Конкурс за изработка на лого (40лв)

От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

Аз квото имах да споменавам ти го казах.
Пък за по-специалното ми (деликатно и нежно) отношение не се класираш, сори.

Интересът ми по темата включва единствено възможността да почета малко сеир и евентуално да причиня смут, нервно напрежение, високо кръвно и хемороиди. :)
... Което на лични бележки е малко по-трудоемко.
 
От: От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

Присмял се хърбел на щърбел.
Ако искаш да ми казваш нещо пиши ми лично съобщение. Ще си поговорим по темата.
Не ми е приятно в тази тема да говоря за такива глупости, защото реално са такива.
Поздрави
Здравейте отново.. Не искам да вземам ничия страна, но забележката на Noke беше напълно уместна и дори си направи труда да ти направи скрийншот. Не че съм отдавна във форума, за да давам кой знае какви съвети, но все пак AloneInTheDark можеш да не се държиш толкова арогантно спрямо другите и да пестиш коментари като този:
Дори не те приемам за конкуренция. Поздрави
Дали даден участник е конкурентоспособен за щастие не определяме ние дизайнерите, а клиента. А повярвай виждал съм клиенти с какъв ли не вкус, така че не виждам защо да не ти е конкуренция той, аз или всеки друг тук.. Поздрави!

ПП: И още един съвет от мен - знам, че ще кажеш, че е от бързина или просто машинална грешка, но ако искаш наистина да направиш добро впечатление на клиента проверявай преди да запаметиш, след като запаметиш, преди да изпратиш и след като изпратиш внимателно за допусната грешка в надписа, защото може несъзнателно да си я допуснал, но клиента го приема, че едва ли не си надраскал логото набързо, колкото да му вземеш парите. Преди време имах подобна изцепка в 99 - бях разменил две букви машинално в бързината и то не в самото лого, а в слогана и заради това (по обяснение на бизнес клиента) останах без 200$. Приеми го както искаш, но повярвай нямам кяр и време да ходя да се заяждам с хората. time2fit е заданието, а не time2fin, както си написал в най-доброто си предложение (поне според мен най-доброто).
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

Здравейте за трети път :) Ето го и моето предложение в конкурса. Ако се хареса може да му се добави слоган или ако има нещо да се бутне ( цвят или нещо такова ) не е проблем. Поздрави и успех на участниците!
wv.png

t2f.png
 
От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

Може, ако направиш time2foot, ти го подарявам... :)
 
От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

Здравейте колеги,

Първо искам да благодаря на всички който взеха участие в конкурса с различни предложения за лого. Трябва да си призная, че в началото бях доста скептично настроен в очакванията си за активността на уеб дизайнерите от форума, но в крайна сметка имаше доста предложения.

За победител в конкурса обявявам BRAIN_PAIN с неговото второ предложение. То ми допадна най-много. Днес или утре предстои да се свържа с победителя тъй като ще искам леки промени и след като всички детайли по сделката са уточнени и имаме краен вариант на логото то ще бъде постнато в темата.

Отново искам да благодаря на всички участници в конкурса.
http://www.predpriemach.com/member.php?u=28
 
От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

Поздрави на победителя. За 40 лв толкова :)
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

Честито на победителя и от мен!Много успех на dudi със сайта.
 
От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

Иеййй :) Спечелих :) Благодаря ви за пожеланията и аз ви пожелавам успех в други бъдещи конкурси и проекти :)
 
От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

И аз да спамна малко :) Бях 100% убеден, че той ще спечели, даже исках да пиша вчера, ама се разубедих, че се сетих как ме разкъсват. Сега кат е факт е по-безболезнено :D

Честито и нека имаш още много такива успехи :)
 
От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

Честито на победителя с лого за 100лв :)
 
От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

Честит и от мен! Дано има повече конкурси за по-високи суми :)
 
От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

Благодаря отново,

Разменихме си трейдър, аз пратих файловете, получих парите, всичко е точно.

В крайна сметка човекът пожела да направим още промени по логото и да използва тази версия :)

time2fitlogo3.png


Радвам се, че бях част от този интересен конкурс, надявам се и в бъдеще да има такива и по-добри :)

Успех на всички :)
 
От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

Благодаря отново,

Разменихме си трейдър, аз пратих файловете, получих парите, всичко е точно.

В крайна сметка човекът пожела да направим още промени по логото и да използва тази версия :)

time2fitlogo3.png


Радвам се, че бях част от този интересен конкурс, надявам се и в бъдеще да има такива и по-добри :)

Успех на всички :)
Участващите не се чувствайте загубили! От тази тема според това,което сте направили много хора може да се свържат с вас!
На победителя честито.Лично аз мисля да опитам уменията му по проект.

За автора искам да кажа,че за 40 лв получи прекрастно лого и в същото време една доста добра реклама,от всички четящи тук,в това няма нищо лошо. Успех!
 

Горе