Конкурс за изработка на лого

От: Конкурс за изработка на лого

Здравейте, а какво ще кажете относно идеята ми, да потърсите лога, които на вас ви допадат, за да може ние да работим по подобен стил?

Нахвърлете няколко идеи...
 
От: Конкурс за изработка на лого

...................
784876.jpg
 
От: Конкурс за изработка на лого

Здравейте, а какво ще кажете относно идеята ми, да потърсите лога, които на вас ви допадат, за да може ние да работим по подобен стил?

Нахвърлете няколко идеи...

Ето интересни неща, на които сме попадали:
Цък
Цък2

Ще се радваме да видим и по раздвижени шрифтове, до момента предложенията се придържат към доста статични такива
 
От: Конкурс за изработка на лого

Да разбираме ли от посочените примери, че предпочитате и преливащи се цветове(градиенти)?
И какво значи раздвижен шрифт дайте пример, ако може?
 
Последно редактирано:
От: От: Конкурс за изработка на лого

Ето интересни неща, на които сме попадали:
Цък
Цък2

Ще се радваме да видим и по раздвижени шрифтове, до момента предложенията се придържат към доста статични такива

Не мога да дам по-конкретни насоки, ако имахме такива щях да кажа: "Искаме този шрифт с този символ за лого"
 
От: Конкурс за изработка на лого

Страхотна тема за лого и бих искал и дано успея да се включа заради, но празниците, пълна къща и никакво време за работа едва ли ще успея. Ще се радвам ако конкурсът бъде увеличен поне до 5ти януари.
Поздрави
 
От: Конкурс за изработка на лого

meteo_logo.png
___________________

Цената на логото е с уговорка.
 
От: Конкурс за изработка на лого

Ето и от мен едно малко по-разчупено и само успешни проекти през новата година на всички:mrgreen:

Linen.jpg
 
Последно редактирано:
От: От: Конкурс за изработка на лого

buymore къде е "България" в предложението ти?

Добавено:), експериментирах с шрифта и затова умишлено я бях пропуснал.
 
От: Конкурс за изработка на лого

И моите предложения. Благодаря искрено на огранизатора че удължи срока. Темата наистина е много интересна
могат много, много неща да се направят. Успех на всички
v1.
meteo-ready-1.jpg

v.2
meteo-ready-2.jpg

v.3
meteo-ready-3.jpg

v.4
meteo-ready-4.jpg
 
От: Конкурс за изработка на лого

Здравейте,

срокът за публикуване на предложения приключи. Днес предстои обсъждане на концепциите. Благодарим на всички за участието!
 

Горе