Конкурс за дизайн на тениска

Статус
Not open for further replies.

Weblion

Active Member
Здравейте, колеги! Искам да обявя конкурс за дизайн на тениска, която ще бъде пусната лимитирана серия. Тъй като тук съм виждала наистина отлични попадения мисля, че ще намеря именно това, което търся.

Условия на конкурса:

Начало: 20.05.15
Краен срок на конкурса: 10.06.15
Награда: 20 лв.
На какво да залагате: типография
Как ще се избере победител: с анкета след края на конкурса

Прилагам и скица на това, което искам.

След обявяването на победите, избраният дизайн ще трябва да се предостави в ai, pdf и png формат. Ако имате допълнителни въпроси, можете да ги задавате в темата.

Успех на всички!

8124101u.jpg


„ЗАПОЗНАТА СЪМ С ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН“
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за дизайн на тениска

За да се вдъхновят кандидатите и за да добият представа как да опишат обекта, ето как изглежда той, особено когато се сблъска с поредната нередност в живота:

http://www.sharegif.com/wp-content/uploads/2013/10/crying-gif-11.gif
 
От: Конкурс за дизайн на тениска

Как се превежда на бг този текст?! Да вкарам повече креативност !
 
От: Конкурс за дизайн на тениска

Баси детската градина стана този форум.
Може да гугълнете "Конкурс за дизайн на тениска" - темата е 5 резултат при мен. Сигурен съм, че ако някой влезе от търсачката ще остане в впечатление, че форума е на високо, професионално ниво.

Понеже и двете сте философки и ще кажете, че си е конкурс, плащате, по правилата е... качвам един "дизайн".

T-Shirt MockUp_Front.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за дизайн на тениска

Баси детската градина стана този форум.
Може да гугълнете "Конкурс за дизайн на тениска" - темата е 5 резултат при мен. Сигурен съм, че ако някой влезе от търсачката ще остане в впечатление, че форума е на високо, професионално ниво.

Понеже и двете сте философки и ще кажете, че си е конкурс, плащате, по правилата е... качвам един дизайн.

Виж файлът 12345

Не работи прикачения файл по този начин, качи го в прикачи или нещо друго.
 
От: Конкурс за дизайн на тениска

Съобщението,което сте въвели е прекалено краткo.

attachment.php




П.С. Извинявам се за косматите ръки чуек!
 
От: Конкурс за дизайн на тениска

Пийте си хапчетата редовно!
 
От: Конкурс за дизайн на тениска

Това някакво отмъщение или заяждане ли трябва да е?
 
От: Конкурс за дизайн на тениска

Благодаря за предложението bizz. Увеличи малко текста само, че е така е много дребен и раздели You и My. Очаквам и следващите включвания, колеги.

Колеги, имайте предвид, че предпочитам текста да е подреден, както е показано на скицата, но ако имате и други предложения,ще очаквам с нетърпение да ги видя.
 
От: От: Конкурс за дизайн на тениска

Съобщението,което сте въвели е прекалено краткo.

attachment.php



П.С. Извинявам се за косматите ръки чуек!

Качи пак дизайн, защото така не се вижда.
 
Последно редактирано:
От: От: Конкурс за дизайн на тениска

Това някакво отмъщение или заяждане ли трябва да е?

Всяка прилика с действителни лица и събития е случайна.
 
От: Конкурс за дизайн на тениска

Не ви знам филма какъв е, но с такива теми наистина нивото на форума пада много. Няма нужда да ни занимавате с глупости...
 
От: Конкурс за дизайн на тениска

Не ви знам филма какъв е, но с такива теми наистина нивото на форума пада много. Няма нужда да ни занимавате с глупости...

Няма никакъв филм. Конкурсът е напълно нормален и сериозен. Ако се съмнявате, мога да ви уверя, че след като се избере победител ще ви покажа и готовите тениски.
 
От: Конкурс за дизайн на тениска

Въпросът ми е - какво му е предприемаческото на това или по какъв начин отговаря на тематиката на форума?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе