Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

leonssss

Well-Known Member
Запитах се колко ли от вас ще защитят страната си , ако и обявят война.Да видим, колко са патриотите.
Мен не ме бройте .Аз например директно от запаса ще ме прехвърлят за артелчик, чи там краденето е по-голямо.За младите артелчика няма нищо свързано с артилерията.:twisted:
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Да се надяваме никога да не се стига до това, но според мен българският народ в трудни ситуации се обединява. Всеки обича родината си, но има и много псевдопатриоти.
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Според мен Волен Сидеров ще е на 1ва линия с войниците :D
Разбира се под маса и с мегафон в ръка :D
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Първо трябва да бъдат разстреляни кретените в парламента, след това вече да се борим за родината, иначе каузата е загубена !!!
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Запитах се колко ли от вас ще защитят страната си , ако и обявят война.Да видим, колко са патриотите.
Мен не ме бройте .Аз например директно от запаса ще ме прехвърлят за артелчик, чи там краденето е по-голямо.За младите артелчика няма нищо свързано с артилерията.:twisted:

Ти нямаше ли да емигрираш по едно време, защо това да те вълнува?
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Като ти почука бай мангал от ислямска държава на вратата да те обрязва и ти ще излезеш от артелната чак. В условия на война малцина ще скатаят, защото тогава важат военни закони и наказанията са сурови, включително смърт, ще не щеш, ще се включиш. Никой няма да те пита дали искаш.

Само не ми е много ясно с нашия главнокомандващ как ще стават работите!? Ще има - Хей ислямцииии.... на ви бомбииии.... Ако се сещаш за вица с педалите и германците:)



Запитах се колко ли от вас ще защитят страната си , ако и обявят война.Да видим, колко са патриотите.
Мен не ме бройте .Аз например директно от запаса ще ме прехвърлят за артелчик, чи там краденето е по-голямо.За младите артелчика няма нищо свързано с артилерията.:twisted:
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Ако си достатъчно далновиден да предугадиш какво ще стане предварително, ще си аут от страната. В противен случай ще воюваш, а и както каза биаарото, щеш нещеш си на линията - макар че линията ще градска и партизанска, ако не си зачислен към армията.

А ето ги и по точните цифри по темата:

Само 25% от българите готови да се сражават за страната си
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Нищо не се знае, това го твърдят сега, като стане дебела повечето ще мислят по друг начин, в това съм сигурен. Друг е въпроса, че такава масова война няма как да има, воините ще са военни срещу военни или партизани срещу военни, масова мобилизация няма как да има.... Макар че и това не се знае:)

По-лошото е, че с тея западняшки ценности, дето ни ги натресаха, съвсем се изгейчи обществото и ако дойде някоя орда от изток, не само нас ще прегази, ами и цяла западна Европа ще отиде. То си пише в статията тук 20%, на изток са близо 80%.... Накрая пак руснаците ще трябва да спасяват положението, щото там още са си 99% :lol:




Ако си достатъчно далновиден да предугадиш какво ще стане предварително, ще си аут от страната. В противен случай ще воюваш, а и както каза биаарото, щеш нещеш си на линията - макар че линията ще градска и партизанска, ако не си зачислен към армията.

А ето ги и по точните цифри по темата:

Само 25% от българите готови да се сражават за страната си
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Според мен много зависи, кой застрашава родината. От изток от запад или от югоизток..
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Така е, важно е и кой напада родината.
А иначе съм сигурен, че Сидеров ще изнася пламенна реч пред чуждата войска, докато те избиват нашите сънародници, докато Борисов ще го плюе и ще му обяснява как от това няма смисъл и трябва да се подкупи войската с кебапчета.
Плевнелиев ще си се скрие, депутати ще си карат спокойно Мерцедеса по магистралата и така....
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Бърннито и блекаулта да ходят да се бият срещу Русия, аз няма да се бия за хамериканците!!!
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Зависи срещу какво ще се бием, сега ако НАто обяви война на РУСИЯ, аз за какво трябва да се включвам? НАТО родината ли ми е????
 
