Конкурс за изработка на лого и банер

Re: От: Конкурс за изработка на лого и банер

Честито на собствениците на тези мейли, които вече са част от различни спам листи :).

@Blinky не питай има ли право, еми направо ги изтривай докато не са ги налазили повече гадинки :)

Готово. Да им сложи никове, или там както са се разбрали. ;)
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

Извинявам се за пуснатите имейли,
не съм изпращал на всеки имейл, тъй като участниците са много и не мога на всеки да отговоря.
За доказателство мога да ви пусна бележките от Еконт за изплатените награди (в близките дни, когато платя на всички).
Логотата няма как да ги пусна, защото нямам това разрешението от клиента, за който правя сайта, а и идеята беше да е на имейл, за да може през определено време клиента да си сменя логото и то да бъде ново (да го няма в интернет).
до 3дни ще бъдат изплатени 530лв (с победител номер 3 си направихме допълнителна уговорка за повече от вариантите).
Не ме разбирайте погрешно, но това са изискванията на клиента ми за който правя сайта
 
Здравейте,
Пускам конкурс за изработка на лого за homestore.bg , онлайн магазин за продажба на платове, корнизи, щори и др.
сайтът ще е направен на тази тема .
Цвета на сайта още не е решен и приемам предложения (ще се ръководя и от логото)
Логото трябва да е в съотношение 233х54 (и дубликат с висока резолюция) , както и малко лого 54х54.
Изискването ми е логото да има няколко варианта за всеки сезон от годината.
Също така искам и голям банер, покриващ целия сайт, който да бъде тематичен според сезоните.
Готовите предложения трябва да бъдат изпратени на имейл: [email protected] , до 25.09.2015г. (Не се приемат предложения по друг начин.)
В срок от три дни след края на конкурса ще бъдат избрани до седем победителя.
Награди:
1-300лв
2-100лв
3-20лв
4-20лв
5-20лв
6-20лв
7-20лв
*Всеки изпратил предложение позволява използване на продукта след плащане от наша страна.
** Запазвам правото си да удължа срока на конкурса, ако няма добри предложения до края.
*** В имейлите оставяйте ваше име и телефонен номер

@Todor Damyanov, получихме сигнали, че мейлите на са реални, съответно хората зад тях. Ще те помоля да накараш победителя да се инициира в темата, иначе ще се води измама и ще се понесат последствията от нея. Вече получих и две лични, че си искал да минеш тънко и да "минеш" другите участници. Моля за отговор. ;)
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

@Todor Damyanov, получихме сигнали, че мейлите на са реални, съответно хората зад тях. Ще те помоля да накараш победителя да се инициира в темата, иначе ще се води измама и ще се понесат последствията от нея. Вече получих и две лични, че си искал да минеш тънко и да "минеш" другите участници. Моля за отговор. ;)

@Blinky, Каква информация желаете за хората които стоят зад имейлите,
Ако може малко повече информация и за тези две лични съобщения (тук или на л.с) , защото не смятам че съм искал да мина някого по какъвто и да е било начин.
Благодаря,
Поздрави!
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

Май хората от форума са ти направили логото, а ти не си им дал пари и си измислил некви странници хаха. Така ли е? Кой дава 300лв за Лого бе :Д Един що годе разбирач на фотошоп ще го направи за минути.
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

Реално погледнато, няма реален сайт, няма реална фирма, няма нищо...
Хайде да предположим, че клиента действително желае конфиденциалност, тогава коя фирма, реален сайт или каквото и да е седи зад името Todor Damyanov?
Изобщо работата намирисва, аз затова и не взех участие, въпреки апетитната награда която малко Български фирми си позволяват да предложат.
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

Това е все едно да участваш в състезание в което има победител, но никой не знае кой е. И какво значи да го няма логото в интернет, демек дизайнерите, които са си играли да правят лога не могат да ги сложат в порфолиото си ли?
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

Логиката на повечето БГ фирми е като на @DenisBeroe:lol:
Кой дава 300лв за Лого бе :Д Един що годе разбирач на фотошоп ще го направи за минути.
.
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

На мен ми е ясно, че няма как със всеки да се разберем.
Помолих блинки да ми напише какво точно иска да представя.
Винаги ще има недоволни, все пак печелят 7 от 38 участвали
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

Май хората от форума са ти направили логото, а ти не си им дал пари и си измислил некви странници хаха. Така ли е? Кой дава 300лв за Лого бе :Д Един що годе разбирач на фотошоп ще го направи за минути.

