Конкурс БГ сайт 2008

От: Конкурс БГ сайт 2008

Благодаря много за милия съвет, ама ми е късно за бири. След обяд вече съм на водчица :).

Въпроса не е в съгласието (или не). Няма по-ценно за която и да е дискусия от някой и друг сочен дебат.

Обясненията към мен са си чиста загуба на време. Потресаващо тъп съм за съжаление.

Тезата е кристална като банер "Guess who is the current US Pressident (Clinton, J. W. Bush, Obama) for a chance to win a green card!".
Просто в webmaster-ски форум в комбинация с Вучков звучи като една моя бегла и руса позната в асансьора на офиса "Ааа... ма вие тука нещо с компютри се занимавате... А... ми аз веднъж гледах един филм Хакери и там едни други пак с компютри се занимаваха".

Ако се сещаш за някой по-добър или адекватен презентатор по тукашните ширини, би ли го споделил?
Повечето по мои наблюдения декламират press release-и писани по схеми. Малка страна, смешни бюджети... това е. И на мен ми се иска last.fm или digg да бяха български сайтове ама нема... с бюджет 5-10 бона и мутризиран "бизнес елит" просто не става. Правиме каквото можем с наличното и дължим някакво уважение на тези, които продължават въпреки всичко да се борят (защото аз примерно вече се отказах). Има и по-добри българи разбира се, познавам и такива. Просто гледат да не се разбира етническия им произход и вече трудно се изразяват на родния си език.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс БГ сайт 2008

В поста ти има неща с които съм абсолютно съгласен, едва ли мога да ги кажа по добре от теб.

Най-добрата ИТ презентация на която съм присъствал е тази на Webtech 2006 (организатор на която беше именно Бого), изнесена от CEO–то на Jobtiger.

Наистина в началото му се радвах много на Бого с тези срещи, семинари, конференции и тн. но точно изнасянето на презентации от него не ме кефи. Защото си позволява да говори и коментира неща, които ги знае само ан теория, без да е в играта.

Няма смисъл да задълбаваме в тази тема.

Не се отказвай да се бориш! Аз все още не съм :)
 
От: Конкурс БГ сайт 2008

добре, че си имате религия и кумири
иначе щеше да има по-малко смисъл за душата..

Ом А Хум Бого Ваджра Падме Сидхи Бого Хум
 
От: Конкурс БГ сайт 2008

не го знам
ще питам Гугъл кой е тоя доктор с такова хаос име и ще помисля психологически какво искаш да ми кажеш с този символизъм.

Ще се приготвя в случай, че не стигна до положителни заключения.
 
От: Конкурс БГ сайт 2008

Трябва да гледаш малко от сериала за да придобиеш представа. Образът на д-р Хаос е наистина много добър, аз бих го приел като комплимент. :) Ама само как се отдалечихме от темата, а? Все пак говорехме за коннкурса тази година. Айде някой, които има инфо да даде url-тата на спечелилите. Аз нямам никаква идея тзи година кои са станали победители, въпросите на първата фирма презентираща продукта си на онлайн семинара в х-л Форум беше свързан с тях. И наградите отидоха само при знаещите.;)
 
От: Конкурс БГ сайт 2008

radev не си прави труда .........сравних те с главния герой от известния сериал "Д-р Хаус" :wink:
Де да знам че не си го гледал
Blinky е прав направих ти комплимент дано престанете с това кой е най-най -най ....

Айде някой, които има инфо да даде url-тата на спечелилите.

победители в БГ Сайт 2008
 
Последно редактирано:
От: Конкурс БГ сайт 2008

ся имам още месец и половина докато свърши 2008-ма да направя най якия БГ сайт
ама конкурса като е почти на средата на годината и наградите като са дадени и се демотивирам.

мерси за комплимента с др Хаус, видях го.. направо съм поласкан. И си приличаме даже с него във фейса и куцам и аз.

A телевизия не съм гледал от години, нали съм снобар
 
От: Конкурс БГ сайт 2008

Аз имам обаче един въпрос. Как мислите...дали се правят специално сайтове за конкурса, с цел ако спечели състезанието да се продаде на по-доволна цена от съответната фирма на фирма в дадения пазар, за който се отнася сайта. Или просто фирмите вадят от потфолиото си най-хубавите си попадения.

Мерси на Ади за линка. Изглежда добре са ги избрали, няма сайт, който като дизайн да съксва.

А д-р Хаос е много добро определение, което може да се ползва за хора които са наясно в областа си, както и забавни в същото време. ;)
 
От: Конкурс БГ сайт 2008

Според мен сайтове се правят, за да рекламират дадени продукти и се плаща също, за да се спечели конкурса. За някой от сайтовете не бях чувал, а и представа си нямам с какво са полезни на хората.. Например http://www.bebealbum.bg/ за първи път го чувам, но се води най-добрата социална мрежа, надали може да стъпи на малкото пръстче на свежото.. или impulse.bg.
 
От: Конкурс БГ сайт 2008

Според мен пък организаторите на конкурса са имали неусвоени пари и е изтичал крайния срок за това го проведоха да раздадат парите вместо да ги връщат .:wink:
 
От: Конкурс БГ сайт 2008

Е тъй де няма значение но нищо никой не прави безцелно нали ?!
 
От: Конкурс БГ сайт 2008

Не за тях няма значение, а за нас.
Те се налапаха отдавна с кинти, няма какво да ги мислим.
Кой кво имал да усвоява останали пари или дали сайтове се правят специално за конкурса...
тва няма значение.
Ние трябва да си бачкаме и тва е, не ни грее нищо.. сещаш се
 

Горе