Конкурс за: Конкурс дизайн на тениска

Моето предложение е това:
atr.jpg
 
Ако не беше изпуснал срока, тоя път верно имаше голям шанс да спечелиш 🧐
 
То не трее се сепват мераците така, ама първо наШто момче е оперирано, па след това аз поне не виждам начин как човек да се сдържи... трее да пуснеме ботовете 😁
Има неква злоба в неговото предложение. На мен ми изглежда като некой гладиатор напопман, дето всеки момент ще скочи и ще изпопребие всички във фитнес залата 🤣
 
Композиционно и идейно, на Шаранков и на Дефа са най-адекватни щото са взели предвид посланието.

image (1).jpeg
 
Благодаря на всички участници за отделеното време. Победител е websolut
 
То не трее се сепват мераците така, ама първо наШто момче е оперирано, па след това аз поне не виждам начин как човек да се сдържи... трее да пуснеме ботовете 😁
Има неква злоба в неговото предложение. На мен ми изглежда като некой гладиатор напопман, дето всеки момент ще скочи и ще изпопребие всички във фитнес залата 🤣
Сега, като приключи конкурса, вече мога да кажа, че тази идейка с боздугана ми хрумна и заради теб. Но е доста яка, а?
Пича от картинката няма да трепе никаква зала. В оригинала на файла може да видиш изражението и очите. Човека просто си помпи.
Незнам дали @Websolut също върти, но ако върти сигурно, ще потвърди че да работиш с АИ не е просто да му кажеш направи ми това и онова. Обикновено след това трябва доста едит. Макар, че за щампа за тениска аз не виждам особен смисъл от кой знае какъв едит и детайли.
Всеки случай е 100% по-честно да участваш с нещо базирано на АИ промпт, отколкото да ползваш готови "вектори". А и крайна сметка това, което си направил посредством АИ е твоя собственост.
 
Не съм напълно сигурен какво точно ми пишеш, но аз само ще ти кажа, че ти до като не започнеш да се занимаваш по-професионално - никога няма да имаш и 1% успех в тези ти начинания.
И понеже също не съм много сигурен дали разбираш какво значи "по-професионално", на първо четене - това изключва целият ти мързел и блеене по ати-каки, а по същество - ти трябва да разучиш из основи минимум една програма за графична обработка.
Ако имаш желание, питай "батковците" тук, какво точно ползват, и се фащай на работа мързеле ниеден :)
 
Не съм напълно сигурен какво точно ми пишеш, но аз само ще ти кажа, че ти до като не започнеш да се занимаваш по-професионално - никога няма да имаш и 1% успех в тези ти начинания.
И понеже също не съм много сигурен дали разбираш какво значи "по-професионално", на първо четене - това изключва целият ти мързел и блеене по ати-каки, а по същество - ти трябва да разучиш из основи минимум една програма за графична обработка.
Ако имаш желание, питай "батковците" тук, какво точно ползват, и се фащай на работа мързеле ниеден :)
Прииска ми се да те хлопна то тиквата :). Не с щанга. Но идейката се преобразува така.
Много се лъжете за АИ.
 
Мислим те, за това. Изказвам за н-ти път мнение с което не се съобразяваш изобщо. Ако кажеш, трием и двата поста, няма трабъл.
 
Мислим те, за това. Изказвам за н-ти път мнение с което не се съобразяваш изобщо. Ако кажеш, трием и двата поста, няма трабъл.
Аз лично не бих трил. Предишния конкурс побеснях, защото по мое (може да е субективно виждане (според мен не е субектиктивно) спечели тривиално "нещо".
Сега съм ОК, @Websolut им е направил и нещо, като лого, което за мен се връзва.
@dreambench не знам от какво се почувства засегнат, може би от АИ.

Може би хората се дразнят от АИ по подразбиране, пробвайте, изобщо не е така, както може би си мислите.
Ти ме издразни с това за векторите, какви вектори ти трябват за принтиране?
 
@dreambench не знам от какво се почувства засегнат, може би от АИ.
Кво ти става бе дефе, де съм се засегнал. Бъзикнах ви за някой друг детайл само.

