Конкурс: Име на фирма/домейн 15$

viking

Active Member
Здравейте.
Имаме затруднения в тази насока и търся Вашата помощ.

Фирмата ще се занимава с дропшипинг на дрехи, бельо, бижута, часовници, аксесоари и други.
Желанието ми беше да измисля бранд, който да се опитам да развия, тъй като изпитвам затруднение се обръщам към Вас.

Наградата е по-скоро символична, но възможностите не ми позволяват повече.
Краен срок 17.11.2015

Ако изберем преждевременно някое име, ще прекратим и ще обявим победителя.

Искренни благодарности на всички включили се.

Поздрави.
 
От: Конкурс: Име на фирма/домейн 15$

Забравих да спомена, един колега вече даде своето предложение, но на ЛС.

Моля всички, които имат желание да се включат да го направят на лично съобщение.

Благодаря!
 
От: Конкурс: Име на фирма/домейн 15$

Идеята "помогни на съфоромник" е добра но според мен няма да имаш успех поне не и тук защото доста голяма част от хората тук се занимават с онлайн бизнес и на доста от тях основния им бизнес е продажбата на домейни. Но дори някой да се навие да ти помогне и публикува да кажем един доста атрактивен домейн с разширение .com ти давам максимум 10 минути докато някой от регистраторите го регистрира и още толкова за да го подготви за Sedo, Flippa или някое друго портфолио.

Извинявам се ако съм те разочаровал но това е реалността...
 
От: Конкурс: Име на фирма/домейн 15$

Истината е, че измислянето на хубаво име може да го направят много малко хора от тук. Дори 150$ да предложиш, пак няма да имаш по-качествени предложения. Само броя малко ще се увеличи, но не и качеството.
Има още два варианта:
- това да стане случайно (аз примерно в момента нищо не се сещам, заради това няма предложение от мен)
- да измислиш "някакво" име, което да стане хубаво когато го превърнеш в бранд. Примерно сега ако ми кажеш "гугъл" - аз не бих го избрал. Не значи нищо, но въпреки това е превърнат в бранд за милиарди. Т.е. името ти е най-малката грижа.
 
От: Конкурс: Име на фирма/домейн 15$

Ако ми дадеш малко повече насоки ще се постарая да ти намеря свободни .СОМ домейни 2-3.... а може и повече.

Само за БГ ли ще ти е сайта, някаква специфизна дума или корен, която да те блазни брой символи, с тире, без тире и тн, колкото повече инфо, толкова по-лесно може да се намери домейн вършещ ти работа
 
От: Конкурс: Име на фирма/домейн 15$

Благодаря за включването момчета.
Относно коментара по-горе на nsevimov, именно за това ми пращат предложенията на лично, да съм спокоен, че докато регистрираме фирмата и домейна, няма кой да ни изпревари.

Желанието ни е да имаме и вратичка за развитие извън БГ, английска и българска версия на сайта, мисля че .com ще свърши работата или .com и .bg, там не ми е ясно точно.

Като корен или брой символи, нямам претенции, стига да е лесно запомнящо се и да ми хареса. Наистина съм зациклил и нямам идеи, надявам се дори да не намеря подходящо име да ми дойде на ум нещо изневиделица.

Благоаря Ви много за отделеното внимание момчета, оценява се.
 
От: Конкурс: Име на фирма/домейн 15$

аз голяма част от домейните, които съм купил съм намирал в leandomainsearch.com
 
От: Конкурс: Име на фирма/домейн 15$

Наближата крайната дата, ако не открием името си във Вашите предложения ще удължа срока, ако пък го открием на друго място наградата ще получи, човека отделил най-много време опитвайки се да ни помогне.

Поздрави.
 
От: Конкурс: Име на фирма/домейн 15$

Домейна го регистрирах днес, не можах да избера от предложенията на колегите, но ценя времето и усилията на момчетата, които опитаха да помогнат и да ми решат проблема и както казах по-горе този, който е отделил най-много време и усилия ще спечели конкурса.

Това е dnc, от както писа тук в темата, кореспондирахме на лично и не ме остави дори за секунда, над 20 съобщения, над 5 идеи и съм се съветвал още толкова за мои идеи. Надявам се да няма сърдити.

Моля dnc да си остави пейпала на лично, за да си получи наградата.

Благодаря на всички!
 
От: Конкурс: Име на фирма/домейн 15$

Домейна го регистрирах днес, не можах да избера от предложенията на колегите, но ценя времето и усилията на момчетата, които опитаха да помогнат и да ми решат проблема и както казах по-горе този, който е отделил най-много време и усилия ще спечели конкурса.

Това е dnc, от както писа тук в темата, кореспондирахме на лично и не ме остави дори за секунда, над 20 съобщения, над 5 идеи и съм се съветвал още толкова за мои идеи. Надявам се да няма сърдити.

Моля dnc да си остави пейпала на лично, за да си получи наградата.

Благодаря на всички!

Благодаря,

това е признание за мен, надявам се наистина да съм помогнал и ще се радвам да е успешен проекта.

Относно наградата: Не се записах за темата с тази цел, използвай парите по предназначение. Стартираш нещо ново и от собствен опит знам, че всеки лев е от значение, вложи всичко от себе си, визирам труд, умения и финанси и направи успешео това си начинане.

Ако имаш нужда от съвет, относно домейните ще се радвам да помогна, не се определям като "разбирач", но чета и се инфорирам редовно в тази сфера.

Упех
 

Горе