Конкурс за лого и банер награда 100лв+

От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

И тъй като конкурсът вече приключи, си позволявам да кажа на мен кое ми хареса най-много - първото предложение на ganio.
По принцип харесвам стила му и най-важното - винаги има мисъл в лого дизайните му.

На bgdesigner банера - супер е!
 
От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

Гледам, че има недоволни от избора на лого. Радващото в случая е, че собственика е доволен и ще получи готино лого.
 
От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

И тъй като конкурсът вече приключи, си позволявам да кажа на мен кое ми хареса най-много - първото предложение на ganio.
По принцип харесвам стила му и най-важното - винаги има мисъл в лого дизайните му.

На bgdesigner банера - супер е!

Както казах избора за мен беше труден!
Специално на Ganio и bgdesigner съм изпратил лично съобщение с поздравления за добрата работа.
След разговор с колета bgdesigner получих и неговия банер, но това си е вече извън конкурса, за което му благодаря!

Гледам, че има недоволни от избора на лого. Радващото в случая е, че собственика е доволен и ще получи готино лого.

Логото ти е прекрасно.
Имаш лично ;)
 
От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

Гледам, че има недоволни от избора на лого. Радващото в случая е, че собственика е доволен и ще получи готино лого.

Не, човече. Изказвам лично мнение. Щом клиентът е доволен, всичко е ОК, не си го слагай присърце. :)
 
От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

Страшно много комплекси се видяха в темата :) . Лошо впечатление ми направиха някои колеги,но това си е за тях. Както и да е вземете си избийте тези комплекси най накрая и стига сте спамили в всеки един конкурс. Редно е да поздравим победителя за лого и толкова. Хубаво ли е грозно ли е няма значение, нали на организатора му харесва. Честито и на Бг дизайнера второто място и ще му "пожелая" да се научи да приема загубите от конкурси по достойно :)

Поздрави и успехи с Elenkov.net! :)
 
От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

Конкурса завърши още вчера.
Определени бяха победителите: nnikolov и stoineff.
Наградите са вече при тях и им благодаря за труда, които положиха.
Благодаря на всички останали с това, че взеха участие в конкурса и специално на Ganio и bgdesigner,Fifi,LovechGuy, ако пропускам някого моля не се сърдете.
Важен е крайния продукт.
Аз съм доволен от логото и банера и мисля, че на сайта заспаха чудесно!
www.elenkov.net

Поздрави
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

Да, така е, добре е станал сайтът :)

Николов, кой е казал, че логото в грозно? Аз поне не виждам подобни изказвания в темата. Единствено имаше изказвания за постъпката на Сапфир, че е несериозна и това е.
 
От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

Аз пък друго се чудя, как предлагаш уеб дизайн а търсиш друг да ти прави логото?
 
От: От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

Аз пък друго се чудя, как предлагаш уеб дизайн а търсиш друг да ти прави логото?

Имам дизайнер, но в момента не е добре със здравето и не мога да разчитам на него.
За това си позволих лукса да направя конкурс за нова визия на сайта, без да разчитам на момчето.

Поздрави,
Николай
 
От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

Не се карайте за оригиналност на лога и взаимстване на идеи точно във форумен конкурс, при едно елементарно търсене се виждат вече направени лога, доста наподобяващи всички предложения :)

Ако се поразтърся ще намеря и съвпадения на 90%, като се има в предвид, че "е"-то пред името за лога свързани с онлайн бизнес не е точно "нова" идея :)

Като искаш нещо уникално, една илюстрация подобна на тази, може и да си дадеш снимката на илюстратора, за да прилича геройчето на теб, перфектно за личен сайт с портфолио (такъв, който носи твоето име, а не някакъв по-мащабен бранд).

Минималистичните лога и уникални символи се разработват повече време, за да имат "уникалност" и да се разпознават лесно, за което се иска повечко професионализъм и майсторлък.

Поздравления на победителя/ите и със здраве! ;)
 
От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

Това с илюстрацията си го мислех и аз :)) Даже ми хрумна да се нарисува елен (ЕЛЕНков) хахаха
Ама се отказах...
 
От: Конкурс за лого и банер награда 100лв+

Това с илюстрацията си го мислех и аз :)) Даже ми хрумна да се нарисува елен (ЕЛЕНков) хахаха
Ама се отказах...

Добре, че не си го нарисувал :D
Нямам нищо общо в горски животни.. все още hhaah :)
 

Горе