Конкурс за изработка на лого

От: Конкурс за изработка на лого

Айде колеги не остана време.
Аз ще вкарам още малко романтика въпреки, че цветовете тотално не се връзват с цвета на хедъра и сайта като цяло:)
Рибата кълве вечер, всеки го знае:)

Happy_Fisherman2.jpg
 
От: Конкурс за изработка на лого

Ще се включа и аз с нещо днес :) Браво страхотни предложения има до сега :beer:
 
От: Конкурс за изработка на лого

Има и още вариации.. :rolleyes:

6f4df15af5aeb2cf.jpg


aab0ec8642b78f88.jpg
 
От: Конкурс за изработка на лого

Не мога да си изпратя логото в АБВ, дава ми невалиден имейл адрес.
 
От: Конкурс за изработка на лого

махни двете // от aqua_sm/@/tradel.net
 
От: Конкурс за изработка на лого

Здравейте, снощи конкурса приключи. Очаквайте да обявим победителя. Има много добри предложения и ще е малко труден избор.
 
От: Конкурс за изработка на лого

Победителят в конкурса е stoineff.
Честито! Логото, което е предложил най- много се доближава до нашите изисквания. Хареса ни креативния дизайн и изчистената визия. Благодарим на всички участници в конкурса. Моля победителя да се свърже с мен на Л.С.

aqua-logo.jpg
 
От: Конкурс за изработка на лого

Честито stoineff!
На мен лично на ganio концепциите ми харесаха повече, но това е въпрос на вкус:)
Конкурса беше малко беден от към публично участие, но предполагам, че много хора са се включили по другия начин:)
В последно време има малко конкурси във форума и се кефя, като има такива, за мен е важно самото участие.
Дано се увеличат, има добри дизайнери според мен тук:|, не визирам себе си, защото аз съм любител ентусиаст:mrgreen:

Между другото много е важно не само да ти хареса едно лого, като презентация, mackup-ите малко пообъркват нещата колкото да са красиви като визия, важно е и как стои на сайта интересно ми е да го видя поставено на хедъра как ще изглежда.
 

Горе