Колко пари може да се изкарат от Интернет?

highlife

Member
Как мислите, колко пари може да се изкарат от Интернет?

На въпроса “Колко пари може да се изкарат от Интернет?”всеки интернет потребител ще ви отговори различно в зависмост от това в какви сайтове е работил или какви негови познати са работили във интернет, и колко пари съответно са изкарали. Всеки има различно виждане и по въпроса “Възможно ли е във интернет въобще да се изкарват пари или това е само въдица за будали?”

Няма да ви мотая, направо ще ви отговоря: Във интернет могат да се изкарват наистина хубави пари, пари които 90% от българите не могат да изкарат на своето работно място, пари които обаче се изкарват със труд, постоянство, всеотдайност и ум. Работата по интернет просто не е работа за глупаци и мързеливци, изисква се да си винаги във крак със модерните тенденции в нета и да не си мързелив за да си реализираш мечтите и проектите.

Парите, които ще изкарате във интернет зависят от вашата готовност и целеустременост. Имам приятели и познати, които за един месе изкарват хиляди доллари, а имам и такива, които за година не могат да изкарат нищо, понеже чакат да им паднат парите от горе. Парите не падат от небето, така че старайте се измисляйте нови методи за изкарване на пари или използвайте вече съсздадените такива отвърдили се методи за печалба от интернет!

Парите от сайт! Да се изкарат от Интернет пари!

За да не бъда голословен, ще ви дам първият сайт на, които можете да изкарате пари и то без да влагате нищо освен своето време и работа, сайта работи по така наречената система плащане за клик, или казано по български език , сайта ви плаща за да разглеждате други сайтове. Но това не е всичко, сайта още предлага на потребителите да печелят пари от четене на писма или решаване на задания, като последните, са най скъпо платени. За да е по разбираемо за какво говря във видеото по- долу съм ви подготвил обучаващ материал за работа във интернет именно във този сайт. Така, че ви пожелавам приятно гледане и навлизане на света на хората които работят във интернет !

[video=youtube;PbJO-9VoYY4]https://www.youtube.com/watch?v=PbJO-9VoYY4[/video]

За да се регистрираме на сайта, просто натискаме на линка: http://www.seosprint.net/?ref=134025
Обърнете внимние линкът е реферален! Това означава, че всеки регистрирал се по него ще стане мой реферал, а всички мои реферали ще могат да задават своите въпроси към мен и да получават информация за всички интересуващи ги неща около сайта! Освен това всички мои реферали ще имат право да сложат своят реферален линк към сайта, така че да могат да привличат клиенти във коментарите към тази статия!

Успех на всички желаещи се да изкарват истински пари от интернет ! Мисля, че вече знаете как може да се изкарат от Интернет пари!
 
Последно редактирано:
От: Колко пари може да се изкарат от Интернет?

забравил си да сложиш линк :)

иначе какъв е смисъла да четеш на руски - тези които не го знаят няма да разберат нищо
а тези които го знаят - може да си го прочетат сами :D
 
От: Колко пари може да се изкарат от Интернет?

Опс, не бях видял, благодаря все пак :)
 
Адмирации за видеото, което със сигурност ще помогне на желаещите да опитат, НО... струва ли си?
Всичко, което ще напиша по-долу няма лично отношение към конкретния сайт или към автора. Просто лично мнение.

Нека бъдем реалисти. Към момента 1 рубла е 0,03 лева(3 стотинки) според Google. Колко рубли могат да се изкарат на ден от този сайт? Съдейки по видеото, да кажем 5. Това са ~0.20 лева(20 стотинки). Колко време ще отнеме, за да се изкарат тези 5 рубли? На пръв поглед изглежда елементарно да щракаш напред-назад из разни сайтове, но отнема време и то не малко. Нека автора сподели за колко време прави 5 рубли, за да внесе яснота за колко време точно говорим.
Относно сочения за най-доходоносен начин - задачите, забелязах, че има 61 страници с такива. Ако приемем, че на всяка страница има по 20 задачи, това прави 1220 задачи. Отново базирайки се на видеото, ще приема, че средната цена за задача е 1 рубла(споменатите 100 рубли за задача предполагам са рядкост), което прави 1220 задачи/рубли, като не включвам задачите, които няма да може да изпълните по една или друга причина. 1220 рубли = 48,64 лева. Е, струва ли си?

Знам, че за напълно некомпетентни хора, това ще бъде някакво начало, но винаги съм мислел, че ако преди години аз си бях спестил кликанията по подобни сайтове, както разни тулбарове(Cashfiesta и пр.), то щях да навляза по-рано в същинските възможности на интернет за правене на пари. Да от тези сайтове(посочения в темата) се правят пари, но ги правят собствениците, а не вие :)
Най-доброто, което може да се направи с цел максимизиране на приходите, е това, което прави автора. Да трупате реферали.

