Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ще отидете ли в гостуващия сектор за да подкрепите Ливърпул и Реал?


  • Общо гласове
    34
От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Бате, ако искаш скачай и подкрепяй който искаш. Не е задължително дори. Ей, после ми кажете, че феновете на другите отбори не са лумпели. Кофти приоритети имате нещо. ;)

huwepharma, globul, mtel, o2? WTF? Пич ти май грам не говориш за футбол тук.


А приоритетите трябва да са Лудогорец на първо място, натам няма значение, а някъде в края на класацията, горе-долу на едно място - националите и останалите клубни отбори? И ти ли срещна затруднение с елементарния факт, че става въпрос за частни фирми и нищо повече?
 
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Еми толкова си и ходил значи. Няма бг мач без расиски подмятаници и вулгаризми. Просто сега гледат под лупа и наказват. Там дескриминацията не е като тук. Чуят ли и нещо най-малко, глоби не знам си какво. А твоя отбор от доста време не е бил явно в ШЛ, че да ги видиш на практика как ги прилагат правилата. ;) И ти казвам, това е някой олигофрен от чуждите отбори. Някой с опит. :)

Имали дали, всеки го прави, който е човек. И аз да съм известна лично, и аз ще дам.Респект. И е жалко да го споменаваш това, когато спорим за нещо друго. Но и по жалки неща сме виждали от левскари. :)
 
Re: От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Ре

А приоритетите трябва да са Лудогорец на първо място, натам няма значение, а някъде в края на класацията, горе-долу на едно място - националите и останалите клубни отбори? И ти ли срещна затруднение с елементарния факт, че става въпрос за частни фирми и нищо повече?
България не българино, България. Ама верно си прост, той ганстера добре ни каза, че не си добре горе....ама ние си пишем.

Какви фирми бе пич? Нали без тях ще ми го гледаш как расте ... ти ли с твоите 5 лева билет ли ще финансираш. Ама ти верно ли гледаш футбол. :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Кои са тия известни личности бе? :lol: Ти изтреще съвсем. Дори и това успя да изкараш жалко. И само да ти кажа, че правилата за дискриминация не са различни в различните турнири - напълно еднакви са за всички турнири под егидата на УЕФА, така че дали се играе за ШЛ, ЛЕ, или в мач от В група между Бистрица и Горно Стърчипишково е все тая. Измисли си някакво друго оправдание. А това, че бил от чуждите отбори е просто продължение на наглия цинизъм...
 
От: Re: От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул

България не българино, България. Ама верно си прост, той ганстера добре ни каза, че не си добре горе....ама ние си пишем.

Какви фирми бе пич? Нали без тях ще ми го гледаш как расте ... ти ли с твоите 5 лева билет ли ще финансираш. Ама ти верно ли гледаш футбол. :)

Ко каза? Как свърза Лудогорец с България? Лудогорец е България очевидно, а не частна фирма, а? :lol: Казвам ти наздраве, че очевидно си напред с материала и си лягам. Ти си го гледай как расте, нема лошо...
 
Футболистите бате. Известни са за такива лунатици като теб. За мен...може да го подмина и все тази.

Не са различни правилата, но различни органи ги следят. Вашите мачове толкова са им важни, че се сещаш колко ви ги следят. :)

Ако ми кажеш, че на Левски : ЦСКА няма расистки подмятания или обиди....значи може да си запалиш ултраската фанелка. :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Е те точно Илиев и Тодоров са двама хейтъра. Разбра се че са фенове на Левски и сега от бизнеса ще започнат какви фабрики имал.

Сериозно издишаш братле ако говориш за мен. На няколко пъти написах от кой отбор съм, а Левски, ЦСКА и Ботев са ни най-големите врагове. По-добре ходете и си подкрепяйте отборите, наистина бъдете БЪЛГАРИ не само когато Лудогорец играят в Лига Европа. Защото стадионите са ни празни, недей започвай само да ми обясняваш причините защото всички си ги знаем. За разлика от "българите", ние "небългарите" ходим и на мачове на националния. Не съм видял и една тема тук за националите ни, а октомври играем срещу Хърватия?
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

1. Говорейки за благотворителност по-горе имах предвид фенове. Достатъчно ясно е написано. Това, че ти имаш проблем със схващането на елементарен текст е лошо, но само за теб.
2. Органите не са различни - УЕФА си има собствена комисия тук. Както и във всяка една страна. Комисия, която няма нищо общо с родното БФС, ПФЛ, лицензионна комисия или каквото и да е.
3. На мачовете Левски- ЦСКА има достатъчно неща, но никога не са стигали гнусотията от Лудогорец - Стяуа.

