат с айпи адреса ми - могат да проверят какъв е и г-н Асенов да го предаде на хостинг провайдъра, за да се установи има ли логове от моето айпи.
Ние от ЩИТ не се занимаваме с подобни неща. Обвинението бе отправено главно към мен, но не бе подкрепено със солидни доказателства.
@mr_nikolow - не искам да приемеш коментарът ми към теб като нападка, обида или нещо подобно.
Не можеш да твърдиш, че ние сме "лапищаци", след като дори не ни познаваш като личности.
Уверявам те, че ако бяхме лапищаци, нямаше дори да си помислим за направата на подобен проект.
На ден получавами по десетки електронни писма и хора, които са ползвали услугите ни могат да потвърдят, че нито сме злоупотребили по някакъв начин, нито пък сме се възползвали от това, че сме имали някакъв достъп до определен сайт.
Замисли се (mr_nikolow) дали и ти не изглеждаш като лапищак като ни обиждаш виртуално.

Благодаря на bioz, Blinky и Georgi за адекватните коментари.

Сървъра не пада, просто при определен брой заявки, изпратени към сървъра машината лепи бан.

Аз си признавам, че съм прибързал с определението за, което моля да ме извините, обаче да "лепите бан" на цели мрежи това е много човек. Ако ползвам вашите услуги и ми нападнат онлайн магазина през IP от България означава ли, че половин България няма да може да пазарува от него след като се задейства така наречената защита на машината?
 
От: Колко от вас са баннати от shield.bg?

.....................................
 
Последно редактирано:
От: От: Колко от вас са баннати от shield.bg?

И аз като теб съм учуден :)
Тестваха моя блог, на споделен хостинг е и нямаше нужда от подобни "екстри". И идва въпроса малко не се ли престарават?
 

Горе