Коля с меча вече!!!

От: Re: Коля с меча вече!!!

изкопирали са го каква фирма за дизаин и сео си щом крадеш контента....
Аааа, какво било. Не искам да бъда писимист, но много фирми го правят - или са слаби и си намират някой да ги "спонсорира" с контент или просто си мислят че ще мине такова нещо.

Еми блазе им на клиентите. Сори за невежеството (не съм чувал никоя от тези фирми/сайта), но коя от коя е откраднала. ;) И ако го е направила - определено не струва. Предполагам, че първия сайт е бил ощетен. Защото на вторие е леко аматьорско направено.


Бате, не се коси - жалки неща се наблюдват често в този бранш:)
 
От: Коля с меча вече!!!

като споменах по телефона seo ключовите думи "адвокат" и "съд" и детето обеща в понеделник да го махне.. ще видим.. обещах му, че ще наблюдавам.

между другото прочетох в сайтчето му бая познати от някъде текстове, така че колегите не е лошо да огледат дали и техните текстове няма да се намерят там.

да не се кося, ама не ми е тръпка да си дублирам съдържанието навсякъде по интернет.
 
От: Коля с меча вече!!!

копи пействал е с текст редактор... направо на дебело заедно с alt-овете и class-овете и е скейлнал едната картинка през редактора. даже не си е мръднал кривия пръст да си я ресайзне
 
От: Коля с меча вече!!!

Доколкото видях всичко от там е крадено. Има и от големи фирми...
А в "хостинг" графичните елементи са като на @MacTeP на сайта :) , поне не е свил цените и параметрите.
 
От: Коля с меча вече!!!

Сега цъкнах copyscape.com .. зави ми се свят... не е само тоя...
отивам да си наточа меча


ето малко тарикати, който вече са уведомени..

прегледайте ги да не изкочи и нещо ваше:

expert-2002.com/technology.php?page=2

burgasdesign.bg2.info/webdesign.html

buy-site.eu/index.php?lang=6&page=seo

betta-bg.com/read.php?name=88&sub=108&lang=bg

reklama7.com/static_info.php?id=8
 
От: Коля с меча вече!!!

Аз тия копиращите бих ги разпространил и по дугите форуми, с лозунг нещо от рода на: " Ей тия са ми откраднали съдържанието! Смятате ли, че могат да ви направят сайт?"
Не че съдържание не се краде поголовно, ама като става въпрос за бизнес и портфолио на фирма е малко по друго...
 
От: Коля с меча вече!!!

тия педали ми откраднаха един клиент, който си плащаше за seo на 3-4 сайта. Предложили са му по-ниска цена и ся съответно двата сайта падат надолу, а на третия са ми махнали линка и обират каймака от моята работа, като си я слагат за тяхна (
 
От: Коля с меча вече!!!

хаха стана интересно :lol:
 
От: Коля с меча вече!!!

kalin4y
явно не си много в час с клиентите си, защото истината е, че ми се оплакаха от теб (явно ти си бил, щом идваш и обиждаш)
по-ниски оферти не съм правил на никого. Клиента сам си дойде.
Само да знаеш (понеже и с това, не си много в час), че публичната обида е подсъдима. Ще запазя архивите и като съм в настроение може да те пробвам в съда дали ще запееш друга песен (клиента ще потвърди самоличността ти, свидетели също един куп, въпреки, че може и да не потрябват).

Sobieski, нищо интересно.. рутина. Поредния
 
Последно редактирано:
От: Коля с меча вече!!!

може да отворите една друга тема и да подкупите малко свидетели викам :lol: a викам че по добре ще е с бой да се оправите от колкото със съд ама вие си знаете

градски само си едитни 1я пост "Майка им кьорава" "ще коля с меча!!!" да не те съдят и тебе :lol: и наистина ли с дете говори?
 
Последно редактирано:

Горе