Конкурс за лого на WebSelo.com

От: Конкурс за лого на WebSelo.com

9d36719aaf24b68c.jpg

6d9ac46e89e5b313.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого на WebSelo.com

Става все по-интересно. Много добри предложения. Браво, момчета и момичета!
 
От: Конкурс за лого на WebSelo.com

Хмм, доста креативни предложения. Благодаря ви, колеги.
 
От: Конкурс за лого на WebSelo.com

Конкурса се е раздвижил:mrgreen:, ето и последната обещана модификация от мен, заприлича малко на супервилич, ама пък си има и сателитки:), успех на всички:

model2_cup2_3.jpg
 
От: Конкурс за лого на WebSelo.com

И аз да се включа много инетерсна тема с безброй съзможности за изпълнение. Малко по минималистично и в друга посока съм поел в заданието...
webselo.jpg
 
От: Конкурс за лого на WebSelo.com

Да, определено възможностите са много. Дотук визуално всички предложения са добри.

Подсказвам - колкото по-силно графичният символ показва дейността ни съобразно изискванията, толкова по-вероятно е да се спра именно на подобно предложение. :)
 
От: Конкурс за лого на WebSelo.com

Здравейте! Стана ми много интересно и реших да се включа с една нова концепция.
Както разбрах, сайтът е за копирайтинг, преводи, текстове и тн. - основно писане.
Затова реших проектът ми да се свързва визуално както с името, така и с услугите, които сайтът предлага.
Мисля, че цветовете се връзват напълно с идеята, простичко и изчистено е, а знакът (къщичката) се доближава до стилистиката на уеб иконата (което прави асоциации с уеб).
Типографията е напълно съобразена с проекта.
Ето и първите опити:

web_selo1.jpg
web_selo2.jpg
като тук реших да заменя прозорчето на къщата със знака @, което още повече "работи" за идеята

Естествено може да има и различни конфигурации на подреждане на знака и текста:
web_selo2_01.jpgweb_selo2_02.jpg

Ето и вариант в съвсем друга стилистика, но пак асоциираща се с уеб пространството
web_selo3.jpg

А това са доста груби идеи, но все пак исках и тях да споделя:
web_selo4.jpg

При интерес или съвет може и на лс
 
От: Конкурс за лого на WebSelo.com

Мале кви уникални предложения :X
Хора Вие сте за световния пазар ;)
 

Горе