Конкурси за Лого - Вече само с гарантирани награди!

Дискусията в 'Freelance Jobs & Projects' стартирана от coolice, Апр 6, 2015.

1. Sky

Sky Well-Known Member

Рег.:
    Юли 29, 2012
    Съобщения:
    8,781
    Харесвания:
    647
    Точки:
    113
    Място:
    Стара Загора
    upload_2017-3-20_0-6-0.png
    :confused:

danko6 харесва това.
  2. Stefan M

Stefan M New Member

Рег.:
    Юли 23, 2017
    Съобщения:
    23
    Харесвания:
    3
    Точки:
    3
    Как мога да започна нова тема за да пусна конкурс за лого?

3. veni8

veni8 Active Member

Рег.:
    Ян 31, 2014
    Съобщения:
    432
    Харесвания:
    41
    Точки:
    28
    Място:
    София
    Не можеш да пуснеш нова тема преди да имаш поне 10 поста.

4. Stefan M

Stefan M New Member

Рег.:
    Юли 23, 2017
    Съобщения:
    23
    Харесвания:
    3
    Точки:
    3
    Нямам какво да коментирам по останалите теми, но щом трябва ще пусна още 8 поста.

5. Websolut

Websolut Well-Known Member

Рег.:
    Септ 30, 2012
    Съобщения:
    2,874
    Харесвания:
    685
    Точки:
    113
    Професия:
    Designer
    Място:
    Sofia, Bulgaria
    @Blinky оправете най-после заглавието, че с тези "гарНАтирани награди" на гарнитура ще стане някой

sstankov харесва това.
  6. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,409
    Харесвания:
    2,041
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Оправям я. :)

7. turborsabg

turborsabg Member

Рег.:
    Март 31, 2018
    Съобщения:
    38
    Харесвания:
    3
    Точки:
    8
    Здравейте.Скоро се регистрирах а искам по скоро да пусна конкурс за лого.
    Прочетох че трябва да минат 10 дена-няма ли друг начин,не ми се чака толкова а и трябва време за конкурса.
    Чета че и след 10 поста става....Така ли е?
    Благодаря.

8. angelmarinov93

angelmarinov93 New Member

Рег.:
    Окт 11, 2018
    Съобщения:
    18
    Харесвания:
    3
    Точки:
    3
    Пичове няма ли дриг начин освен да чакам 10 дни за да пусна конкурс , ако трбява да си дам данните или нещо друго незнам , но 10 дни и след това още 14 дни за конкурса и ще мине октомври а искам до края на откомври да имам вече логота!!!

9. Kortes

Kortes Active Member

Рег.:
    Юли 13, 2011
    Съобщения:
    375
    Харесвания:
    74
    Точки:
    28
    Пич и без това за нула време оака форума с твоите "." и "още ли се продава".
    Нима искаш да оглазуриш с конкурс?

Blinky и prophet харесват това.
  10. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    675
    Харесвания:
    118
    Точки:
    43
    Не го взимай навътре, но аз лично не бих работил за човек, който се е присъединил едва днес и мненията му са някакви "точки" и "още ли се продава"... Може да напишеш стойности мнения под някоя тема, която те интересува. Ако пък толкова много бързаш и ти трябва лого може да намериш човек, който предлага тази услуга и да му платиш да ти направи лого, повечето предлагат 2-3 ревизии към цената.

sstankov и Blinky харесват това.
  11. slavchev

slavchev Well-Known Member

Рег.:
    Дек 20, 2012
    Съобщения:
    2,156
    Харесвания:
    448
    Точки:
    83
    Професия:
    CEO
    Място:
    Някъде там
    Хвани си 1 дизайнер, плати му 100 лв и ще ти направи каквото лого искаш. Тия конкурси са ебаси цирка, рисувани картинки като от 2 годишни деца, копирани идеи и тем подобни...

12. angelmarinov93

Рег.:
    Окт 11, 2018
    Съобщения:
    18
    Харесвания:
    3
    Точки:
    3
    Хванах си не 1 ,а 3-ма и бяха трагични свалят картинки от гугала и ми ги предлагат за лого и то за по 150/200лв тук разглеждам от скоро и ми допаднаха много идей и за това реших да си реша проблема тука , но уви тук е същата работа явно , всеки се мисли за велик! Някий да ми обясни каква е логиката да коментираш минимум 10 обяви и да си 10 дена минимум регистриран и да има поне 1% рейтинг по добре взимайте данните , но да става бързо в бизнеса няма време , нещата стават бързо и вие много добре го знаете!

