Конкурс за изработка на лого

От: От: Конкурс за изработка на лого

Личните ми политически пристрастия нямат място в тази тема. Не, че съм длъжен да се обяснявам, но за сведение - отдавна съм се разделил с политическата партия която визираш именно поради разочарование и разминавания в говоренето и действията. Втора подобна грешка няма да направя. Човек се учи от грешките си все пак.
 
От: Конкурс за изработка на лого

Увеличих паричната награда на 60лв. Разбирам, че отново няма да не се хареса на много от вас, но това е положението :)
 
От: Конкурс за изработка на лого

Не разбирам защо тази тема отприщи толкова негативни коментари. Отново тезата "Всички са маскари" работи безотказно.

Имам нужда от лого, пускам обява, за сума която съм преценил, че мога да си позволя на този етап. Насреща обаче получавам заяждания, подмятания и лични обиди.

Ако да пишете подобни неща и да се заяждате ви помага да се чувствате по-добре и да спите по-добре нощем, кой съм аз за да ви попреча

Лека неделна вечер ви пожелавам :)

Заяждат се, защото обявата ви е подигравателна (неясна и за 40 лв.). Направата на едно лого е сериозен процес, който минава през няколко етапа ... накратко 2-5 дена. 150-200 лв са ви нужни за сериозни предложения + уговорката за понататъчно оформяне на логотипа(кирилица, латиница). Друг е въпроса дали искате просто да 'тупнете' нещо си там пред името на НПО-то. Ако е така разровете нет-а за някакви готови сток картинки(иконки). Ако пък, искате безплатна помощ от някой за това, просто махнете смешната награда.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на лого

Личните ми политически пристрастия нямат място в тази тема. Не, че съм длъжен да се обяснявам, но за сведение - отдавна съм се разделил с политическата партия която визираш именно поради разочарование и разминавания в говоренето и действията. Втора подобна грешка няма да направя. Човек се учи от грешките си все пак.

ми то беше очевидно..
или си бил в партията защото само в тази си могъл да влезеш, освен това си мислил, че ще се получи нещо

и напускаш кораба при първия неуспех?
това е още по-жалко от това, че си подкрепял пръмова :lol:
 
От: Конкурс за изработка на лого

Бях там защото имах надеждата, че ще е нещо различно.

Повярвай ми, могъл съм да вляза в която партия пожелая, но аз с принципите си не играя. Това бе и причината. Както казах, човек се учи от грешките си.
 
От: Конкурс за изработка на лого

Засега съм получил 5 предложения, като остават още 5-6 дни до изтичането на конкурса.
 
От: Конкурс за изработка на лого

Цоп и в тази тема с едно предложение с няколко различни шрифта ;)

7148056Y.png
7148062N.png

7148065V.png
7148066B.png
 
От: Конкурс за изработка на лого

Нали е НПО в сферата на политиката? :) Защо търсите лого като за шах клуб? :wink:
 
От: Конкурс за изработка на лого

Благодаря на всички, които участваха в конкурса. Радвам се да обявя за победител svealien (Svetozar DImitrov) с:

pask-1.0 (1).jpg

Честито!
 
От: Конкурс за изработка на лого

Мерси :) това съм аз

Браво. :) Обаче каква ти е идеята да "нагънеш" национален символ (трибагреника) и на всичкото отдолу да го точкуваш отгоре?

Нищо лично, просто питам, а и да си призная на мен кончетата на Никол89 ми харесват в пъти повече и очаквах някое от тях да спечели.

Успех. :lol:
 
От: Конкурс за изработка на лого

Браво. :) Обаче каква ти е идеята да "нагънеш" национален символ (трибагреника) и на всичкото отдолу да го точкуваш отгоре?

Нищо лично, просто питам, а и да си призная на мен кончетата на Никол89 ми харесват в пъти повече и очаквах някое от тях да спечели.

Успех. :lol:


Това сигурно са опорните точки. :)
 
От: Конкурс за изработка на лого

:D :lol: Да, нали е НПО.

Много свежо, Фифи. Браво. :roll:
Ти сигурно пишеш комедии? :beer:

Не позна. Падам си по драмите. :)
 

Горе