Колко пари струва да се построи бетонна ограда - знае ли някой?

От: Колко пари струва да се построи бетонна ограда - знае ли някой?

Във форума има строители, аз се чудя що още не са ти пуснали оферта... Ще им дам един ден размисъл :D и ако си със сериозни намерения за оградата, аз ще ти намеря човек за нея, въпреки че напоследък мразя посредническите изяви :)
 
От: Колко пари струва да се построи бетонна ограда - знае ли някой?

една строителна тема а толкова строители се изредиха
интересно това с камъните дали ще е по евтино?
пък и е по стилно:)
 
От: Колко пари струва да се построи бетонна ограда - знае ли някой?

евтино друг път, кой ще седне да ти реди камък за по малко от 50 на метър
една строителна тема а толкова строители се изредиха
интересно това с камъните дали ще е по евтино?
пък и е по стилно:)
 
От: Колко пари струва да се построи бетонна ограда - знае ли някой?

халас!

Майсторите са тук и правят оградата от седмица.
Просто исках да си сверя часовника за да знам.
Дали са решили да изкарат в повече от необходимото.
Оградата е БЕТОННА И 30 СМ ДЕБЕЛА ЗАЩОТО АЗ ТАКА ИСКАМ!
Знам че ще е по-евтино ако е тънка и от тел, мерси! Не се търси евтина ограда а подходяща за района и това е бетонна бяла ограда с дървени пана!
Ако исках каменна ограда, щях да направя каменна, досега беше телена и затова я махам и слагам бетонна.
разбирам ви и съм благодарен за предложенията за вида на ограда, за камъни, за бетонни блокчета за тел за дебелина и за размер.
нали е моя ограда и я правя така както на мен да ми хареса.
не разбирам защо някои го вземат толкова навътре, все едно ще ги каня на гости?
И ДА! Сметката 18 000 +-3000 ме устройва идеално.
Не търся сметка и оферта ,а прилизителна цена
Цената 18 000 я чух от три места затова я приемам за средна и вярна.

Мерси на отзовалите се, оттук нататък който иска да спами- да спами, аз научих необходимото ми.

Оставям темата отворена за СПАМ и нови потребители и за такива които ги сърби гЪзЪ и искат да си го получат като Дрискоторникс и подобни.
Съжалявам го че се е родил грозен и е останал нереализиран, но това никога не ми е пречело, да тегля майните на когото и да бил.
 
От: Колко пари струва да се построи бетонна ограда - знае ли някой?

Точно. В крайна сметка това си е предмет/ въпрос на договаряне между две страни, три или повече ако се броят всички участници и комшията, разбира се.
 
От: От: Колко пари струва да се построи бетонна ограда - знае ли някой?

Точно.
Това си е предмет на договаряне в крайна сметка между две страни, евентуално три ако се брои комшията.:)

Голям тарикат е другия комшията... от всички страни му направиха ограда без пари. По-голям късметлия от мен, аз намазах само половин ограда.
 
От: Колко пари струва да се построи бетонна ограда - знае ли някой?

халас!

Майсторите са тук и правят оградата от седмица.
Просто исках да си сверя часовника за да знам.
Дали са решили да изкарат в повече от необходимото.
Оградата е БЕТОННА И 30 СМ ДЕБЕЛА ЗАЩОТО АЗ ТАКА ИСКАМ!
Знам че ще е по-евтино ако е тънка и от тел, мерси! Не се търси евтина ограда а подходяща за района и това е бетонна бяла ограда с дървени пана!
Ако исках каменна ограда, щях да направя каменна, досега беше телена и затова я махам и слагам бетонна.
разбирам ви и съм благодарен за предложенията за вида на ограда, за камъни, за бетонни блокчета за тел за дебелина и за размер.
нали е моя ограда и я правя така както на мен да ми хареса.
не разбирам защо някои го вземат толкова навътре, все едно ще ги каня на гости?
И ДА! Сметката 18 000 +-3000 ме устройва идеално.
Не търся сметка и оферта ,а прилизителна цена
Цената 18 000 я чух от три места затова я приемам за средна и вярна.

Мерси на отзовалите се, оттук нататък който иска да спами- да спами, аз научих необходимото ми.

Оставям темата отворена за СПАМ и нови потребители и за такива които ги сърби гЪзЪ и искат да си го получат като Дрискоторникс и подобни.
Съжалявам го че се е родил грозен и е останал нереализиран, но това никога не ми е пречело, да тегля майните на когото и да бил.

Искрено се радвам че си се нахендрил с бетонна ограда, точно според твоя вкус - широчина и дълбочина
Ти си едно самовлюбено и егоистично копеле и за къф хуй ти беше да питаш като се нахендри и с цената
Ама то гъзарията също има цена, как мога да те омаловажавам, щом си такъв гъзар, баси ограда на имение сигурно

Та не можах да разбера само този коментар към мене, като от кой се изказваш?
Щото нали си голяма работа, мултиусер и так дале
Като Страната ли го пускаш коментара или като Санам???
 
