Колко струва едно лого според вас?

tanipo

Well-Known Member
Исках да си поръчам лого за един от сайтовете си. Имам идеен проект + цветове за надписа. Исках един вариант + право на една корекция. Поинтересувах се за цени и получих оферти от 100 до 350 лв. Колко според вас струва това наистина?
 
Аз лично съм виждал да се правят търгове във форуми, и там им искаха по $50, но като гледам повечето на какви цени са попадали, си мисля че няма да ти измислят нещо много професионално. Ако искаш пусни една тема в примерно DP форума или в друг webmaster forum и виж за какви цени става дума и какво предлагат като качество. :wink:
 
Съгласен съм с това че може и да са разумни такива цени когато става въпрос за креативна работа, идеи и.т.н. В моя случай аз исках само техническото изпълнение което отнема малко време. Все едно да кажа ами искам логото ми да е като надписа горе в ляво на сайта Предприемач.ком , с подобен шрифт за да не е същия , със същия цвят но да пише ИКОНОМИСТ вместо предприемач. Искам един вариант + за всеки случай едно право на корекция.
 
Проблема е ,че много хора нито имат добри идеи нито качество обаче искат много пари щото така искат всички.
 
мерси
ползвал съм , но ми трябва нещо по-така
явно ше трябва да се понауча да работя с GIMP май се казваше
 
Айде като направя логото на сайта ше се похваля
 
Blinky каза:
coolice каза:
А разучилия логот на предприемача е правено с нея

Да сoolice е художника на това лого, и е много добро си мисля. :wink:
мога за без пари да уредя по-добро :)
 
georgimateev каза:
Blinky каза:
coolice каза:
А разучилия логот на предприемача е правено с нея

Да сoolice е художника на това лого, и е много добро си мисля. :wink:
мога за без пари да уредя по-добро :)

Ама то това лого е без пари. :) А ако имаш по-добро, давай. :D
 
georgimateev каза:
познавам един пич зима от 500 нагоре и не бих казал, че прекалява :) Много зависи и от много неща.

Супер много си зависи какво точно се иска... дали се гони размер, дали се иска определено нещо... дали има някой "специалист" който да дава акъли и тн... :)
 

Горе