Конкурс за изработка на лого. Награден фонд - 150лв!

От: Конкурс за изработка на лого. Награден фонд - 150лв!

Темата можем да я преименуваме на : КАК ДА ОТБИЕМ НОМЕРА И ДА НЕ ПЛАТИМ, НО ДА СИ ИЗБЕРЕМ ЛОГО ЗА 30 ЛЕВА, ВМЕСТО ЗА ОБЯВЕНИТЕ 150


Нещо много важно, ще ползвам само лого, КОЕТО МИ ХАРЕСА! Няма да платя за нещо, за да отбия номера. Ако не харесам нищо, то ще обявя явно гласуване сред останалите потребители на форума и човекът събрал най-много гласове ще получи утешителна награда в размер на 30лв. Като знам, обаче колко сте талантливи, едва ли ще стигнем до там.
 
Re: От: Конкурс за изработка на лого. Награден фонд - 150лв!

Темата можем да я преименуваме на : КАК ДА ОТБИЕМ НОМЕРА И ДА НЕ ПЛАТИМ, НО ДА СИ ИЗБЕРЕМ ЛОГО ЗА 30 ЛЕВА, ВМЕСТО ЗА ОБЯВЕНИТЕ 150

30-те лв ще бъдат дадени безвъзмездно, т.е. логото победител няма да бъде използвано.
 
От: Конкурс за изработка на лого. Награден фонд - 150лв!

Аз подкрепям Fozzy, честно казано, възможно е да не му хареса нищо, да не отговаря на представите му ... не е отбиване на номер, просто несъответствие между очаквания и получени резултати. Клиента е най-важен - първо правило в маркетинга... Но се надявам всичко да е честно и да е окей, спрямо участниците, защото ми писнало от корумпирани селски истории... Всичко добро.
 
От: Конкурс за изработка на лого. Награден фонд - 150лв!

Тече ли още конкурсът или е завършен?
 

Горе