Колко според вас струва този домейн?

Maverick

Well-Known Member
Колко бихте дали за този домейн sdelka.bg ?

Трафика е от 100 до 200 човека дневно (по непотвърдена индормация). За ключви думи добре се позиционира по: работа в интернет, онлайн услуги, сделка, сделки, sdelka, sdelki
 
ами - голямо струпване на съгласни и вероятност за грешка при изписването (в смисъл един куп идиоти така и няма да разберат, че сделка се пише със "с")

по принцип не е лош за брандиране, но честно казано бих търсил друга идея основно заради вероятността делът на неграмотниците да се окаже по-голям от очакванията ми. Много ме депресират тия цифри

About 233,000 results (0.38 seconds) при търсене на "зделка" и гугъл дори не опитва да ми предложи правилното изписване
 
От: Колко според вас струва този домейн?

Мислех, че Гугъл поправя грешките и показва резултатите за правилната дума, ама явно в нета толкова често се среща "зделка", че Гошо я мисли за нова и правилна дума. :mad:
 
От: Колко според вас струва този домейн?

пиша зделка и резултатите при мен са за сделка...

Показаните резултати са за сделка
Вместо това да се търси зделка
 
Re: От: Колко според вас струва този домейн?

пиша зделка и резултатите при мен са за сделка...

явно моят гугъл е по-прост - вади си резултати за "зделка" и изобщо не се пробва да ми предложи търсене за "сделка" или дори за една проста "зелка"
 
От: Колко според вас струва този домейн?

При трафик от 100-200 дневно директно + това, че домейна е на повече от 4 години + лесен за запомяне под 900 лв. не би следвало да се продава.
За тафика най-вероятно идва от потребители опитващи се да стигнат до сайта на сделка или не (sdelka.tv)
Идеален е за сайт за групово пазаруване.
 
От: Колко според вас струва този домейн?

Maverick, дай му 20 лв и да целува ръка!

%u002525D0%25B7%25D0%25B4%25D0%25B5%25D0%25BB%25D0%25BA%25D0%25B0.jpg

Цъкам на зделка

%u002525D0%25B7%25D1%2581%25D0%25B4%25D0%25B5%25D0%25BB%25D0%25BA%25D0%25B0.jpg

Еба си, половин милион зелки! (И нарастват!!!)
 
От: Колко според вас струва този домейн?

аз давам от 100 до 200 долара...
според уникалните
 
От: Колко според вас струва този домейн?

Работата е там, че човека иска 4 цифрена сума и цената не доста висока (според мен). Та исках да видя другите какво мислят за цента и дали си заслужава.
 
От: Колко според вас струва този домейн?

Идеален домейн за групово пазаруване. Бих казал около 700-800 лв. Никой няма да му даде повече... БГ пазара е много беден :)
 
От: Колко според вас струва този домейн?

maverick кажи му на тоя дето го продава, че ако купи и zdelka.bg може да му дадеш 4 цифрената сума и за двата ;) (под 4 цифрена сума имам предвид максимум хиляда лева :D)
 
От: Колко според вас струва този домейн?

Идеален е за групово пазаруване? Браво - давайте още такива идеи, скоро сайтовете за колективно пазаруване ще станат повече от населението на България.
 
От: Колко според вас струва този домейн?

Идеален е за групово пазаруване? Браво - давайте още такива идеи, скоро сайтовете за колективно пазаруване ще станат повече от населението на България.
И някакъв проблем ли имаш с това?
Колкото повече, толкова повече печели клиента, съответно и фирмите, съответно, всички са доволни. :)

По темата: никаква идея :)
 
От: Колко според вас струва този домейн?

Да - и според мен цената му е около 50-60 лева. А този пич отгоре дето го оценява на 900 лева сериозно го е надценил. Ама сериозно.
 
От: Колко според вас струва този домейн?

Трудна работа ще е с продажбата ... Повечето от тези, които киснат в сайтовете за групово пазаруване, никога няма да предположат, че "сделка" се пише със "с". Съответно, кой ще купи такъм домейн като ще му е по-лесно да регистрира Збогом.бг.
 
От: Колко според вас струва този домейн?

.....................................
 
Последно редактирано:
От: Колко според вас струва този домейн?

Домейнът си е супер. 50-60 лева е несериозна цена. За мен реалната му цена е някъде между 700 и 1000 лв. А относно това кой пише сделка със"з" - хайде да не подценяваме интернет потребителите. Тези, които биха сбъркали точно тази дума, не са повече от 4-5%.
 
От: Колко според вас струва този домейн?

Pavlin, спокойно можеш да предложиш меджу 700 и 1000 лева на собственика на домейна, защото се продава в момента в секция пазар. Успех.
 

Горе