Колко според вас струва този домейн

Аз мисля, че след няколко години ще струва поне 20 000 евро. Според мен името е много добро. Ако е твой, успех - много потенциал има.
 
Крадеца вика дръжте крадеца. Според мен след 2 дена ще струва 2 милиона евро, понеже ованес ще е изкупил всички други слаби домейни и това ще е последния останал. В този момент на сцената ще изкочи я някой от ЗАЗЗ или ДЖИДЖИБИДЖИ и ще ти го купи.
 
Абе внимавай, че може да се видим някой път някъде случайно. То тук сега много лесно да говориш. А личното ти съобщение ще се направя, че не съм го видял, защото се излагаш. Люлин с такива смешни заплахи можеш да плашиш децата пред блока.
 
Хе хе, викаме му опит. Просто много noobs има тук. Но нали затова сме тук да помагаме.
Забелязал съм че българина не обича да му помагат и не обича хората дето му дават акъл, щото се комплексира и го избива на злоба.
 
Незнам къде си видял това, за да си на това мнение, но тук определено не е така. Всички които са се научили или се учат показават благодарност, тези теми от сорта на "Направих си продажба от...." са пример за това, обикновенно завършват с благодаря ви или нещо подобно. И е хубаво да се толерира това. :)

А и всеки е бил нуби, не познавам някой който да е знаел всичко от първият му ден като интернет маркетър. :wink: Форуми като този са точно затова да се учиме и развиваме. Комплексите тук не присъстват, ако имаш напредвид нещо с радост ще се съглася с теб, но тук отношението е като в екип. Повече опит и умения на едно място, повече успехи. :wink:
 
всеки в интернет и информатиката като цяло си остава цял живот новак , защо ли защото и да четеш по 25 часа пак няма да си наясно с всичко . Затова хората в тоя бизнес се кооперират и както не всеки лекар може да направи хирургична операция така и не всеки програмист може да напрви сайт , който да е ЖИВ
 
За комплексите говоря по принцип и по специално за закачката на меморекс с това какъв съм бил и какъв не съм.

Неблагодарност винаги има, но аз не търся благодарност тук, просто наблюдавам как се развиват хората и се опитвам да им помагам ако мога.
 
ilianskim каза:
всеки в интернет и информатиката като цяло си остава цял живот новак , защо ли защото и да четеш по 25 часа пак няма да си наясно с всичко . Затова хората в тоя бизнес се кооперират и както не всеки лекар може да направи хирургична операция така и не всеки програмист може да напрви сайт , който да е ЖИВ

Първо аз си имам теория, че не става само с четене, а трябва да те влече и да имаш поне малко талант. Точно затова няма програмисти милионери.
За кооперирането не съм съгласен. Кооперират се тия, които нямат възможности в самото начало. На по късен етап се делят защото вече могат да издържат персонал и да си плащат разходите.
Това за живия сайт не го разбрах, но според мен един сайт жив го прави управителя му, чрез добри идеи и сериозна реклама, от там нататък благодарение на неговите качества се стига до това сайта да е жив, защото идват потребителите. Всъщност те са истинския живец на един сайт и те го правят истински жив.
 

Горе