Конкурс: Лого на фирмен сайт (с награден фонд)

Frik

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Конкурса официално е обявен тук!

Фирмата развива дейност в сферата: Озеленяване и поддръжка на градини

Условия за участие в конкурса:
  • Няма ограничения за участие в конкурса;
  • В логото трябва да присъства “ecogarden.bg” на латиница;
  • Логото да бъде семпло (минималистичен стил) и за предпочитане е да е екологично насочено. Да е съвременно и лесно разпознаваемо;
  • Дизайнът на логото трябва да е авторски, да не копира или напомня на съществуващи лога;
  • Предпочитани цветове: зелен, черен;
  • Изпратените варианти трябва да са в черно-бял и цветен вариант;
  • Проектът за лого трябва да бъде изпращан в един от следните формати: png, gif, jpeg, jpg (до 800 kb);
  • Участниците в конкурса трябва да са носители на авторските права и на правата за публикация на проектите си;
  • Всеки автор може да участва в конкурса с неограничен брой предложения;
  • Всеки участник в конкурса приема изброените по-горе условия за участие;

Конкурса ще се проведе в периода 15.01.2012 г. – 14.02.2012 г.

Проектите може да представяйте в тази темата, да ги качите в Weld1.bg или ги изпращайте на адрес: [email protected]

Победителят в конкурса ще получи парична награда в размер на 150 лв.

След изтичане срока на конкурса ще обявим победителите и ще се свържем с тях за предаване на проекта и получаване на наградата.

Успех на всички, които са решили да участват в конкурса!
 
Последно редактирано:
От: Конкурс: Лого на фирмен сайт (с награден фонд)

Здравейте, с удоволствие ще се включа в конкурса... но мисля че трябва да споделите с нас, какви размери желаете да е логото.
Поздрави Д.Д
 
От: Конкурс: Лого на фирмен сайт (с награден фонд)

Може би съм забравил нещо много важно, за което искрено се извинявам:

ВАЖНО: Победителите в конкурса трябва да предоставят проекта си в изцяло векторен вариант в един от следните формати: eps или cdr;

За предпочитане:
- "ecogarden.bg" да не е uppercase/caps lock;
- дизайна на логото да бъде максимално изчистен;
- концепцията на логото да е eco-friendly;
- предложенията си представяйте на бял (#FFFFFF) или светло сив (#F0F0F0) фон;
 
От: Конкурс: Лого на фирмен сайт (с награден фонд)

баце ако искаш намери ме в скайп: jeims_pi4a и ще поговорим и договорим за цената стига да не е късно разбира се
 
От: Конкурс: Лого на фирмен сайт (с награден фонд)

баце ако искаш намери ме в скайп: jeims_pi4a и ще поговорим и договорим за цената стига да не е късно разбира се

Момче, не ставай смешен, каква цена те гони теб? Поредния недочел и недоразбрал, ама готов да прави лога и дизайни?!
Човека е обявил конкурс, който тече в момента, обявил е дати за начало и край, има награден фонд и условия. От теб се иска да направиш нещо и да го пратиш - ако се класираш и те одобрят ще ти платят, ако дизайна ти е лош и не става - изпадаш. ...
 
От: Конкурс: Лого на фирмен сайт (с награден фонд)

Момче, не ставай смешен, каква цена те гони теб? Поредния недочел и недоразбрал, ама готов да прави лога и дизайни?!
Човека е обявил конкурс, който тече в момента, обявил е дати за начало и край, има награден фонд и условия. От теб се иска да направиш нещо и да го пратиш - ако се класираш и те одобрят ще ти платят, ако дизайна ти е лош и не става - изпадаш. ...

Еее, той е пич и тая работа не го интересува !!! :)

Иначе автора на темата ако бъде така добър да драсне малко инфо след края на конкурса. Да видим какво е избрал, дали го е спечелил някой от форума и т.н.
 