Мои клиенти са давали и суми от над 500лева, но за прецизно изработени лога
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

Явно от форума победители няма аз поне така разбрах иначе никовете им не ти пречи да споделиш и всъщност, ако няма победители от форума, защо изобщо бяха споделени тук някакви имейли...
Дай реални победители.
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

Явно от форума победители няма аз поне така разбрах иначе никовете им не ти пречи да споделиш и всъщност, ако няма победители от форума, защо изобщо бяха споделени тук някакви имейли...
Дай реални победители.

За никове дори не съм ги и питал, аз знам две имена и телефон, като мога да ги попитам допълнителна информация, ако искате.
Ще го напиша за трети път:
Напишете каква информация искате за победителите
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

Явно от форума победители няма аз поне така разбрах иначе никовете им не ти пречи да споделиш и всъщност, ако няма победители от форума, защо изобщо бяха споделени тук някакви имейли...
Дай реални победители.

Аз съм на 3-то място, като колегата ми поиска оригиналните файлове срещу 20-те лева награда.

В крайна сметка, се разбрахме да му ги дам срещу 50 лева. Говорим за 4 векторни логота, 4 растерни логота с картинки и те тва е, по памет.

--------

За никове дори не съм ги и питал, аз знам две имена и телефон, като мога да ги попитам допълнителна информация, ако искате.
Ще го напиша за трети път:
Напишете каква информация искате за победителите

Тук има доста дизайнери, предполагам и доста участвали в конкурса ти.
Това, което искат да видят всички, са печелившите дизайни.

При лого, което съдържа homestore , като фраза - не разбирам за каква конфиденциалност може да говорим. Ако трябва, рисайзни ги и прати много малки, за да не ти взаимства никой печелившите дизайни. Така или иначе, при печеливш проект, и при реално направен магазин - логотата ще се свидят.

Тук е имало и други такива конкурси, но до сега нито един, при който няма нито една картинка пусната вътре във форума.

-----
Това което Блинки иска, е да кажеш кои са потребителите от форума, които са наградени, което е по правилата на форума.
Това което дизайнерите искаме, е да покажеш наградените дизайни.

Поздрави,
Христо
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

Ще се аргументирам:

Като не даваш реалните хора, които стоят зад тези имейли, нарушаваш авторитета на форума и изобщо конкурсите, които могат да се провеждат тук - респективно никой няма да участва в конкурси и форума губи.

Като не даваш идеите, които са спечелили, обезсърчаваш дизайнерите биха се насърчили да се усъвършенстват ако видят добри работи, и отново никой няма да иска да участва в конкурси тук.

Надявам се да разбираш логиката, зад която заставам.
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

Аз съм на 3-то място, като колегата ми поиска оригиналните файлове срещу 20-те лева награда.

В крайна сметка, се разбрахме да му ги дам срещу 50 лева. Говорим за 4 векторни логота, 4 растерни логота с картинки и те тва е, по памет.

--------



Тук има доста дизайнери, предполагам и доста участвали в конкурса ти.
Това, което искат да видят всички, са печелившите дизайни.

При лого, което съдържа homestore , като фраза - не разбирам за каква конфиденциалност може да говорим. Ако трябва, рисайзни ги и прати много малки, за да не ти взаимства никой печелившите дизайни. Така или иначе, при печеливш проект, и при реално направен магазин - логотата ще се свидят.

Тук е имало и други такива конкурси, но до сега нито един, при който няма нито една картинка пусната вътре във форума.

-----
Това което Блинки иска, е да кажеш кои са потребителите от форума, които са наградени, което е по правилата на форума.
Това което дизайнерите искаме, е да покажеш наградените дизайни.

Поздрави,
Христо

Как така му пращаш каквото и да е, след като не си спечелил?
 

Горе