Конкурс: Спечели мобилни телефона Xiaomi Mi Band 1S и DIY Google от TinyDeal

От: Конкурс: Спечели мобилни телефона Xiaomi Mi Band 1S и DIY Google от TinyDeal

Код:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=867232833396830&id=469858926467558
 
Последно редактирано:
От: Конкурс: Спечели мобилни телефона Xiaomi Mi Band 1S и DIY Google от TinyDeal

ударил съм едно споделяне във фейса, това отгога е за доставката от ЕС, пазарил съм от там поне 100 пъти но все от чайна ми идваха
 
От: Конкурс: Спечели мобилни телефона Xiaomi Mi Band 1S и DIY Google от TinyDeal

ударил съм едно споделяне във фейса, това отгога е за доставката от ЕС, пазарил съм от там поне 100 пъти но все от чайна ми идваха

Не всички продукти са налични, инак не са само те с EU склад.
 
От: От: Конкурс: Спечели мобилни телефона Xiaomi Mi Band 1S и DIY Google от TinyDeal

За съжаление, тази страница не е на разположение

Благодаря, оправих го.
 
От: Конкурс: Спечели мобилни телефона Xiaomi Mi Band 1S и DIY Google от TinyDeal

абе шо стана тука с таз игрица
 
От: Re: От: От: Конкурс: Спечели мобилни телефона Xiaomi Mi Band 1S и DIY Google от T

@Alexey0521, време е да се обявят победителите в играта ви. Моля, изтеглете нужните участници. ;)
Доколкото знам има мод за "тагване", в случая щеше да е полезен.
 
От: Конкурс: Спечели мобилни телефона Xiaomi Mi Band 1S и DIY Google от TinyDeal

Какво стана с тази тема?
Блинки, май тоя се избъзика?
 
От: Конкурс: Спечели мобилни телефона Xiaomi Mi Band 1S и DIY Google от TinyDeal

Колкото аз си получих преди поръчката , толкова и вие подаръците. Тия са мошеници от друг клас...
 
От: Конкурс: Спечели мобилни телефона Xiaomi Mi Band 1S и DIY Google от TinyDeal

а, за черен ПР ша попадне на хора, няма страшно :lol:
 
От: Конкурс: Спечели мобилни телефона Xiaomi Mi Band 1S и DIY Google от TinyDeal

Аз като ви казвах , че са измекяри и да не пазарувате от този измислен магазин , вие не та не :D Това са долни измамници дето и за 2 долара биха се направили на цигани.
 

Горе