Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Сега се сетих за една много съдържателна песен, която описва абсолютно точно сегашното положение
Едно време българския воин е бил чудовище, а в днешно време воените се бият за водка "Търговище"
 
Последно редактирано:
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Само тъй сиги говориш на инат,,, бас държа

мне, даже чакам с интерес последния епизод от 5ти сезон , другата седмица. Вие си играйте на войници.
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Не са прай на жилязна девица, пуд железния девствен пояс сигурно ти трепва за един бластер,,, признайси
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Не са прай на жилязна девица, пуд железния девствен пояс сигурно ти трепва за един бластер,,, признайси

не ти разбирам маймунския език , но сега се опита да се направиш на интересен ли ? Не се получи , друпия път по-добре ....
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

не ти разбирам маймунския език , но сега се опита да се направиш на интересен ли ? Не се получи , друпия път по-добре ....

Не може да ни ти трепва нишо ако се срине мястото в което си роден и отрасъл, хич не мисе прави на желязна девица
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Не може да ни ти трепва нишо ако се срине мястото в което си роден и отрасъл, хич не мисе прави на желязна девица
По ще ми трепне ако се срине върху мен. Ако съм на друго място - няма проблем. И без това искам да пробвам как се живее на остров. Мисля си за канарските или що пък не и някъде по-далеч ;) Стига да има интернет да изкарвам приходи , другото ще се нареди :)
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Искаш да проваш без минало, ама без носталтия няма как да проваш,,, колкото и даси просс
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Искаш да проваш без минало, ама без носталтия няма как да проваш,,, колкото и даси просс

Аз миналото си го имам , никой не може да ми го вземе. Ама искам да имам и бъдеще .
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Аз миналото си го имам , никой не може да ми го вземе. Ама искам да имам и бъдеще .

Бъдеще без минало е неясно, уважавай миналото, живей добре в настоящето зада имаш прекрасно бъдеще
Мисля че го беше казал Далай Лама
 

Горе