Конкурс за изработка на лого и банер

От: Конкурс за изработка на лого и банер

Благодаря ти Христо,
Както вече написах "Не знам кой човек зад кой профил стои"
Ти си пример за това (Не знаех, че зад този профил стоиш ти).
Моля и други спечелили от форума на които съм писал да драснат тук, за да видят и другите, че реално има спечелили.

Както написах лого няма как да пусна (омръзна ми да ви пиша, че това не зависи от мен).

Как исксате да ви докажа че реални хора наистина има ?
 
Re: От: Конкурс за изработка на лого и банер

На мен ми е ясно, че няма как със всеки да се разберем.
Помолих блинки да ми напише какво точно иска да представя.
Винаги ще има недоволни, все пак печелят 7 от 38 участвали

Е, да се обадят тия велики победители. Защото мейлите не бяха много реални. ;) Поне по проучване на хората. Победителите като никове ме интересуват. И не ми казвай, че конкурса ти е още 100 форума, защото това също не е ОК, ако не си го обявил в началния си пост.
 
От: Re: От: Конкурс за изработка на лого и банер

Е, да се обадят тия велики победители. Защото мейлите не бяха много реални. ;) Поне по проучване на хората. Победителите като никове ме интересуват. И не ми казвай, че конкурса ти е още 100 форума, защото това също не е ОК, ако не си го обявил в началния си пост.

Мне, никак не е окей! И ако си го направил - дай линк към темата, във конкурентния форум, моля :)


Благодаря ти Христо,
Както вече написах "Не знам кой човек зад кой профил стои"
Ти си пример за това (Не знаех, че зад този профил стоиш ти).
Моля и други спечелили от форума на които съм писал да драснат тук, за да видят и другите, че реално има спечелили.

Както написах лого няма как да пусна (омръзна ми да ви пиша, че това не зависи от мен).

Как исксате да ви докажа че реални хора наистина има ?

Помоли ги най-учтиво, да напишат по един коментар тук в темата и тъй като са победили и логотата им са "важни" и ще се видят - нека постнат по едно логовце тук, може и със воден знах, преливащ фон, или каквато защита се сетят, да не им ги "вземем".

Това е най-удачния вариант.

Как така му пращаш каквото и да е, след като не си спечелил?

За това му казах, че няма да му пратя срещу 20 лева :) Тази игра съм я играл вече, във Фрилансър.ком, както бях писал по рано :)
В крайна сметка се разбрахме с момчето, срещу (скромните за обявения награден фонд) 50.00 лева да му ги пратя.
 
От: Re: От: Конкурс за изработка на лого и банер

Е, да се обадят тия велики победители. Защото мейлите не бяха много реални. ;) Поне по проучване на хората. Победителите като никове ме интересуват. И не ми казвай, че конкурса ти е още 100 форума, защото това също не е ОК, ако не си го обявил в началния си пост.

Добре,
Изпрати телефон на който да ги помоля да ти звъннат.
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

И ще ви помоля да се успокоите с този СПАМ.
Следвал съм всички правила за провеждане на конкурс!!!
В правилата никъде не пише, че трябва и съм задължен да публикувам поделите лога.
А за тези които на чели правилата:

Всеки потребител, преди да пусне тема, задължително трябва да се запознае със следните правила за пускане на конкурс за лого и дизайн.

I. Всеки потребител на ПРЕДПРИЕМАЧ, независимо от неговото статукво във форума има право да пуска тема за конкурс за лого и дизайн – това може да бъде променено давам го просто като насоки ( може да изискате някакво определено статукво – примерно 50 коментара)

II. Потребителят се задължава да копира съответната форма за конкурси и да я публикува във темата по следният начин:

1. Начало на конкурса: да се напише дата

2. Краен срок на конкурса: да се напише дата

3. Дата за обявяване на победител: да се напише дата

4. Награда: да се напише съответната сума или друг вид награда

5. Насоки към дизайнерите: ако желаете напишете насоки и/или информация какво точно искате да се постигне, какво лого очаквате (можете и да не давате насоки – просто напишете „НЯМА“)

III. Като организатор на конкурса, всеки потребител се задължава да изплати посочената награда в 3 дневен срок от датата на обявяването на победителя (може да промените срока)

IV. Всякакви обиди или опити за такива няма да бъдат толерирани, независимо дали са от името на участниците, трети лица или организаторите на конкурса.

V. Всеки потребител има право да обсъжда дизайни и да дава мнения за тях, дали са добри или лоши. Всякакви опити за обиди към дизайнерите няма да се толерират.

VI. Обявеният за победител дизайнер се задължава в срок от 3 дни след датата на обявяването му да предаде във векторен формат( или друг такъв) съответното лого на Организатора на конкурса.

ПРЕДПРИЕМАЧ.КОМ не се интересува по-какъв начин ще бъде осъществена връзката между Победителят и Организаторът.

VII. Всеки организатор на конкурс, преди да публикува окончателно темата, се задължава най-отдолу да копира следният текст: „ЗАПОЗНАТ СЪМ СЪС ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН“ с който гарантира, че се е запознал със ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН

VIII. При неспазване на посочените правила от страна на организаторите, дизайнерите и третите лица в съответната тема, ще следват следните наказания:

ЗА ОРГАНИЗАТОРИТЕ ако не изплатят съответната награда в посоченият срок:

- първо предупреждение: имат шанс да го направят в срок до 5 дни, от датата на упоменатият вече срок

- второ предупреждение: директен бан

ЗА ДИЗАЙНЕРИТЕ ако не предадат в съответният срок логото:

- първо предупреждение: имат шанс да го направят в срок до 5 дни, от датата на упоменатият вече срок

- второ предупреждение: директен бан

ЗА ТРЕТИТЕ ЛИЦА при неспазване на посочените правила:

- първо предупреждение
- второ предупреждение с лоша репутация
- трето предупреждение бан (или вмъкнето нещо друго)
 
От: Конкурс за изработка на лого и банер

Според мен най-добре би било, ако помолиш победителите да драснат по един мейл ( от посочените по-рано мейли ) на Blinky, че действително са участвали в конкурс тук и да се приключва :)
 

Горе