Колко пари да платя на човек, за да ми напише 30 статии?

Rationality

New Member
Ще ми трябват след няколко месеца около 30 статии (с цел СЕО за сайта ми) от по 2 страници Word.
Колко вървят цените за авторски труд, на БГ език и къде да намеря човек да ги напише?
 
От: Колко пари да платя на човек, за да ми напише 30 статии?

Много зависи како търсиш - скъпо и качествено или евтино и посредствено.
 
От: Колко пари да платя на човек, за да ми напише 30 статии?

а как варират цените между двата варианта?
 
От: Колко пари да платя на човек, за да ми напише 30 статии?

Важното, освен SEO, е да се създаде и авторитетен статус в областта, затова да кажем - скъпо и качествено.
 
От: Колко пари да платя на човек, за да ми напише 30 статии?

По-добре делни, 15 качествени и 15 не толкова качествени, като некачествените ще ходят по сателити за 2ро,3то ниво линкове.
 
От: Колко пари да платя на човек, за да ми напише 30 статии?

Ще ми трябват след няколко месеца около 30 статии (с цел СЕО за сайта ми) от по 2 страници Word.
Колко вървят цените за авторски труд, на БГ език и къде да намеря човек да ги напише?
Ако изобщо намериш някой, който хем е свободен, хем е достатъчно квалифициран да свърши такава работа цените ще започнат от 300 лева и нагоре.
 
От: Колко пари да платя на човек, за да ми напише 30 статии?

Я потърси тук във форума има една чудесна тема по твоя въпрос - колко върви качествения контент и колко пренаписвания/превеждания:
При първия може да отидеш и на над 20 кинта за статия, при другия за 2-3-4 лева
 
От: Колко пари да платя на човек, за да ми напише 30 статии?

Имате ЛС :)
 
От: Колко пари да платя на човек, за да ми напише 30 статии?

Аз мога да напиша статия грамотно и доколкото е възможно от темата фактически правилно. В какава област Ви трябват?
 
Re: От: Колко пари да платя на човек, за да ми напише 30 статии?

При първия може да отидеш и на над 20 кинта за статия, при другия за 2-3-4 лева

Абе тва ебавка ли е? Ти знаеш ли колко са 2 уърдски страници изобщо. Аз за 4лв не бих ги преписал...
 
От: Колко пари да платя на човек, за да ми напише 30 статии?

Мик Джагър и за 2000 лв не би ги преписал :) Има си хора за различните ценови диапазони, всеки си оценява труда различно :)
 
Амии... за шрифт 72 - може и за много малко пари да стане. Един съвет - казва се или на стандартна страница т.е. 1800 знака плюс интервалите по БГ стандарт, или се казват брой думи. Така на уърдска страница... може и 100 думи да сеслежат, може и 1000...


Аз пиша в зависимост от настроението ми и в зависимост от език и тема. Вече под 3 евро на 400 думи оригинален текст не падам, дори и да става въпрос за автобиографията ми. Изключение правят само хората, с които съм работила в началото и продължаваме да работим заедно по проекти. (ще траябва да си погледна темата и да я пооправя май-май...)
 

Горе