Колко струва Приложение в play store

helf_php

Active Member
здравейте колко пари ще ми излезе да си направя приложение за gooel play store за wordpress Сайта ми от там да дърпа DB ?
 
От: Колко струваПриложение в play store

И аз се интересувам.
Ако има,и някакви готови решения които лесно да се доработят още по добре.
 
От: Колко струваПриложение в play store

Няма значение какво е приложението, за да можем да ви дадем цена, трябва да ми дадете конкретно задание..
 
От: Колко струваПриложение в play store

А с моето запитване какво стАна?
 
От: Колко струваПриложение в play store

Няма значение какво е приложението, за да можем да ви дадем цена, трябва да ми дадете конкретно задание..
Колегата е несериозен.
2 ден чакам за отговор. Пратил съм инфо какво ми трябва, че и пример даже, обеща да погледна и никакъв го няма.
А влиза във форума.
Някой друг?
 
От: Колко струваПриложение в play store

Колегата е несериозен.
2 ден чакам за отговор. Пратил съм инфо какво ми трябва, че и пример даже, обеща да погледна и никакъв го няма.
А влиза във форума.
Някой друг?

При мен също, казах му какво точно искам и за кои версии го иска, той ме пита и да ми даде цена. Той ме пита за кои версии я искам и какво точно трябва да има, след това и аз чакам за отговор, но няма още нищо. Така че търся друг :)
 
От: Колко струваПриложение в play store

При мен също, казах му какво точно искам и за кои версии го иска, той ме пита и да ми даде цена. Той ме пита за кои версии я искам и какво точно трябва да има, след това и аз чакам за отговор, но няма още нищо. Така че търся друг :)


Бях отпуска и не бях на линия. Вече съм и съм ви писал на всички които сте писали ;)
 
От: Колко струва Приложение в play store

Wordpress for IOS | Wordpress for Android

А абонамента за google play store мисля, че беше около $25

То се нарича лиценз и се плаща еднократна такса, за да вземеш този лиценз да добавяш безплатни приложения е 25$, да.
 

Горе