Предлагам: Коментари в бг мама

dimsmim

Member
Рейтинг - 100%
19   0   0
Здравейте, предлагам коментари в bg-mamma от активен профил на 12+ години с над 3 хил. мнения.
За повече информация, пишете ми лично съобщение.
 
Последно редактирано:
Здравей, Офертата ти е добра и може да те потърся скоро, а да те питам, продаваш ли този профил или знаеш ли някой, който продава стари профили в БГ Мама?
 
Здравей, Офертата ти е добра и може да те потърся скоро, а да те питам, продаваш ли този профил или знаеш ли някой, който продава стари профили в БГ Мама?
Здравей, не продавам, само коментари. Не знам за някой, който продава.
 
Извинявам се за въпроса, не целя заяждане, просто ми е любопитно и никой път не съм срещал това на друго място: Каква е разликата в това да си направиш профил и да коментираш някоя тема (предполагам това е идеята) или да коментира някой с 9 годишен акаунт? Авторитета, който си е създал профила? Благодаря в аванс за обясненията.
 
Там трият линкове, та в този ред на мисли на старите им позволяват по някой и друг линк, ако направиш нов и в коментар пуснеш линк си баннат моментално
 
Там трият линкове, та в този ред на мисли на старите им позволяват по някой и друг линк, ако направиш нов и в коментар пуснеш линк си баннат моментално

Правилно, затова и търся стар профил с авторитет, който да взема, не само за линкове, и за други неща, преди имах доста фалшиви, но ми изчезнаха из документациите...
 
Хубаво е да дадеш някаква гаранция за линка в коментара, щото и аз имам там профил от 7 години , но ми трият нови линкове.
Трият не, ами и банват по ip, злобните квачки. :D:D:D Някои линкове обаче се провират между капките. Явно админките са си хванали любовници и вече не са толкова угнетени от факта, че мъжете им не им обръщат внимание. :)
20 кинта на коментар е добра цена, бих казала. Бравос. ;)
 
Аз имам постоянен трафик от бгмама от линкове, правени преди да се комерсиализира толкова сайта
Ако не ти изтрият линковете си е супер оферта!
 
Здравей, Офертата ти е добра и може да те потърся скоро, а да те питам, продаваш ли този профил или знаеш ли някой, който продава стари профили в БГ Мама?
Аз имам профил там, на около 3-4 години е, напиши си офертата. :) Също така на коментар бих ви взел до 10 лв. Зависи какъв ще е, и в коя тема.
 
Аз имам профил там, на около 3-4 години е, напиши си офертата. :) Също така на коментар бих ви взел до 10 лв. Зависи какъв ще е, и в коя тема.
Привет, моля използвай твоя тема за услугата, която предлагаш. Мерси! :)
 
Извинявам се, реших да не правя нова тема, но разбирам, че си е твоя услугата и темата. :)
 
20 кинта за коментар в мамата, толкова ли е изпростял народа...
 

Горе