Коля с меча вече!!!

От: Коля с меча вече!!!

Предпочитам варианта, в който ще си получа сума обезщетение. А и нали трябва да се научи, че живота не е само "seo блогове" и отваряне по форумите. Един ден ще пораснe и нещата ще станат малко по-сложни.

Не ми трябва да подкупвам никой
 
От: Коля с меча вече!!!

базиках се с тва за подкупването баце ;) това са си ваши работи и никой няма да се меси :)
 
От: Коля с меча вече!!!

помислих че с меча ще го колиш но явно на бесилката...
 
От: Коля с меча вече!!!

kalin4y
явно не си много в час с клиентите си, защото истината е, че ми се оплакаха от теб (явно ти си бил, щом идваш и обиждаш)
по-ниски оферти не съм правил на никого. Клиента сам си дойде.
Само да знаеш (понеже и с това, не си много в час), че публичната обида е подсъдима. Ще запазя архивите и като съм в настроение може да те пробвам в съда дали ще запееш друга песен (клиента ще потвърди самоличността ти, свидетели също един куп, въпреки, че може и да не потрябват).
хахах...тва ти ли си този зад сайта с рейтинга и полезните неща. Вземи малко си оправи нещата и после претендирай за нещо ... на чужд труд много лесно се печелят дивиденти :)
и само гледай тебе някой да не заколи :d
 
Последно редактирано:
От: Коля с меча вече!!!

Radev, смешно е да започнеш поста с обиди, а няколко мнения по-нататък да заплашваш със съд някого, който уж те бил обидил. Ще порастнеш и ще разбереш, че не всичко което хвърчи се яде.
 
От: Коля с меча вече!!!

bgkulinar, благодаря за съветите, а един ден като порасна ще ти искам мнението и ще ти плащам ако искаш.

Иначе се радвам, че ти е смешно.

манджата как стана. меродия сложи ли?

Ще порастнеш и ще разбереш, че не всичко което хвърчи се яде.
От ядене поне разбираш
 

Горе