Конкуренция на EasyTrader

TSCS2

New Member
Преди време имаше някакви слухове, че се задавала някаква конкуренция на EasyTrader, какво стана с това, само слухове си останаха май? Готви ли се нещо подобно на ET някой да знае?
 
От: Конкуренция на EasyTrader

Ами да ви кажа честно много сайтове започнаха да слагат реклами на Неоген и това е много хубаво.Дано и рекламодатели в НЕОГЕН да се увеличат.
 
От: Конкуренция на EasyTrader

Преди време имаше някакви слухове, че се задавала някаква конкуренция на easytrader, какво стана с това, само слухове си останаха май? Готви ли се нещо подобно на et някой да знае?
Здрасти и добре дошъл тук. А това дали ще има - еми като гледам - защо да няма. Все пак е нищо работа да направиш такава система. Въпроса е на кой му се занимва и как ще избута големите в бизнеса. ;)
 
От: Конкуренция на EasyTrader

Според мен е привидно лесно да се пусне алтернативна платформа. Първо, да, скриптове има, но задължително ти трябва администратор, за да я надгражда. Ами счетоводството? Всеки месец да се оправяш на практика с хиляди партньори, клиенти...
 
От: Конкуренция на EasyTrader

easytrader, за мен лично са мошеници, защото на клик плащат по 2 стотинки, което е смешно.

Какво очакваш ? По 10 стотинки за реклама на лютеница ? И от адсенс няма да ги получиш.
 
От: Конкуренция на EasyTrader

Започнете да слагате реклами на Неоген.
Хем един клик е 10 стотинки и хората си плащат навреме и по бързо.
Колкото повече ставаме тези, които слагаме в сайтовете реклами на Неоген така и рекламодателите ще се увеличат и това още по добре.Нека Изитрейдър да си плаща по 2 стотинки на клик (Тва си е оберджийство за по-малките сайтове, които чакат доход)!!!

10 стотинки на клик предлага Неоген
 
От: Конкуренция на EasyTrader

ся, пичове и мен не ме кефи това 2 стотинки на клик ама не мога да го нарека обирджийство.. в смисъл имам избор да не ползвам техните услуги, никой не ме кара, за това ми е интересно дали скоро няма да имам повече избор - дали някакви техни конкуренти се задават на хоризонта.

NeoGen доколкото знам са само кликове нали?

- уеб сайтове със статут “трафик сайт” ще разполагат с т.н. “универсални ротатори”, в които ще бъдат включвани програми и банери, по преценка на админстраторите на EasyTrader. Универсалните ротатори ще ви осигурят незабавен достъп до рекламни кодове на EasyTrader, без да е нужно да се кандидатирате;

Това е нещо като, както тези които са се занимавали с чуждестранни платформи познават като creative-и. Рекламодателя дава банери и линкове и ти казва какво ти е позволено да правиш и какво не.

Нещо ей такова търся и чакам, защото мисля, че мога да правя повече пари с някои от сайтовете си по този начин в сравнение с PPC, обаче тези 0.02 стотинки.. ами няма да стане на този етап, не съм достатъчно гладен все още.

Та както и да е май исках да кажа, че няма място за сравнение между двете тъй като НеоГен е PPC докато EasyTrader е Pay Per Sale и Lead или нещо такова обаче всъщност повечето им рекламодатели са PPC... и всъщност има място за сравнение.

А това за 10-то стотинки - звучи много добре, трябва да видя, обаче, нали, сигурен съм, че това е само за някои ниши, не си представям да дават минимум 10ст за всеки клик. Ако съм в грешка веднага се мятам на НеоГен-а, естествено.
 
От: Конкуренция на EasyTrader

В НеоГен абсолютно всички кликове в момента са по 10 стотинки, като абсолютно всички кликове обаче са и... реклами на обяви от BestJobs.bg. Освен това... не знам, но аз лично смятам, че имат проблеми с връзката, т.е. с натоварването на сървърите. Просто петък и събота вечерта банерите им се зареждаха за по 10-15 секунди... както и самите им сайтове. Пробвах през които провайдери са ми налични - Нетера и Нет Ис Сат. И през двата беше плачевно. През седмицата е малко по-добре, въпреки че вечер пак се забелязва.... за мен това е голям проблем и спънка, постоянно да трябва да ги дебна. Чудя се дали пък не е при мен, обаче... нещо се съмнявам. Тези, които ги ползват - забелязали ли сте забавяне? Да не е от моята връзка към Румъния?
 
От: Конкуренция на EasyTrader

Според мен системата не е написана читаво и програмистите на Neogen са по-некадърни от тези да dir.bg - сайт където на доста страници може да се видят самите заявки.



В този форум влизат може да се каже всички хора, които имат български сайтове.
Искате ли да бойкотираме easytrader!
Нека да им махнем кода, от трафик сайтовете!
 
Последно редактирано:
От: Конкуренция на EasyTrader

Неоген бавят защото сървърите им са извън БГ, това е първата причина поради която не бих искал да използвам тяхните услуги а втората е това, че нямат рекламодатели и въпреки 10-те стотинки на клик с този плачевен CTR, дори със смешната цена на EasyTrader.bg от 2 стинки изкарвам в пъти повече :)

А относно новите системи - те са предназначени за големите лъскави сайтове => нас пак няма да ни огрее :(
 
От: Конкуренция на EasyTrader

Напротив аз много съм доволен от кликовете ми от Неоген.
И наистина вече масово хора започват да слагат техни реклами по сайтовете си.
 
От: Конкуренция на EasyTrader

С неоген набутвацията е, че от време на време рекламите се зареждат доста бавно (все пак се взимат от http://gal.neogen.ro/ .... ) . Някой път кликовете са странно малко, но поне цената от 8-10ст за клик е твърда .
 
От: Конкуренция на EasyTrader

Аз ви казвам колкото повече започваме да слагаме реклами на Неоген ние собствениците на уеб сайтове ще започнат и рекламодателите да се увеличават...
 
От: Конкуренция на EasyTrader

В момента доста хора използват Easytrader, но не е гъчкано от рекламодатели, а тези които са там, рядко дават по 10(20)ст на клик .
 
Апогеят на Неоген беше до 2006г., след което почнаха да падат надолу. В момента не виждам да полагат някакви усилия за промотиране на рекламната мрежа.
 
От: Конкуренция на EasyTrader

С неоген набутвацията е, че от време на време рекламите се зареждат доста бавно (все пак се взимат от http://gal.neogen.ro/ .... ) . Някой път кликовете са странно малко, но поне цената от 8-10ст за клик е твърда .
Днеска си побъбрих с Неоген и ми казаха, че са запознати с проблема, в момента колегите им в Румъния сменяли "софтуера", като до другата седмица всичко трябва да е наред ;)
 
От: От: Конкуренция на EasyTrader

Днеска си побъбрих с Неоген и ми казаха, че са запознати с проблема, в момента колегите им в Румъния сменяли "софтуера", като до другата седмица всичко трябва да е наред ;)

Мерси за информацията ;) Дано да оправят "софтуера" .
 
От: Конкуренция на EasyTrader

А като говорим за алтернативи, някой свързвал ли се е с http://www.httpool.bg/ ? Когато човек опита да се регистрира, стига до техния имейл адрес... какви ли условия предлагат?

P.S. И аз се надявам за Неоген, ето в този час пак започнаха да зациклят... но уж.. жената, която ми вдигна телефона, знаеше за проблема и ме увери в остраняването му ;) Ако ли не - пак ще звънна, какъв е проблемът :))
 

Горе