Конкурс за: Конкурс за: Дизайн за печат на Чаша!

Я да вдигнем още малко темата - чашата подарък ли ще е?

Става дума за онлайн магазин в който ще се предлага печат на персонализирани чаши, както и други продукти.
Може би беше важно да се спомене и това в темата.
Предполагам, че включилите се в конкурса няма да ползват произволно изтеглени картинки без никакъв лиценз (крадени или забранени за комерсиално ползване)
 
Очакваме още включили се в конкурса. Всеки участник, разбира се може да се включи и с повече от едно предложение, ако има желание, като може и да спечели повече от една награда!
Край на конкурса: 22:00ч. на 23.09.2022г.
 
Втори опит
Надписа "in the" е малко на криво, но ще го оправим ако се хареса дизайна;)
DesignMug1--2.jpg
Използвани графики и материали:



 
Последно редактирано:
Вдигам темата!
Край на конкурса: 22:00ч. на 23.09.2022г.
Остават само 4 дни до края! Очакваме още предложения : ))
 
Скай е прав, но ако все пак не "завалят" предложения до 3 дни ще ги тагваме да се подсетят :).
Май няма да е зле, ако някой тагне (когото се сети) може би много от дизайнерите тук не са видели още конкурса. Лично на мен ми се вижда слаб от към развитие до момента, конкурсът! :D
 
Да повдигна малко темата.

Много хора си мислят, че дизайн на чаша и особено някъв по- оригинален се прави лесно.
Едно ти е в главата и като го визуализираш изглежда съвсем различно:)

Така, че не съдете прекалено строго.

Ако някой има някаква гениална идея да сподели, готов съм да му я визуализирам, ако наистина е нещо интересно и оригинално
;)
 
266Hce4.png
 
Дори не е въпроса дали може или не може да ги използва, а че е конкурс за дизайн. Предполагам, ако автора искаше, щеше и сам да си намери готов дизайн из множеството предлагани в интернет...
 

Горе