Колко резултата ви показва гугъл при кавички ?

katsarov

New Member
Интересно ми е колко резултата ви показва Google като напишете "вашият-сайт.ком" ( за идиотите : вашият-сайт.ком се замества с url-то на вашия сайт :) )
:)
При мен :
1 сайт 10 000
2 сайт 3 000
3 сайт 500
 
Последно редактирано:
От: Колко резултата ви показва гугъл при кавички ?

Около 15 100 резултата
 
От: Колко резултата ви показва гугъл при кавички ?

За идиота автор: някои имат +50 сайта, да не мислиш, че ще тръгне някой да си показва броя на линковете, да не говорим, че тия линкове не са хич реални. А на теб какво ти пука въобще?
 
От: От: Колко резултата ви показва гугъл при кавички ?

За идиота автор: някои имат +50 сайта, да не мислиш, че ще тръгне някой да си показва броя на линковете, да не говорим, че тия линкове не са хич реални. А на теб какво ти пука въобще?

Не съм твърдял, че са реални, пък може и да не са линкове :) Тези които имат +50 сайта да си ги пазят, какво ме грее ? А на мен какво ми пука си е моя работа :)
 
От: Колко резултата ви показва гугъл при кавички ?

Твоя е, като е твоя, пускай си го в блога, не ни занимавай с тийн глупостите си.
 
От: Колко резултата ви показва гугъл при кавички ?

Неееее... но познавам комюнитито в предприемач и тая тема така и ще си умре... : )
 
От: Колко резултата ви показва гугъл при кавички ?

Около 31 300 резултата (0.07 секунди)
 
От: Колко резултата ви показва гугъл при кавички ?

Темата е нерелевантна. На единия от домейните ми, дето го регистрирах вчера вади:
Около 25 270 000 000 резултата (0.37 секунди)
 
От: Колко резултата ви показва гугъл при кавички ?

Темата е нерелевантна. На единия от домейните ми, дето го регистрирах вчера вади:
Около 25 270 000 000 резултата (0.37 секунди)
Предполагам, че си се възползвал от тайния алгоритъм на Google, който хвърчи из форума :D
 
От: Колко резултата ви показва гугъл при кавички ?

Предполагам, че си се възползвал от тайния алгоритъм на Google, който хвърчи из форума :D

Де да бях :D
Сега събирам стотинки и ще си поръчам и от двете оферти, ама Bullblogger нещо подбива цените и ще се претрупа от работа, че не зная дали ще се намери пролука за мен.

Иначе, към автора - бройката зависи от думичките на домейна. Примера дето го дадох е много популярно английско междуметие (ама късмет извадих, че не беше зает домейна :D), а още няма сайт на него.
 

Горе