Конкурс за име на сайт - 20 лв.

nortrant

Well-Known Member
в който се предлагат: Сео услуги, дизайн, програмиране и копирайтинг

Мерси предварително :clap:
 
От: Помогнете ми да измисля име на сайт

Сега не се сещам за хубаво име, но те съветвам да измислиш някакво сериозно име на български език. Гарантирам ти, че така ще изпъкваш пред Stoyanoff, Ivanoff, Petroff, Creative designs, aCreative, bCreative, cCreative, E-crEaTiVe, PROcreative, vip-creative, Super Creative и другите подобни "креативни" задници.
 
От: От: Помогнете ми да измисля име на сайт

Сега не се сещам за хубаво име, но те съветвам да измислиш някакво сериозно име на български език. Гарантирам ти, че така ще изпъкваш пред Stoyanoff, Ivanoff, Petroff, Creative designs, aCreative, bCreative, cCreative, E-crEaTiVe, PROcreative, vip-creative, Super Creative и другите подобни "креативни" задници.

Първите 3 са имена, не виждам какво лошо има да се брандват с име, да не говорим, че споменаваш хора, които се занимават с фрийланс и точно по име е правилната стратегия за тях.
 
От: Помогнете ми да измисля име на сайт

Собствено име не мисля, че ще стане в случая защото не съм сам ... :)
 
От: От: Помогнете ми да измисля име на сайт

Първите 3 са имена, не виждам какво лошо има да се брандват с име, да не говорим, че споменаваш хора, които се занимават с фрийланс и точно по име е правилната стратегия за тях.
Имах предвид, че е тъпо да си напишеш името на латиница, мислейки, че това ще направи фирмата ти по-космополитна, или по-авторитетна.
 
От: Помогнете ми да измисля име на сайт

Болшевик действително е малко смешно, но е приблизително 745 014 840 770 пъти по-умно от "creative designs".
 
От: Помогнете ми да измисля име на сайт

Защо? Ако фирмата е добра и има добри проекти зад гърба си и кадърен екип, не виждам какъв е проблема. Пък и тоя брандинг дето го правят, голяма роля играе портфолиото.
 
От: Помогнете ми да измисля име на сайт

www.articlesbg.net - виж ги тях - името им е съобразено с услугата само.

аз искам да обединя няколко услуги с едно име.
Доста време мислих, не се сетих за нищо хубаво ... реших да пусна тема ...
 
От: Помогнете ми да измисля име на сайт

seowizard аз имам един домейн с wizard и много ме радва
 
От: От: Помогнете ми да измисля име на сайт

seowizard аз имам един домейн с wizard и много ме радва

Много силно име е .... :wink: някой като го прочете ще си помисли, че правя чудеса .... :wink:

хайде, нямате ли предложения ?
 
Последно редактирано:
От: От: От: Помогнете ми да измисля име на сайт

BGmarketingBox.com :)
 
От: Помогнете ми да измисля име на сайт

seokrati.com (свободен)
по аналогия с технократи
Научно-техническата интелигенция, която според съответна теория е ръководна сила за развитие на обществото.

Вие ще сте СЕО интелигенция, която според съответна теория е ръководна сила за развитие на сайтовете.
 
От: Конкурс за име на сайт - 20 лв.

Здравейте,

Ако се концентрирате върху българския пазар, моето предложение е да бъде в "bg", помни се лестно и има голям шанс да попаднете на добър домейн, кратък и ясен.
По - късно мога да предложа нещо.

Успех
 
От: Конкурс за име на сайт - 20 лв.

да, приемаме предложения и за домейни в областа .bg :)
 
От: Конкурс за име на сайт - 20 лв.

WebSEO.bg - Звучи ми добре, а и е свързано с уеб и сео услуги...

SEOs.bg - Search Engine Optimization Services.
 
От: Конкурс за име на сайт - 20 лв.

Предлагам :

webalarmi.bg

napred.bg

:)
 

Горе