От: От: Колко пари струва да се построи бетонна ограда - знае ли някой?

Искрено се радвам че си се нахендрил с бетонна ограда, точно според твоя вкус - широчина и дълбочина
Ти си едно самовлюбено и егоистично копеле и за къф хуй ти беше да питаш като се нахендри и с цената
Ама то гъзарията също има цена, как мога да те омаловажавам, щом си такъв гъзар, баси ограда на имение сигурно
...


Селянино, да не те знам какъв си олигофрен, да ти се вържа... Но като те гледам на какво приличаш... си е срамота че изобщо ти отговарям.


https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd....20x720/389643_480988908581906_542173923_n.jpg


... лелееееее... как е чантичката на кръста, удобна ли е??
стойката, дрешките, очилата... калъфа на сапунерката... цепиш мрака пич.. не знам изобщо защо са ти необходими профили в елмаз и да лъжеш че си самотен?..
Ти сигурно не се отърваш от яки мацки? Особено с твоя силен интелект и културен език, съчетани с тази непоправима визия...
Срам ме е че съм в един форум с теб... Къде сме ние къде си ти... нямаш стигане.

А колкот до оградата на имението... какво да ти кажа, аз вече го казах: "Къде си ти, къде съм аз..."
 
От: Колко пари струва да се построи бетонна ограда - знае ли някой?

aз лично бих си я направил сам без проблем едно лято :D

Много ме бива в строителството, преди съм правил окачени тавани за себе си и приятели, лепя плочки по-добре от майстор с фуги по учебник, боядисване - няма нужда да казвам, на шпакловката пък съм цар - правя я като стъкло. Това дори ми доставяше удоволствие, шпакловането примерно. Като съм се залепил за стената и я изправям не мисля за нищо освен как да е перфектно гладко и да няма мустаци :D

Само за пример - един апартамент му направих основен ремонт преди години и се продаде почти 2 пъти по-скъпо отколкото даваха без да е ремонтиран! И на приятели съм им правил такива майсторски неща. Ама си е хамалогия...
 
От: Колко пари струва да се построи бетонна ограда - знае ли някой?

Дан'си решил да строиш нова Баба Вида? Какви са тези 30 см?
 
От: От: Колко пари струва да се построи бетонна ограда - знае ли някой?

Дан'си решил да строиш нова Баба Вида? Какви са тези 30 см?


Абе съседа е виновен, аз трябва да ходя да му се карам и да искам да ми плати неустойки. Направил ми около половината къща ограда / където сме съседи / такава 30 санта дебела метър висока и с двуметрови колони... аз какво да направя? не става да правя друг тип ограда, не става половината къща така, другата така, няма да е лицеприятно. Аз мислех да правя жив плет, но крокодила се размрънка че ме познавала и нямало да го поддържам. :)
И им казах да довършват по същия начин.

Та заради него се набутах с такава ограда:) Но пък става красиво.
 
От: Колко пари струва да се построи бетонна ограда - знае ли някой?

Тъкмо шси предпазиш имането от всякакви вредители... от мургави, до пълзящи :).
 
От: От: От: Колко пари струва да се построи бетонна ограда - знае ли някой?

Селянино, да не те знам какъв си олигофрен, да ти се вържа... Но като те гледам на какво приличаш... си е срамота че изобщо ти отговарям.


https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd....20x720/389643_480988908581906_542173923_n.jpg


... лелееееее... как е чантичката на кръста, удобна ли е??
стойката, дрешките, очилата... калъфа на сапунерката... цепиш мрака пич.. не знам изобщо защо са ти необходими профили в елмаз и да лъжеш че си самотен?..
Ти сигурно не се отърваш от яки мацки? Особено с твоя силен интелект и културен език, съчетани с тази непоправима визия...
Срам ме е че съм в един форум с теб... Къде сме ние къде си ти... нямаш стигане.

А колкот до оградата на имението... какво да ти кажа, аз вече го казах: "Къде си ти, къде съм аз..."
Че кой те кара да ми се връзваш
Ма недей се рови в нета, щото само фалшификати пускаш, ши ти дам снимка с автограф, само го давай по-спокойно
Този културен намек, че съм от село не го разбрах, ама къде съм аз, па къде си ти... Пегъзи Музовски :-o
 
От: От: От: От: Колко пари струва да се построи бетонна ограда - знае ли някой?

На мен ми стъпи на 3 бона оградата вкъщи (към 13 - 15 метра) с материали и работа. Като се ляха основи и куп други изгъзици. Ето г/д как изглежда едната част. :)

6664679n.png


6664700W.png
 

Горе