Сметам ти стига толкова, отиди някога поне отвън да видиш как изглежда някой стадион и ела да се похвалиш...
 
Re: От: Re: От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливър

Ко каза? Как свърза Лудогорец с България? Лудогорец е България очевидно, а не частна фирма, а? :lol: Казвам ти наздраве, че очевидно си напред с материала и си лягам. Ти си го гледай как расте, нема лошо...

Тъп си, това е български отбор бе глупец. Частна фирма? Аз не знам какъв запалянко си ако така гледаш на нещата. Нещо не те разбирам, често. :)

Да, по напред съм...не ходя да викам срещу бг отбор, не гледам на отборите като на фирми, явно май повече се доближавам до тръпката от футбола от теб. :) Чак ми е жал като ти чета нещата. :) Дано ти доставя удоволствие футбола, а не го гледаш просто за да седнеш на масата при другите с големите топки и пълните халби. :D
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Сериозно издишаш братле ако говориш за мен. На няколко пъти написах от кой отбор съм, а Левски, ЦСКА и Ботев са ни най-големите врагове. По-добре ходете и си подкрепяйте отборите, наистина бъдете БЪЛГАРИ не само когато Лудогорец играят в Лига Европа. Защото стадионите са ни празни, недей започвай само да ми обясняваш причините защото всички си ги знаем. За разлика от "българите", ние "небългарите" ходим и на мачове на националния. Не съм видял и една тема тук за националите ни, а октомври играем срещу Хърватия?

Е тук за хората е нормално националите да играят пред 500 човека, те не са важни. Все пак, там няма безплатни билети, безплатен транспорт, няма платена журналистика.. не са достатъчно българи един вид...
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Самият факт че смяташ че правилата и глобите са еднакви както при А група така и на ШЛ говори достатачно. Ти въобще, наясно ли си че запалена факла на стадиона колко хиляди глоба носи на клуба? А ти наясно ли си че на мач от А група няма агитка която да не прави огньове? Наясно ли си че ако Уефа глобяваха така както глобяваха от мач от ШЛ отборите от А група щяха да са фалирали от глоби?
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Клуб без традиции, история, футболни легенди и фенове е именно просто една фирма. Нищо общо с футбола... това са и Лудогорец. Днес ги има, утре ги няма.
 
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Сериозно издишаш братле ако говориш за мен. На няколко пъти написах от кой отбор съм, а Левски, ЦСКА и Ботев са ни най-големите врагове. По-добре ходете и си подкрепяйте отборите, наистина бъдете БЪЛГАРИ не само когато Лудогорец играят в Лига Европа. Защото стадионите са ни празни, недей започвай само да ми обясняваш причините защото всички си ги знаем. За разлика от "българите", ние "небългарите" ходим и на мачове на националния. Не съм видял и една тема тук за националите ни, а октомври играем срещу Хърватия?

Стадионите са ни празни защото това не е футбол, бате. Виж как ще се напълни на 1ви стадиона и после помисли защо не се пълни тук така. Защото хората идват да гледат класа и игра, ане едни 22ма пианки, които вече не знам колко време не може да ни класират на някое световно или европейско. За това ще е празно, няма какво да гледаме. Ако играх черно тото щях да ходя да гледам, ама щях да съм там поради финансови причини. ;)

И всеки път когато някой бг отбор започне да изплува и да успява, винаги се събират (включително и аз), за ги подкрепят. Никога не е имал случай, поне не знам, да сме оставяли българин, който успява без подкрепа. Кажи му го на този с 35 годишния екзорсизъм по стадионите. :)
 
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Е тук за хората е нормално националите да играят пред 500 човека, те не са важни. Все пак, там няма безплатни билети, безплатен транспорт, няма платена журналистика.. не са достатъчно българи един вид...

