Колко са позволените банери за adsense

От: Колко са позволените банери за adsense

Обаче да знаеш че все пак са си тъпаци... Имах един сайт дето взимаше видеа от yt api-то... сайта беше нещо от сорта domain.com/videoid... та спряха ми рекламите на домейна щото някой репортнал ли не знам кво ама сцена как 2ма са в леглото от ИНДИИСКИ СЕРИАЛ... било adult съдаржание.. нямаше голи кадри
 
От: Колко са позволените банери за adsense

Аз имам 5, повече не дава :)
 
От: Колко са позволените банери за adsense

Аз имам 5, повече не дава :)

Ми ще имаш 5 докато не те набарат и накажат!
 
От: Колко са позволените банери за adsense

Толкова ли ви мързи да прочетете условията на Адс, че едва ли не боб трябва
да хвърляте, за да уцелите количеството?:)

Максимум 3 банера плюс 3 връзки с линкове са разрешени на страница
 
От: Колко са позволените банери за adsense

brad1985 - като гледам какви тъпи въпроси задават - не само, че ги мързи да прочетат, но и не знаят какво да правят, а после другите им виновни.

Blinky - едва ли ще е премиум акаунт, те тези които имат такива акаунти и се възползват от специални условия, предоставени от Гугъл обикновено си мълчат и си траят, то това е по-скоро незнание, незаинтересованост, тарикатлък на дребно.
 
Re: От: Колко са позволените банери за adsense

brad1985 - като гледам какви тъпи въпроси задават - не само, че ги мързи да прочетат, но и не знаят какво да правят, а после другите им виновни.

Blinky - едва ли ще е премиум акаунт, те тези които имат такива акаунти и се възползват от специални условия, предоставени от Гугъл обикновено си мълчат и си траят, то това е по-скоро незнание, незаинтересованост, тарикатлък на дребно.
На мен и е ясно, че за такъв акаунт си иска много работа и няма да има такива в тази тема, но само казвам, че е възможна опция. :)
 
От: Колко са позволените банери за adsense

Аз имам 5, повече не дава :)

Това, че виждаш пет не означава, че бройката е позволена. Лакомията ще ти изиграе лоша шега накрая. Щом това правило не го приемаш сериозно какво остава за останалите?

Преди няколко дни ти го написах в темата (http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=50870), но май не си последвал съвета ми да си прочетеш правилата.


Google content ad limit per page

Currently, AdSense publishers may place up to three AdSense for content units on one webpage. This includes a maximum of one 300x600 ad unit per page. You may also place a maximum of three link units and two search boxes on each webpage.

If you place more than one ad unit on a page, our system will display unique ads to each ad unit. Because the system automatically displays an optimal number of highly targeted Google ads on each page, in some cases, the maximum number of ads may not always appear. In this case, the ad unit will show as a transparent box, or will contain any alternate ad or color specified in the ad code.


Повече тук:
https://support.google.com/adsense/answer/1346295?hl=en#Google_ad_limit_per_page
 
Последно редактирано:
От: Колко са позволените банери за adsense

В такъв случай защо не ми дава да сложа повече от пет? След като са сложили техническо ограничение на пет, какво ги е спряло да направят това ограничение на 3?
 

Горе