Аз генераторите си ги ползвам по мои проекти за сток снимки / фрагменти основно. Другия път може да пусна нещо, да вляза в бъдещето.
 
Ех този АИ, направи хора дето не могат да си пуснат компа и не знаят колко букви има азбуката, дизайнери, копирайтери и т.н. и т.н. :)
Всеки един генератор може да се счита за подобно на промптенето. Само, че аз го виждам че това нещо по някакъв начин наистина се обучва. Дали реално като изкуствен интелект или просто борави с базата и каквото там му е заложено.
Поне където въртя аз го виждам, че с малко забавяне започва да прави връзки, например, с неща на други, които си харесал.
Проблема беше, когато това се криеше. Но аз съм почти сигурен, че тук почти не са пускани промптове. А са ползвани готови неща, което е проблема, не е проблема АИ. Така или иначе не можеш го спря.
Това, което си написал няма нещо вярно, то е видно че се засягате от АИ, но аз вече го виждам под друг ъгъл. Не може да сравняваш с копирайтъри, защото копирайтър може да бъде почти всеки. Серизоно се заблуждаваш, че с три или пет думи ще направиш нещо. Да, така работи по-добре, но нещата ти ще са подобни на много други.
Всъщност това с комикса и тези, които са го правили беше механика и това е ниското ниво.
Да не би графичните дизайнери да са художници? Повечето сигурно не могат да рисуват.
Да кажем, че рисуваш с таблет и софтуера ти оправя кривите, това какво е? Помощно средство.
 
Трябва да възприемаме Ai като инструмент който просто помага в процеса на работа, а не като нещо с което всеки може да извлече полза, дай тиган на неопитен човек който никога не е готвил и той дори и едни яйца не може да ти изпържи, колкото и елементарен за ползване да е тигана и в много случай не е защото не може, а просто не иска или го мързи или пък има две леви ръце;)
 
като инструмент
Да не го водим този спор пак, ама в тази аналогия е по-близо до персонален готвач, отколкото до тиган. Инструмент е за предприемачи и маркетинг специалисти, не за дизайнери. На нас ще ни бъде заместител, ама още е недоосъвършенствано и за тва още някой ни търси. Аз го виждам, като дойде клиент с генерирано лого и иска да плаща по-малко само за векторизиране и изчистване, но не и за ново лого. Това са предимно нискобюджетни клиенти засега, но все пак. Това си е еволюция на пазара, няма лошо, ама не хранете илюзии, че някой ще ви наема, ако може и без вас да се оправи.
 
Да не го водим този спор пак, ама в тази аналогия е по-близо до персонален готвач, отколкото до тиган.
Ами в крайна сметка - пробвай се и да видим дали АИ ще ти е персонален готвач.
 
Да не го водим този спор пак, ама в тази аналогия е по-близо до персонален готвач, отколкото до тиган. Инструмент е за предприемачи и маркетинг специалисти, не за дизайнери. На нас ще ни бъде заместител, ама още е недоосъвършенствано и за тва още някой ни търси. Аз го виждам, като дойде клиент с генерирано лого и иска да плаща по-малко само за векторизиране и изчистване, но не и за ново лого. Това са предимно нискобюджетни клиенти засега, но все пак. Това си е еволюция на пазара, няма лошо, ама не хранете илюзии, че някой ще ви наема, ако може и без вас да се оправи.
Такъв персонален готвач, ще ти е , че забрави, не го ли насочваш е гола вода, помощник готвач по-скоро:)
В бъдеще може би да, но засега по някога даже обновленията са по-зле от по-страите версии.
 
Тук не му е мястото, но ето една елементарна задачка: направете двойник на Бойко Борисов примерно, не на някой известен в целия свят, а на Боко, интелекта понеже не е трениран на Боко, не може дори снимка да му дадете да гледа пак е трудно, не става, пробвайте, ще трябва да знаете как сам да си го тренирате от много снимки снимани под един и същи ракурс, в различни пози и така нататък и веднъж обучи ли го си го ползвате като инструмент.
 

Горе