Коментар за блога ми

Какво ще кажете за блогчето ми, че аз от скоро се занимавам с нещо такова. За сега върви добре.. генерира някакви двуцифрени посещения, има PR 3 и това само за 4 месеца, през които не съм бил много активен с постовете. Това, което ми прави впечатление, обаче, е, че твърде малко се коментира. Някакви идеи?
 
Миии добър блога. Аз лично не виждам да си слагал някаква друга тема и т.н. Чисто инфомационен блог и много полезен. Според мен не е за продаване на продукти, а само за информация отностно сео-то. Аз имам блог на 7-8 месеца и качих посетителите на около 300 на ден..Трябва време и малко повече сео. А за коментарите спокойно..и аз при тези посещения нямам много.
 
ами не можели да се махне задължителната регистрация за да се коментира. Аз веднъж имах желанието да го направя но като видях че трябва да се логвам се отказах .... ползвам много сложни пароли които обикновено не помня (тези за Г) са ми още по извратени.....
 
Браво Гошка добър е на мен ми харесва, има доста инфо както бат Цанко каза, негативното е че със мозилата ми долния надпис: Libya___Freedom For The Bulgarian Medics in Libya излиза от лявата страна на таблицата :). Видях и линка към нашият форум мерси. Ъпдейтвай инфото на 3 дена ама не прекалявай много с него и така постепенно :)
 
Еми мился че блогчето ти е много информационно, а както се знае това е целта на всеки блог - информция -> и ако искаш някой друг препоръчан продукт на него. Но си мисля че можеш пре свободно да аднеш някоя ключова думичка към него в тайтъла. Нещо от сорта: Георги Матеев - Блог за SEO, PPC, Web Developing... Така ще стане яско за какво се отнася блога - но и описанието под него е достатъчно като гледам.

Много ми харесва скина на блога ти, аз има чуждестранен трафик на моя блог, наче досега да съм те аднал, бате. :) Щях да кажа че нямаш линк директории на блога си, но се сетих че ти е на български а незнам БГ блог директории, които да ти препоръчам. Не съм запознат с тях.

Не е лошо от време на време на прибавях и по някой картика към статия, това разчупва малко изображението на блога и по специално на съдържанието му. Аз лично на всеки 2-3 поста слагам по картинка за това за което говоря. Освен на review блоговете - там е наложително. Когато правиш ревю на няколко решения е хубаво да са подсилени със снимки и някой друг линк.

Успех с блогването, бате.
 
Значи, вече може да се коментира на воля и без регистрация. Просто ще трябва да одобрявам коментарите, че не искам да попадна в bad neighborhood.

Това за снимките също съм си го мислел, но проблемът е, че едитора за постове на blogger е меко казано дървен и нямам нерви в повечето случаи да се занимавам с него:)
 
Аз нямам проблеми с него - даже съм доволен от него, не може да си правиш картинката хипер-линк, но се преживява. Ако искаш ще ти помогна с нещо - само свиркай. :mrgreen:

Не е трудно, но съм повече от съгласен, че дърварска работа. Аз преди да започна да работя с тази платворм МИ ТРЯБВАХА ЦЕЛИ 2 ЧАСА ЗА ДА И ВИДЯ КАК РАБОТИ. После ми хареса и си донаправих блога.

==============================================
Natural Penis Enlargement Pill Review
 
ооо, ти си хардкор, :lol: Аз цъкам от админ панела - там е направено да можеш да си оптимизираш отвътре. А аз пък с кода не мога да се оправя. :mrgreen: Само некви ерори, бате. Ама и аз си ги измислям некви, по принцип паствам код който работи в HTML & PHP среда, ама на системата нещо не му харесва това.

А сега се сетих, че успях само Alt Tag-овете да си оправя за което искам да благодаря на дивият си късмет. :lol: Бате пробвай с панела да си адваш някой ключови думи, много е въртенето по панела, ама като се има предвид че не са му много опциите -> бързо ще се оправиш. Абе трябва да се гледа полужително. :p
 
haha kak vikash PR3 i to samo za 4 meseca LOL

az PR6 postigam za 1 i polovina i valid PR6 ne fake ili forgoten


georgimateev каза:
Какво ще кажете за блогчето ми, че аз от скоро се занимавам с нещо такова. За сега върви добре.. генерира някакви двуцифрени посещения, има PR 3 и това само за 4 месеца, през които не съм бил много активен с постовете. Това, което ми прави впечатление, обаче, е, че твърде малко се коментира. Някакви идеи?
 
arsenal каза:
Браво Гошка добър е на мен ми харесва, има доста инфо както бат Цанко каза, негативното е че със мозилата ми долния надпис: Libya___Freedom For The Bulgarian Medics in Libya излиза от лявата страна на таблицата :). Видях и линка към нашият форум мерси. Ъпдейтвай инфото на 3 дена ама не прекалявай много с него и така постепенно :)

Аз даже си играех тоя надпис да го насложа там, защото темплейта е направен толкова селската, че единия див се затваря не където трябва и няма как да подравня с постинга и да го центрирам отдолу и т.н. и т.н. ;) Абе смешна история.
 
Gotovski каза:
haha kak vikash PR3 i to samo za 4 meseca LOL

az PR6 postigam za 1 i polovina i valid PR6 ne fake ili forgoten


georgimateev каза:
Какво ще кажете за блогчето ми, че аз от скоро се занимавам с нещо такова. За сега върви добре.. генерира някакви двуцифрени посещения, има PR 3 и това само за 4 месеца, през които не съм бил много активен с постовете. Това, което ми прави впечатление, обаче, е, че твърде малко се коментира. Някакви идеи?
В случай, че не си забелязал, този блог е експериментален и трудът, хвърлен по него клони към нула. Честно казано освен подписи в 3 форума не съм слагал линк никъде към него и идея си нямам откъде имам 3 даже..
Иначе е нормално ти да хвърляш всички сили в PR на сайтове, при положение че си домейн риселър. Аз като Developer & SEO на хонорар ми е през оная работа за тая цифричка. Важното е да сме горе в търсачката и потребителите да са доволни, пък ква е цифрата в туулбара е все тая.
 
а екстра ама unique conetnt не си го преработвал или :) иначе мен ме кефи може часове да ти отнеме като се завъртиш :), абе блоговете са супер за инфо освен ако не са с друга цел ако ме разбираш :)
 

Горе