Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

Мисля да започна с $120 - $150 за домен и хостинг за една година. И да вложа много труд. Общо ще дойде към $2000 с труда.
 
iavor каза:
Мисля да започна с $120 - $150 за домен и хостинг за една година. И да вложа много труд. Общо ще дойде към $2000 с труда.
на токова си оценяваш труда или...?

Защото да броиш собствения си труд като дадена сума е доста субективно ;)
 
Я кажете как стои работата с PPC или AdWords и продажбите?
 
От: Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

НИКОГА !!! не започвам бизнес с голяма инвестиция!!!

и в живота и в интернет

с много пари всеки може :) номера е да успееш без пари или поне с малко пари

единственната инвестиция която бих направил е да си купя домейн и хостинг !
оттам насетне ако неуспея да развия един сайт без да давам пари за него - значи незаслужавам да притежавам такъв сайт :)
занимавам се със сайтове от година две с търговска цел - видях че ми излиза по евтино и ефикасно да рекламирам стоките и услугите си по интернет и то без да плащам затова а сам да си създам аудитория пред която да се рекламирам :)
- от месец два насам реших да пробвам да видя какви пари могат да изкарват от разьните изитрейдър гоглет аи подобни - нямам нужда от тези пари но м ие интересно как си се върти брояча :) все пак какво толкова - нека да си трупат там :) имам 4-5 000 уникални на месец общо във всичките ми сайтове - накупувал съм си домейни да иам там като ми хрумне нещо и купувам
хостинга е жълти стотинки - каква инвестиция ?
мислите ли че ако си купя реклама за 1000 лева примерно ще си увелича продажбите до толкова че да избия тези 1000 лева и да изкарам поне още толкова?
 
От: Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

Колкото трябва.. понякога много, понякога малко...зависи от проекта
 
От: Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

Нямам много да се занимавам с online бизнес, но съм говов да инвестирам необходимото но при положение че ще си избия парите:p:wink:
 
От: Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

Аз смятам да инвестирам част от ... усилията си. :)
 
От: Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

Аз смятам да инвестирам околко 1000 лв за разширение на моето бизнесче. Аз съм в хранителната тарговия :lol:
 
От: Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

С 20-30 лв. инвестиции със сигурност няма да постигнеш нищо. Преди да решиш колко да инвестираш, първо трябва да проучиш каква е конкуренцията в нишата, в която ще развиваш проекта си. Естествено е, много по трудно ще пробиеш и ще са необходими по-големи инвестиции, ако има още 100 000 сайта, предлагащи подобен род услуги, като твоя, отколкото ако има само 100 такива сайта.
Ако искаш по-серизни приходи и печалба, се приготви за поне 24 месеца чакане, като през това време ще е необходимо да инвестираш непрекъснато. При по-голяма конкуренция, само за реклама ще са ти необходими поне по 120 лв. на месец. Останалото - хостинг, труд и пр. са много относителни.
 
От: Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?


до Жесушо:
може ли да инвестирате и по моя проект?
МЕЖДУНАРОДЕН БИЗНЕС С ДОСТЪПНА ИНВЕСТИЦИЯ
Имате компютър, 6-8 часа свободно време в седмицата? Интересува ви възможността да заработвате пари, без да излизате от дома? Минимални познания по руски език или ще опитате да го разберете? Страстно желание да забогатеете?​
Седмично заплащане! Неограничени доходи! Без възрастови и други ограничения. Обучение. Пишете!​
[FONT=&quot]
[/FONT]​
 
От: Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

Само аз ли приемам това с неограничените доходи като "доходи без долна граница"?
 
От: Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

Ми то аз смятам да инвестирам не за лични облаги а за неща които са свързани със България. По принцип подържам контакти със българи от тук и Македония,Западните Покрайнини,Банат,Украйна, и Волжка България.
 
От: Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

5000-6000 лева,незнам ще видим.....
 
От: Колко смятате да инвестирате в своя бизнес?

0лв максимум засега.. :D:D:D
 

Горе