Колко струва една дума в AdSense

Бате, мерси за интересният инструмент. Сега всеки може да си намери пазарна ниша чрез PPC-то като си направи проучване с този тул. Може да избира маркет където цената на кликове не е голяма и така да смогне с бюджета си. :) Обаче на мен нещо не ми дава заявките правилно или в някой случаи въобще. Скоро си мисля че ще е на линия. А е хубаво и Google да си пуснат нещо такова за да направи този им вид реклама по-атрактивна.
 
За колко клика се отнася тази цена? (брой показвания?)
Знам че ми е тъп въпроса, но тъкмо почнах да ровя в далаверата АдСенс+%от получени АдУордс и направиха този шит че я забраниха
 
Tsanko каза:
На клик е :) За първо място доста се плаща макар, че не съм много сигурен дали си заслужава.

Има много акот-а, обаче! Много зависи дали и този който дава за # 1 позиция ще си сключи мрежата. Иначе ако някой добрияк има желание и възможност ще си я пусне за максимално трафик. Пък и тези които не са на първи позиции ще си я включат за да компесират кликовете, но пък тук не се печели много много. Ама такива са правилата. :)
 
страницата е добра , само че ако се ориентираме към думи които пише че дават по 60 $ на клик ? дали от импресии ще ни дава по някой цент заради хубавите keywords ?;] тази страница хубаво показва да не е някой adwords безплатен :П
 

Горе