Колко печелите

wbg

Active Member
Малка анкетка.
Колко общо печелите месечно (Adsense, referrals, итн.)

При мене нещата стоят така:

Adsense: ~ $240
Referrals: ~ $150
Продажба на собствен продукт: $2780 (като махнем комисиооните и таксите на 2CO остават ~ $2470
Общо: ~ $2860
 
wbg каза:
Малка анкетка.
Колко общо печелите месечно (Adsense, referrals, итн.)

При мене нещата стоят така:

Adsense: ~ $240
Referrals: ~ $150
Продажба на собствен продукт: $2780 (като махнем комисиооните и таксите на 2CO остават ~ $2470
Общо: ~ $2860
Я дай 100 200 долара и на нас бедните
 
MsGeR каза:
wbg каза:
Малка анкетка.
Колко общо печелите месечно (Adsense, referrals, итн.)

При мене нещата стоят така:

Adsense: ~ $240
Referrals: ~ $150
Продажба на собствен продукт: $2780 (като махнем комисиооните и таксите на 2CO остават ~ $2470
Общо: ~ $2860
Я дай 100 200 долара и на нас бедните
Седни си на гЪзъ и си размърдай мозъка ;)
 
Аз правя около $1000 на месец чисто. Не е много, но да се надявам да стане повече със времето. AdSense за сега не използвам, но както разбрахте направих един проект в който смятам да го използвам и да печеля добре и от него :)
 
Нищо не идва без работа, а лесно дошлите пари обикновенно бързо си отиват. Разчитам че тук сме се събрали готини хора, занимаваме се усърдно със сайтовете си без да правим мизерии, помагаме си със съвети и догодина ще правим двоино или повече на това което е сега :)

@ Tsanko честито за форумчето чакаме да се напълни :)
 
Мии готини сме всичките. Честно казано аз не помня толкова много да съм се задържал в български форум и да не съм се скарал с никой :) Иначе за форума идвайте да го напълним и като излезе мод-а да почваме яко да печелим че тея от Г много пари са събрали и искат да ни ги дават :twisted:
 
Blinky каза:
@ Tsanko честито за форумчето чакаме да се напълни Smile
Да много ти е готино, аз се джоинъх преди няколко дена. :) Да ти върви много силно, пожелаваме ти силно. :wink:
Благодаря. Надявам се повече хора от тука да се присъединят и да почнем да печелим повечко от AdSense. Незнам за вас, но аз в момента немога да печеля от AdSense защото рекламирам всичките си сайтове в AdWords.
 
Не искам да се заяждам, но този въпрос ми звучи като newbee въпрос. Има и други текива като например как да правя 5000 долара, ако може до 1-2 месеца :)
Иначе това е доста добър доход за БГ дето правиш (автора на темата) така че браво от мен!
Аз само ще кажа за моите печалби че въпреки че не сам си представял да печеля толква от интернет, пак сега не ми стигат ...
 
Ей как ме е яд, преди месец говорих с Гергана (обикновено тя отговаря по въпросите за adsense за България), но тогава сайта ми имаше само бг версия... и ме е аднала с право само да ползвам вградена търсачка... без реклами. А сега какво - имам английска версия, но съм й загубил мейла и страдам :( :roll:
Според вас дали ще има вариант нещо като моя проект да ми донесе някой $... аз леко се съмнявам ама ще се пробвам. - проекта ми е в подписа... оня музикалния сайт :lol:
 
vitohol каза:
Не искам да се заяждам, но този въпрос ми звучи като newbee въпрос. Има и други текива като например как да правя 5000 долара, ако може до 1-2 месеца :)
Иначе това е доста добър доход за БГ дето правиш (автора на темата) така че браво от мен!
Аз само ще кажа за моите печалби че въпреки че не сам си представял да печеля толква от интернет, пак сега не ми стигат ...
Ами, може да ти звучи newbie въпрос, но такива теми мисля че са стимулиращи като цяло (а и имах и такава цел де ;) )
Иначе, нищо не става лесно, както го казаха в по-предните отговори.
Иначе, не съм почнал да ги печеля тия пари за два месеца, даже и не за 2 години. Нещата се опират до чак '99 -2000 г. когато тепърва се развиваше идеята за печелене от интернет.
А иначе в момента поддържам над 60 домейна. Буквално живея в нета. Това са 12 h на ден :eek:
 

Горе