13. $INeed$

$INeed$ Well-Known Member

Рег.:
    Март 10, 2007
    Съобщения:
    2,585
    Харесвания:
    258
    Точки:
    83
    Здравей и добре дошъл, @angelmarinov93 . Ще е нужно да си изтраеш. Ще видим админите какво ще кажат. Но за разлика от другите лайнарски сайтове, в които може да пратиш едно СМС–че за 2.50 лв. с ДДС, за да станеш премиум играч, тук се цени качеството и идеята на обществото. Всичко комерсиално е на заден план. Сори, че така ти влизаме, но някак ни писка да влизат кви ли не да спамят, за да си свършат по-бързо работата. А идеята на този сайт е споделяне на информация и после предлагането. Демек даваш нещо, за да получиш нещо. И парите както се вижда не са на първо място като повече шити сайтове за обяви. И още нещо. Тук конкурсите от новите и някои не много адекватни потребители започват да имат много съмнителен имидж. Така, че по препоръки и не само от мен - има поне 5 супер добри дизайнери тук...избери си някой от тях. ;) И кви са тия, на които си попаднал. ;)

sstankov харесва това.
  14. Websolut

Рег.:
    Септ 30, 2012
    Съобщения:
    2,874
    Харесвания:
    685
    Точки:
    113
    Професия:
    Designer
    Място:
    Sofia, Bulgaria
    И от къде ги хвана тези, че ми стана интересно?
    Значи викаш хванал си трима балъци и те се побъркаха да ти свалят картинки и да ти ги предлагат:)
    Плащаш си капаро да се види, че си сериозен и си поръчваш на някой дизайнер, ако не ти хареса първо, второ, трето предложение за пакет да кажем до 100лв, си доплащаш още за още концепции, така се работи по принцип.
    А ако търсиш още балъци да се избият да ти предлагат "картинки от Гугъл", ама в конкурс, мисля че си на грешно място, много им кусаха попарата на такива, аз лично не бих участвал в конкурс организиран от потребител регистриран вчера, а и колегите мисля, не се хващат вече, затова и няма конкурси напоследък.

Blinky харесва това.
  15. angelmarinov93

Рег.:
    Окт 11, 2018
    Съобщения:
    18
    Харесвания:
    3
    Точки:
    3
    И така съм съгласен , предложете ми някой!

16. angelmarinov93

Рег.:
    Окт 11, 2018
    Съобщения:
    18
    Харесвания:
    3
    Точки:
    3
    Харесаха ми конкурсите защото имаш голям избор различни дизайнери ,а ако работиш само с един и 10 концепции да ти направи ще са в един стил защото всеки си има стил!!! И не ти ли харесат 3 от тях и 20 да направи няма да има голяма рязлика.

17. Websolut

Рег.:
    Септ 30, 2012
    Съобщения:
    2,874
    Харесвания:
    685
    Точки:
    113
    Професия:
    Designer
    Място:
    Sofia, Bulgaria
    Добре, отговори на въпроса ми тези където те скъсаха да ти предлагат картинки от Гугъл какво има каза предлагайте ми варианти, ако ми харесат плащам, ако не - не плащам и те се скъсаха да ти предлагат, ама някакви аматьори, защото копират от Гугъл и пращат, пълни олигофрени, а искат и 150 - 200лв, егати идиотите.
    Осъзнаваш ли колко нелепо звучи всичко.

18. angelmarinov93

Рег.:
    Окт 11, 2018
    Съобщения:
    18
    Харесвания:
    3
    Точки:
    3
    Пратих им примерно лого от гугал , за да се стремят нещо подобно че явно гато говоря не ме разбрат тук точно за единия става въпрос и той ми го праща същото само че в друг цвят и с друг фон казах му че май се базика с мен и той се оправда че ме е разбрал че искам същото но в друг цвят и след това ми праща друг варянт пак от гугал , разбрах го защото когато свалих примера видях същото лого което ми прати за 2-ри варянт . Пробвах и с фирма те пък били много заети , тези пък които не са заети искат безбожни пари все пак аз няма верига магазини или закусвални за да давам луди пари за лого. Аз повече от 100/150 лв за лого не искам да давам , защото търся 3 лого дизайна и в последстие още един. Така , че по 100лв на лого мисля че ще има интерес и сътвотно избор незнам вие знаете по добре от мен!

19. hrisi.store

hrisi.store New Member

Рег.:
    Март 13, 2018
    Съобщения:
    24
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Имам 10 съобщения и съм регистрирана повече от 7 месеца и пак не мога да пусна конкурс за лого, да няма нови правила? :)

20. $INeed$

$INeed$ Well-Known Member

Рег.:
    Март 10, 2007
    Съобщения:
    2,585
    Харесвания:
    258
    Точки:
    83
    Опитай пак. :) Няма как да не може, освен ако не се целиш в друг раздел. Примерно този за Фейсбук продажби на страници. ;)

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice