Конкурс за домейн.

От: Конкурс за домейн.

Не искам да говоря преди да се изяснят нещата. Чакам някакво обяснение от Апостолов, ако е този който си мисля, ако е не е значи голямо съвпадение е било. Аз нарочно написах домейна защото не вярвах че някой наш човек ще се поблазни....
 
От: Конкурс за домейн.

Да,домейна беше фаворит....затова помолих на лично да ми ги пращат предложенията си.Рядко влизам в този форум и само когато търся услуга от някой.Благодаря и за полезните съвети който ми давате.Не зная къде се вижда ,че домейна е купен вече...аз го виждам свободен,но може да греша.Аз съм коректен,очаквам същото в замяна.Преди време платих авансово един сайт,сайта беше направен,но така и не го получих нито ми върнаха парите.Сега поне не съм плащал още-:)))

Не искам да говоря преди да се изяснят нещата. Чакам някакво обяснение от Апостолов, ако е този който си мисля, ако е не е значи голямо съвпадение е било. Аз нарочно написах домейна защото не вярвах че някой наш човек ще се поблазни....
 
От: Конкурс за домейн.

Пич изобщо не става въпрос за наградата или за пари, на мен ми е все тая. Аз измислям имена на домейни за кеф. Не съм и предполагал, че някой ще се поблазни да го вземе, още по-малко пък този който си мисля че е. Домейна не е свободен а е запазен, за срок от 1 месец.

Пратил съм му ЛС на Апостолов да видим ....
 
От: Конкурс за домейн.

Сложна ситуация..знаех си, че така ще стане. Изначално беше грешка да се пускат домейните в самата тема. После, каква е гаранцията, че домейна ще остане фрии толкова много време (до като автора на темата не реши кой ще му пасне) и че няма да бъде регнат...без значение дали от участник във форума или от някой наблюдаващ. Реално може да съждаваме и по този начин: Ако автора на темата не го беше харесал и не беше регнат от участник във форума, можеше спокойно да бъде регнат от "външен" човек. Така не става ли още по-голямо дърво?
Да ви кажа честно...ако аз си бях харесал (много) някой домейн, висящ ей така в някаква тема, до като чакам някой евентуално да го хареса, и при положение, че знам че във всеки момент може да бъде регнат от друга хиена...щех да притрепервам от яд и в крайна сметка да го регна. Единстено може би щях да уведомя, че го правя :)
 
От: Конкурс за домейн.

В интерес на истината си признавам, че когато го видях в темата домейна се поблазних да го регистрирам, но само го запазих. Към днешна дата не смятам, че е етично да го регистрирам, нито имам планове да го правя. Ще проверя довечера, дали мога да прекратя 30 дневния срок.

Извинявам се, ако съм засегнал някого.
 
От: От: Конкурс за домейн.

Благодаря,оценявам жеста който правите.

В интерес на истината си признавам, че когато го видях в темата домейна се поблазних да го регистрирам, но само го запазих. Към днешна дата не смятам, че е етично да го регистрирам, нито имам планове да го правя. Ще проверя довечера, дали мога да прекратя 30 дневния срок.

Извинявам се, ако съм засегнал някого.
 
От: От: Конкурс за домейн.

Ще проверя довечера, дали мога да прекратя 30 дневния срок.
Moжеш да прехвърлиш заявката на името на младежа, разбира се в офиса на рег.бг
 
От: Конкурс за домейн.

Да и аз това забелязах, че с електронен подпис не мога нищо да направя.
Да, младежът трябва да пусне заявка, а ти да отидеш в офиса и да прехвърлиш на негово име. Без заявка от негово име, трябва двамата да отидете в офиса.

Може и да изчака, но ако някой вече е пуснал заявка след теб, младежът ще изпусне домейна.
 
От: Конкурс за домейн.

Избрах си домейна на tanipo ,но изчакваме срока за регистрация за сега.
Благодаря на всички дали предложение,ако мога да ви бъда полезен с нещо в бъдеще,ще го направя!
Успех
 

Горе