Личен съвет към всички, които ще прочетат това мнение. Времето, което ще изразходите в подобен тип сайтове, докато изкарате 20 стотинки, ще ви бъде напълно достатъчно да направите бърз ресърч(проучване), да напишете кратка статия(300-500 думи) и да я проверите и съответно редактирате. Тази статия може да продадете на цена от 3-4 лева(или повече, в зависимост от това колко добре пишете и как си оценявате труда). Изборът оставям на вас!
 
От: Re: Колко пари може да се изкарат от Интернет?

Адмирации за видеото, което със сигурност ще помогне на желаещите да опитат, НО... струва ли си?
Всичко, което ще напиша по-долу няма лично отношение към конкретния сайт или към автора. Просто лично мнение.

Нека бъдем реалисти. Към момента 1 рубла е 0,03 лева(3 стотинки) според Google. Колко рубли могат да се изкарат на ден от този сайт? Съдейки по видеото, да кажем 5. Това са ~0.20 лева(20 стотинки). Колко време ще отнеме, за да се изкарат тези 5 рубли? На пръв поглед изглежда елементарно да щракаш напред-назад из разни сайтове, но отнема време и то не малко. Нека автора сподели за колко време прави 5 рубли, за да внесе яснота за колко време точно говорим.
Относно сочения за най-доходоносен начин - задачите, забелязах, че има 61 страници с такива. Ако приемем, че на всяка страница има по 20 задачи, това прави 1220 задачи. Отново базирайки се на видеото, ще приема, че средната цена за задача е 1 рубла(споменатите 100 рубли за задача предполагам са рядкост), което прави 1220 задачи/рубли, като не включвам задачите, които няма да може да изпълните по една или друга причина. 1220 рубли = 48,64 лева. Е, струва ли си?

Знам, че за напълно некомпетентни хора, това ще бъде някакво начало, но винаги съм мислел, че ако преди години аз си бях спестил кликанията по подобни сайтове, както разни тулбарове(Cashfiesta и пр.), то щях да навляза по-рано в същинските възможности на интернет за правене на пари. Да от тези сайтове(посочения в темата) се правят пари, но ги правят собствениците, а не вие :)
Най-доброто, което може да се направи с цел максимизиране на приходите, е това, което прави автора. Да трупате реферали.

Личен съвет към всички, които ще прочетат това мнение. Времето, което ще изразходите в подобен тип сайтове, докато изкарате 20 стотинки, ще ви бъде напълно достатъчно да направите бърз ресърч(проучване), да напишете кратка статия(300-500 думи) и да я проверите и съответно редактирате. Тази статия може да продадете на цена от 3-4 лева(или повече, в зависимост от това колко добре пишете и как си оценявате труда). Изборът оставям на вас!

Има много начини и много схеми ... и ти си прав :)
 
От: Колко пари може да се изкарат от Интернет?

Колко пари може да се изкарат от Интернет?

Въпросът е риторичен, отговорът е ясен:
Милиарди. Собствениците на Гугъл и на Фейсбук изкарват милиарди от Интернет!
 
От: От: Колко пари може да се изкарат от Интернет?

Въпросът е риторичен, отговорът е ясен:
Милиарди. Собствениците на Гугъл и на Фейсбук изкарват милиарди от Интернет!

Да така е, но ние все още не сме на тяхно ниво, че да взимаме милиардите, аз и на хилядите ще съм доволен ;)
 
От: От: Колко пари може да се изкарат от Интернет?

изкарват милиарди от Интернет!

а от правителствата колко изкарват :D

п.п. @highlife на колко години си? Както каза @Kirev - може да се пробва от начинаещите...но не е нещо от което може да си спокоен.
Знаеш руски..защо не намериш по-доходоносна работа?
 
От: От: Колко пари може да се изкарат от Интернет?

а от правителствата колко изкарват :D

п.п. @highlife на колко години си? Както каза @Kirev - може да се пробва от начинаещите...но не е нещо от което може да си спокоен.
Знаеш руски..защо не намериш по-доходоносна работа?

Аз имам, тази тема е друг въпрос. :p
 
От: Колко пари може да се изкарат от Интернет?

Mикроworkers на руски ли е това? Малко прилича на букс тема, особено последните неща за рефералните линкове и разрешенията ти.


Пари се изработват, затова начинаещите да се хващат или към дизайн или програмирае или общо уебмастери да станат, вместо да изпълняват задачки.
 
От: От: Колко пари може да се изкарат от Интернет?

Mикроworkers на руски ли е това? Малко прилича на букс тема, особено последните неща за рефералните линкове и разрешенията ти.


Пари се изработват, затова начинаещите да се хващат или към дизайн или програмирае или общо уебмастери да станат, вместо да изпълняват задачки.

Съгласен съм с теб :roll:
 

Горе