От: Конкурс: Лого на фирмен сайт (с награден фонд)

още важи ли конкурса

Абе... не, че се заяждам ... ама ти май ни вземаш за мезе? ;) Няколко теми с едни и същи постове, обикновено стари теми, постове, които не са на мястото си. Точно като в тази тема и твоя пост. Отговорът ти се намира в условията на конкурса, в 14-ти ред отгоре на долу (специално заради теб ги преброих! ;) ).
Сега какво... остава дежурния номер - да се извиниш, че не си видяла добре и не си прочела? Е, някъде може и да минава този номер... !
 
От: Конкурс: Лого на фирмен сайт (с награден фонд)

абе не че се заяждам този подпис мн ми допада :lol:
 
От: Конкурс: Лого на фирмен сайт (с награден фонд)

абе не че се заяждам този подпис мн ми допада :lol:

Между другото каква точно ти е целта? И моя тема наспами. Вече имаш достатъчно напълно безсмислени постове и все още не си ни предложил супер изгодната си оферта, нито си ни оферирал с някой бъкс реферал линк.
 
От: Конкурс: Лого на фирмен сайт (с награден фонд)

Хей, кой спечели ? Можем ли да видим резултата ? :}
 
От: Конкурс: Лого на фирмен сайт (с награден фонд)

Хей, кой спечели ? Можем ли да видим резултата ? :}

Ей, образ, конкурса още не е свършил или си поредния, който набира постове?
 
От: Конкурс: Лого на фирмен сайт (с награден фонд)

"Конкурса ще се проведе в периода 15.01.2012 г. – 14.02.2012 г. " Не знам защо все сте с нагласата да се заяждате. Ако свършва примерно довечера, спокойно можеш да кажеш, ама не - дай да изядем скоро регистриралия се :}
Регистриран съм от около месец, ако набирах постове докато спамех по теми, или вече щях да съм червен, или одавна щях да съм на 20 поста ;}
 
От: Конкурс: Лого на фирмен сайт (с награден фонд)

"Конкурса ще се проведе в периода 15.01.2012 г. – 14.02.2012 г. " Не знам защо все сте с нагласата да се заяждате. Ако свършва примерно довечера, спокойно можеш да кажеш, ама не - дай да изядем скоро регистриралия се :}
Регистриран съм от около месец, ако набирах постове докато спамех по теми, или вече щях да съм червен, или одавна щях да съм на 20 поста ;}

Добре, а как да приема тогава репликата ти, какъв друг смисъл да и придам, при положение, че има откъде да прочетеш условията на конкурса, и още повече като гледам колко мнения имаш и как пишеш неща които са очевадни. Май не си разбрал: Конкурса НЕ е обявен в тази дискусия, а тази дискусия е трибуна за хората, начин Фрик да съобщи за конкурса и да стигне до повече хора които да участват. Конкурсът е обявен официално на друго място - можеш да го видиш още в първото изречение:

Конкурса официално е обявен тук!

Защо пропускаш най-важното от темата, от обявата на Фрик? ;)
 
От: Конкурс: Лого на фирмен сайт (с награден фонд)

Да, съжалявам ! :oops: "Уж" я гледах страницата където официално е обявен, но не съм обърнал внимание на часа...
Е Страннико, имаш моите извинения, също и Frik, за излишните коментари...
 
От: Конкурс: Лого на фирмен сайт (с награден фонд)

Да, съжалявам ! :oops: "Уж" я гледах страницата където официално е обявен, но не съм обърнал внимание на часа...
Е Страннико, имаш моите извинения, също и Frik, за излишните коментари...

Е, не съм се разсърдил и не съм искал да те обиждам, ако е така - и ти извинявай, просто ми стана интересно как хора с малко мнения пропускат очевидни неща или пишат коментар от типа на: "Много добра идея, браво, харесва ми!" само за да набират актив.
 
От: Конкурс: Лого на фирмен сайт (с награден фонд)

Краен срок за предложения: 14 февруари 2012 г. (22:41:13)

До момента има общо над 400 предложения...
 

Горе