Конкурс за домейн.

sezam

Member
От мислене блокирах и реших да потърся помощ.Домейна ще бъде най общо казано за хотели/туризъм или портал за реклама на хотели с различна информация.В домейна е желателно да има думата-hotels.Задължително е да бъде свободен на BG ,желателно е да е свободен на COM.
И за втори домейн за социална мрежа-Задължително е да бъде свободен на BG ,желателно е да е свободен на COM.

Моля предложения на лично!
Щях да пропусна,сигурен съм ,че това за вас не е важно,но-награда 300 000 импресии банер реклама,по моите цени за реклама това е около 150 лева-:))).Аудиторията е 80% жени между 20-55 години с банер 300/250 на добра позиция-:))
 
ehotels.bg
Кога мога да си ползвам наградата?
 
От: Конкурс за домейн.

който спечели къде ще му се пусне рекламата?
 
От: Конкурс за домейн.

Мрежа за реклама на фейсбук приложения,възможно е и на фейсбук страница с над 250 000 фена.При интерес мога на лично да покажа.Продавам и реклама,но това е за друга тема-:)))
който спечели къде ще му се пусне рекламата?
 
От: Конкурс за домейн.

Ако може да ми пратиш повече инфо за да видя дали ми е изгодно да участвам в конкурса :)
 
От: Конкурс за домейн.

whotel.bg
w-hotel.bg
-> 90,500 Exact месечни търсения; Broad месечни търсения 2,740,000

5Shotels.bg / 5Shotels.com (5 stars hotels)
hotel-finder.bg / hotels-finder.bg / hotelfinder.bg / hotelsfinder.bg (14,800 Exact месечни търсения)
best-hotels.bg / besthotels.bg (9,900 Exact месечни търсения)
bhotels.bg (best hotels)
 
Кога приключва конкурса за да знам че е моя наградата?
 
От: Конкурс за домейн.

намерих няколко .com свободни. Пратих ги на ЛС :)
 
От: Конкурс за домейн.

Сезаме, карай ги да ти ги пускат на лично. Ти до като решиш кой да вземеш, а те си седят "дразнещо" в темата, каква ти е гаранцията, че няма да ги регне някой на който са харесали преди теб. После, ял-недоял наградата ще трябва да дадеш, въпреки, че няма да можеш да се възползваш от идеите :)
На лично предложенията, и после ще обявиш победителя.
 
От: От: Конкурс за домейн.

Аз съм помолил в обявата,но предполагам,че ги "мързи"да пишат съобщение и за по бързо в темата-:))А да се надяваме ,че няма да се втурнат сега всички да правят портали за хотели-:)) ."Моля предложения на лично!"
Срок за конкурса една седмица.Може някой да е на море все още и да не види темата-:))

Сезаме, карай ги да ти ги пускат на лично. Ти до като решиш кой да вземеш, а те си седят "дразнещо" в темата, каква ти е гаранцията, че няма да ги регне някой на който са харесали преди теб. После, ял-недоял наградата ще трябва да дадеш, въпреки, че няма да можеш да се възползваш от идеите :)
На лично предложенията, и после ще обявиш победителя.
 
От: Конкурс за домейн.

я не се вълнувам от награда ама бих си го кръстил hotelstop.bg - хем е топ, хем е стоп щото спираш да преспиш деа
 
От: Re: Конкурс за домейн.

ehotels.bg
Кога мога да си ползвам наградата?


Мисля че победителят е ясен :)

Каква награда да дам на този който измисли име на фирма със свободно ком? Просто питам, изглежда има креативни хора, а и аз следвам принципа че е по-добре да се викне добър майстор и да му се плати, отколкото да се учиш да станеш (калпав) майстор. Особенно ако си наясно че от теб майстор няма да стане :)
 
Ще ти измисля каквото искаш , само обяви награда :). Ако ти измисля свободно ком за фирма ми взимаш един-два ком и на мен???
 
Добре бе Иво за кво му регна домейна на човека? За eHotels.bg става дума...
 
От: Re: Конкурс за домейн.

Добре бе Иво за кво му регна домейна на човека? За eHotels.bg става дума...


Това е гадно! И аз го исках но не беше коректно. Кво тук да не сме да си лискаме мръсна вода? Ако е така - моля блокнете ми ип-то! Баси тъпото. Хайде прехвърли му го на човека без пари но с извинения. Баси гадното!
 
От: Конкурс за домейн.

да си регистрира фирмата със същото име и ще си вземе домейна :)
 
От: Конкурс за домейн.

Я уточнете за кого говорите.
Ако е за този който си мисля, не съм го очаквал :shock::shock::shock:
 

Горе