Толквоа са заслужили. :) Като се вземат в ръце и стане нещо малко до това 1996 г., ще ходиме.
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Л

Тъп си, това е български отбор бе глупец. Частна фирма? Аз не знам какъв запалянко си ако така гледаш на нещата. Нещо не те разбирам, често. :)

Да, по напред съм...не ходя да викам срещу бг отбор, не гледам на отборите като на фирми, явно май повече се доближавам до тръпката от футбола от теб. :) Чак ми е жал като ти чета нещата. :) Дано ти доставя удоволствие футбола, а не го гледаш просто за да седнеш на масата при другите с големите топки и пълните халби. :D



Това поредно втрещяващо мнение ще го използвам за край на разговора:

Лудогорец са един прекрасен отбор, който играе чудесен футбол и съвсем заслужено е на мястото, което заема и в родния и в европейския футбол. Лудогорец си има фенове, които са щастливи и това е един прекрасен момент, който ще помнят дълго. В това няма нищо лошо.
Лошото идва, когато някакви хора, извадени от 19ти век, ти нареждат да ставаш фен на същия този отбор, при положение, че останалата част от света живее в 21ви век и сама решава дали да се радва на нещо или то да ѝ е безразлично. Обясненията, разбира се са култови - отборът бил български, докато националният такъв играе пред трицифрено число. И Лудогорец по-малко български отбор ли са, когато играха с Берое, че стадионът им беше празен...

Има едни хора, във футболните среди ги наричат глорихънтъри - елементарни преследвачи на чуждо щастие, към което гледат да се залепят, и с което гледат да се асоциират. Няма лошо - светът има нужда от всякакви.

ПП По-горе един разбирач питаше дали разбирам футбола като фирма - не. Отношението към любимият ми отбор е като към дете. Към мое дете - като към останалите ми деца. Добро, лошо, дали в момента се представя добре или не - това си е моето дете, моята любов и няма да заобичам друго, което в момента се представя по-добре. Кой разбрал - разбрал.
 
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Клуб без традиции, история, футболни легенди и фенове е именно просто една фирма. Нищо общо с футбола... това са и Лудогорец. Днес ги има, утре ги няма.

Като гледам, ЦСКА-то дето е с традициите и историята, за малко да даде фирма. :)
 
От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Толквоа са заслужили. :) Като се вземат в ръце и стане нещо малко до това 1996 г., ще ходиме.

96та? АХАХАХАХАХАХАХА
Историята съвсем деградира - първо трябваше да ходим на Лудогорец, щото били българи. Обаче националите, не че не били българи, ама били слаби. Значи не ходим щото са българи, а щото са силни. Мда - казах го по-горе - доводи винаги ще има. Все по-смешни и по-смешни. Но да налагаш мнението си над някого в 21ви век е... жалко...
 
От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Стадионите са ни празни защото това не е футбол, бате. Виж как ще се напълни на 1ви стадиона и после помисли защо не се пълни тук така. Защото хората идват да гледат класа и игра, ане едни 22ма пианки, които вече не знам колко време не може да ни класират на някое световно или европейско. За това ще е празно, няма какво да гледаме. Ако играх черно тото щях да ходя да гледам, ама щях да съм там поради финансови причини. ;)

И всеки път когато някой бг отбор започне да изплува и да успява, винаги се събират (включително и аз), за ги подкрепят. Никога не е имал случай, поне не знам, да сме оставяли българин, който успява без подкрепа. Кажи му го на този с 35 годишния екзорсизъм по стадионите. :)

Ти ли им сипваш алкохола? :) Не ви държа сметка, че подкрепяте Лудогорец... всеки си разбира футбола по различен начин. Подвикванията и расистките обиди също си се тълкуват разлино от различните фенове...

И вие си имате причини да подкрепяте Лудогорец, но и останалите също - за да не го правят!
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

След две страници спор, обясняващ, че ако не си фен на Лудогорец си или тъп или не си достатъчно българин, считам, че тоя въпрос е леко некоректен.
 

Горе