От: От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Няма боко тиквата и роско путе*о да ходят на фронтовата линия. :lol:
Според мен Волен Сидеров ще е на 1ва линия с войниците :D
Разбира се под маса и с мегафон в ръка :D
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Бърннито и блекаулта да ходят да се бият срещу Русия, аз няма да се бия за хамериканците!!!

Ей го и платеният трол стига с тази Русия и войната на вожда ви ... нищо не каза по темата, но пак вкара Русия и САЩ ...

Ей така за спорта поради незнайно каква причина Путин реши да пусне зелените човече във Варна и Бургас какво ще правиш ще се биеш ли или ще си кротуваш в селската околия? Утре му скимва да вземе всичко с О - Одеса и Одесос, та кво правим? Давам примера не случайно защото тук е фул с руснаци, друга по-голяма диаспора не знам, но може да заместиш примера, с каквото си пожелаеш.

@Биарро, никой не иска се бие и воюва особено младите особено като имаме такива дупедавци в политиката, нормални са данните от гледище на мир. В Русия цялата социална политика е функция на национализъм - сутрин, обед и вечер се яде национализъм и се прокарва с водка ...
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Аз лично си събирам багажа и отивам направо извън ЕС, ако стане нещо подобно. Който цени живота си по-малко от някаква измислена държава, нека остане и се бие.
 
От: От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Американските подлоги са първи в форумя!!!
Ей го и платеният трол стига с тази Русия и войната на вожда ви ... нищо не каза по темата, но пак вкара Русия и САЩ ...

Ей така за спорта поради незнайно каква причина Путин реши да пусне зелените човече във Варна и Бургас какво ще правиш ще се биеш ли или ще си кротуваш в селската околия? Утре му скимва да вземе всичко с О - Одеса и Одесос, та кво правим? Давам примера не случайно защото тук е фул с руснаци, друга по-голяма диаспора не знам, но може да заместиш примера, с каквото си пожелаеш.

@Биарро, никой не иска се бие и воюва особено младите особено като имаме такива дупедавци в политиката, нормални са данните от гледище на мир. В Русия цялата социална политика е функция на национализъм - сутрин, обед и вечер се яде национализъм и се прокарва с водка ...
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Ние вече сме окупирани от САЩ, пък не знам... Щом кораби и военни бази имат, за какво говорим?
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

който е бил войник пише в темата, а който не е бил чете и се пули кавкво е това артелна, че щели насила да ме вадят от артелната за да се бия срещу врага, за да не ме обрежат за втори път:lol:
Значи всеки 4ти ще се бие / 25% / и ще защити Родината си, а търпи и мълчи срещу политическата вихрушка.Нещо не се връзва.Мислим и тези 25% ще се изпокрият зад Брандербургската врата и ще цоцат от социала и демокрасито:twisted:


Аз лично си събирам багажа и отивам направо извън ЕС, ако стане нещо подобно. Който цени живота си по-малко от някаква измислена държава, нека остане и се бие.

Един от най-смислените коментари!:roll:


между другото
Путин вдигна Северния флот в пълна бойна готовност
 
От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

Аз съм бил 98 година 9 месеца в казармата в секретни ракетни войски , стига ми толкова .
вземам си дъщерята и изчезвам където мога .


Победители в една съвременна война са тези , които оцелеят .
 
От: От: Колко от вас ще защитат отечеството ни в случай на война.

То това е от онзи ден още. Нормално е да ги дигне, няма как някой да си прави екшън пред вратата ми и аз да не се дигна в пълна бойна, не, че е пълна обаче нормално си е. Иначе аз съм бил 2000 година.
който е бил войник пише в темата, а който не е бил чете и се пули кавкво е това артелна, че щели насила да ме вадят от артелната за да се бия срещу врага, за да не ме обрежат за втори път:lol:
Значи всеки 4ти ще се бие / 25% / и ще защити Родината си, а търпи и мълчи срещу политическата вихрушка.Нещо не се връзва.Мислим и тези 25% ще се изпокрият зад Брандербургската врата и ще цоцат от социала и демокрасито:twisted:




Един от най-смислените коментари!:roll:


между другото
Путин вдигна Северния флот в пълна бойна готовност
 

Горе