Колко струва едно приложение за Android , IOS , Huawei

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Колко струва изработката на 1 приложение за онлайн магазин , да може да се разглежда там и да се пазарува?

Пример obuvki, aboutyou, answear и много други..
 
Труден въпрос. Цена могат да ти дадът фирми който се занимават с подобно нещо. И за трите в пакет със сигурност ще е солидна сумата.
 
Сайта ми е оптимизиран под мобилни устройства и търсех някой да ми направи приложение и просто да inframne сайта. Фирми ми искаха 3500 - 4800лв. и срок до 2м.
 
По принцип парите няма да са проблем и да сигурно ще е нужно и изработка на онлайн магазин за България, Румъния и Гърция.. с преводи мреводи всичко както трябва да е направено.. заедно с приложение и преводи към тях..
 
По принцип парите няма да са проблем и да сигурно ще е нужно и изработка на онлайн магазин за България, Румъния и Гърция.. с преводи мреводи всичко както трябва да е направено.. заедно с приложение и преводи към тях..
Няма как от 2 реда описание да се направи оценка. Прикачете пълното техническо задание, което сте пратили или предстои да изпратите за оферта и съм сигурен, че ще получите някаква що-годе реалистична представа от колеги тук, че може и някоя директна оферта. Това е като да се пита "колко струва онлайн магазин" - може и 500лв, може и 5000000лв.
 
За 15к ще ти ги направя.
(ако са на WP магазините)
 
Последно редактирано:
Пиши направо технически изисквания защото с три пазара България,Гърция и Румъния едва ли и трите ще изпращат стоки с еконт. Пример давам само. Всички текстове по магазина ще трябва да ти идват по api от основните ти магазини.Което означава че трябва да ги имаш преведени вече ако ги нямаш почвай да превеждаш. Ако нямаш преводи има фирми които се занимават с това. Едва ли дев фирма или девелопер ще седне да превежда на гръцки и румънски. Колегата ти е казал 15К без да ти знае техническите изисквания което ми се струва странно.
 
  • Like
Реакции: Sky
Какви технически задания ще пише като един обикновено юзър не разбира джам-джун от "техниката" в случая?
 
Аз не знам какъв е смисълът от Апп и мобилна, добра мобилна, версия на сайта ти? Аппът ще в в пъти по-капрозен от сайта за поддръжка и управление, както и доработване.
искам АПП знаеш ли защо.. примерно свалих си аз Aboutyou на телефона и си седи там... като се сетя за нещо влизам и гледам .. ако не е на телефона да влезна в сайта търся ще се откажа.. затова като свалят на телефона и да си седи и като няма какво да правят да гледат..

Всъщност и за трите пазара изпращам с ЕКОНТ ..
 
Какви технически задания ще пише като един обикновено юзър не разбира джам-джун от "техниката" в случая?

Ние не говорим за обикновен потребител а за човек който иска да му се предостави услуга за която ще заплати. Аз не ти говоря да ти казва как да организираш кода в приложенията и какви технологий да използваш а какво точно се иска да има в приложенията.
 
Да се дава цена по тема във форума с 2 реда текст е абсурдно.
Но все пак ми е интересно как ги е сметнал Ноке-то, една разбивка ако даде ще е полезна за всички.
 
Е никой ли не е виждал какво представлява приложението на Aboutyou Answear Или техните сайтове..


нещо подобно ще е .. но артикулите ще са по малко, но идеята е същата..
 
Тези не съм ги тествал но си заслужава да се прегледат според мен.
Ето и кои плъгини поддържа едно от тях -
доста довоелн списък
 
Какви технически задания ще пише като един обикновено юзър не разбира джам-джун от "техниката" в случая?
Ами ще си наеме консултант, с когото да седнат, цял ден да говорят кое къде какво иска да бъде, като му показва от съществуващи предложения, после той ще му състави заданието с цялата нужна терминология. Иначе обикновеният юзър казва "искам приложение", девелопера му дава някаква цифра, не могат да се разберат какво точно иска и накрая клиентът е недоволен и се чувства измамен, а девелопера иска да удуши клиента. Като правиш нещо си длъжен да разбереш как става. Ако не - оправдаваш се, че не разбираш нищо от "техниката" и после си сърбаш попарата като не излезе нищо...
 
Дрън дрън дрън...
Някой друг може ли да го направи или само ще се философства?

Ако можете, пускайте оферти.
 
Дрън дрън дрън...
Някой друг може ли да го направи или само ще се философства?

Ако можете, пускайте оферти.
Не, никой нормален човек не може да го направи с такова "задание". Явно ти си най-големият лаик тук.
 
Е никой ли не е виждал какво представлява приложението на Aboutyou Answear Или техните сайтове..


нещо подобно ще е .. но артикулите ще са по малко, но идеята е същата..
Виждали сме ги... само външните услуги (payment gateways, еконт, fit finder, CRM и т.н. и т.н.), които трябва да се интегрират ще дойдат доста повече от 15К :)
 
Не, никой нормален човек не може да го направи с такова "задание". Явно ти си най-големият лаик тук.

Такива като тебе работят по "задание", понеже са едни обикновени изпълнители.

Заданието обикновено го пиша аз :)
 
  • Sad
Реакции: Sky

Горе