Конкурс за: Конкурс дизайн на тениска

Ами в крайна сметка - пробвай се и да видим дали АИ ще ти е персонален готвач.
Ти сега, като ги пускаш тия генерирани рисунки, художник ли си, илюстратор ли си? Дизайнер ли си? Ако трябваше да си предлагаш сега уменията, как би се определил? Професионален поръчител? Архитект на задания? Инж. Петров, в какво специализирате? - Много точно казвам какво искам.

Пак не разбирам как модел, обучен да "рисува", е *инструмент* за един художник. Инструмент е за някой, на когото му трябва художник - предприемач, търговец, клиент. Затова може да му кажеш "нарисувай ми X в стила на този художник", вместо да наемеш съответния художник. Затова се водят някакви обречени дела в момента от хора в индустрията, които с години са си изградили собствен стил и почерк, а сега всеки може да им имитира стила и да го продава масово. Питайте ги тях дали е инструмент.

В конкретния случай знам, че не е само генериране и трябва да се съчетае с текст и лого. Дизайн задачите и текстът го мъчат. В дизайн задачите да кажем, че все още ти е инструмент ей ая, щото не може да свърши цялата работа. Все още.
 
Ти сега, като ги пускаш тия генерирани рисунки, художник ли си, илюстратор ли си? Дизайнер ли си? Ако трябваше да си предлагаш сега уменията, как би се определил? Професионален поръчител? Архитект на задания? Инж. Петров, в какво специализирате? - Много точно казвам какво искам.

Професионален реализатор.

Дреме му на клиентът как се титулува изпълнителят, стига да свърши работата.
 
Ама това е по скоро за пишман сайтаджиите. Тие с парата, още повече тия дето лайкват да ползват подизпълнители и тн.. бе знаеш - тия с плановите бюджети :) за тях е важно как си титулован, па чак после ще гледат какво си свършил 😆
 
Кой ще гледа какво си свършил, стига проектът да е реализиран. Ако има нещо, инструментът работи бързо, ще го реализираш още 2-3 пъти ^^ Конкурс за: реализатор с най-мощен инструмент :D
 
Кой ще гледа какво си свършил, стига проектът да е реализиран. Ако има нещо, инструментът работи бързо, ще го реализираш още 2-3 пъти ^^ Конкурс за: реализатор с най-мощен инструмент :D
Добре, какво да направим ако тия или ония хора, или техния посредник си хареса определено нещо? От доста време на мен, например, не ми харесват предложенията.
Мисля, че @Websolut се включи защото му стана скучно.
Усеща ги как мислят, какво биха харесали. Аз предлагам каквото на мен ми харесва.
Специално този конкурс не бях поглеждал предложенията на другите.
 
Нищо, няма драма, приказвам глупости само. Извинявайте за спама, няма да се обаждам повече 🙂
Можем да го контролираме, един вид. Обучаваме го. Другата опция е АИ да ни контролира.
 

Горе