Конкурси за Лого - Вече само с гарантирани награди!

Аз в конкурси вече не участвам от повече от година. То и нямам време. Някой ако иска нещо да му направя, става. Май, даже от две години.
 
Последно редактирано:
Здравейте, каква е причината да не мога да пусна конкурс?
Възможно ли е също така да бъде пуснат конкурс за корица за ФБ?
Благодаря!
 
Здравейте, каква е причината да не мога да пусна конкурс?
Възможно ли е също така да бъде пуснат конкурс за корица за ФБ?
Благодаря!
Причината е брой коментари, понеже си нов/а във форума.
Конкурси са пускани за фейсбук корици, но тъй като цената на фейсбук корица е 20-тина лв, по-добре си намери някой да ти я изработи, защото не виждам какъв интерес ще има с малък награден фонд, ако пуснеш лого + корица това ще е по-добрия вариант според мен.
За тези въпроси към @Blinky
 
Причината е брой коментари, понеже си нов/а във форума.
Конкурси са пускани за фейсбук корици, но тъй като цената на фейсбук корица е 20-тина лв, по-добре си намери някой да ти я изработи, защото не виждам какъв интерес ще има с малък награден фонд, ако пуснеш лого + корица това ще е по-добрия вариант според мен.
За тези въпроси към @Blinky
Имаме си лого, нужна е корица от наши рекламни снимки, можем да платим доста повече от 20лв :)
 
Имаме си лого, нужна е корица от наши рекламни снимки, можем да платим доста повече от 20лв :)
Ок, ами @Blinky ще ти отговори по някое време как да стане
 
Имаме си лого, нужна е корица от наши рекламни снимки, можем да платим доста повече от 20лв :)
Направи 10 коментара и си пусни тема в раздела Freelance Jobs.
 
Ще трябва да изчакаш или да се договориш с админите както споменах.

" Колко поста трябва да имам, за да мога да поствам в Рекламна Борса и Фрийлансъри? "
Над 10, но и над 10 дни прекарани във форума. ;)

Другия вариант е ако имаш някой познат с по-стар акаунт да пусне вместо теб.
 
Какво се прави, ако обявен конкурс за лого е приключил и датата за обявяване на победител е минала преди няколко дни, а все още няма резултати?
 
Какви файлове получаваме с логотата? Не ми се чете цялата тема, та се извинявам ако вече е питано.

Трябва ми лого за един проект и обмислям да пусна конкурс да видим какво ще ви хрумне.
 
Можете да се разберете с победителя от конкурса за желаните от вас файлови формати, най-често това са AI, PDF, EPS, SVG / JPG, PNG, TIFF, WEBP, AVIF.

Въпросът по-скоро беше дали ще получа сорс файловете?
 
Би трябвало да получиш всичко, защото най-малкото не се знае какво ще ти искат на теб, когато се наложи да търсиш печат някъде.
 
Въпросът по-скоро беше дали ще получа сорс файловете?
Би трябвало да ги получиш разбира се във векторен формат, но имай в предвид че може да са превърнати шрифтовете в криви, ако е нужно да се персонализират за определен дизайн и да не подлежат на редактиране.
 

Горе