Конкурс за лого.

От: Конкурс за лого.

Моля да не ме чакате, тъй като за съжаление няма да успея да се включа в конкурса. :( Успех на всички участници. :|
 
От: Конкурс за лого.

Ух, навих се и аз да участвам. : D
Ей сега след час най-много ще изпратя и моето лого, пък ако съм закъснял - здраве да е.
 
От: Конкурс за лого.

Това е варианта как биха стояли на сайта логата,които съм предложил... (сега видях, че има готов дизайн на сайта). Логата са 100% векторни.
brando1.jpg


brando2.jpg


brando3.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого.



Здравейте, ето ме и мен: :)
101% вектор!


Namebrando-1-00.jpg


- - - - - - - - - - -

Namebrando-1-01.jpg


- - - - - - - - - - -

Namebrando-1-02.jpg


- - - - - - - - - - -

Namebrando-1-03.jpg


- - - - - - - - - - -

Namebrando-1-04.jpg



При желание от 'шефа' на конкурса всякакви промени по логото могат да бъдат направени.

Поздрави! :)
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого.

Още едно предложение. Ако успея, ще се включа с още 1-2 идеи за лого. :)

5742804l.png
 
От: Конкурс за лого.

4 часа докато избера победителя. Ще е изключително трудно, защото има поне 4-5 лога, които много харесвам. Благодаря на всички.
 
От: Конкурс за лого.

И аз да покажа втората концепция как ще стои евентуално на сайта и на визитка. Идеята е да се види, че е разпознаваемо:


%D0%91%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%BE1.png
 
От: Конкурс за лого.

Добри сте! Честно добри сте! Браво на всички, изкефихте ме от всякъде! :D
 
От: Конкурс за лого.

Официално обявявам край на конкурса.

Не очаквах такова участие, такъв професионализъм и такива добри лога.

Тъй като ми е адски трудно да реша, ще избера победител и подгласник, който ще получи 30 лева (ако е навит да ми предостави логото за толкова). Ще използвам и двете лога в различните концепции, които имам за развитието на този сайт.

Тъй като в момента се прибирам от черпене по повод раждането на дъщеричка на един мой приятел (да му е жива и здрава) - в момента не съм много в състояние да избера :) - но утре ще го направя.

Благодаря още веднъж на всички участници.

Само да добавя, че около 70 домейна, които първоначално ще бъдат сложени на този сайт ще се нуждаят от лога. Разбира се за тях няма да се изискват толкова добри лога и цените (като се има предвид и количеството) ще са значително по - ниски и ако се споразумея с победителите те ще получат задачата да направят лога и за тях. Ако те откажат - със сигурност ще се свържа с някои от хората, които са поствали тук.
 
От: Конкурс за лого.

Жалко, че не ми остана време да се включа. Поздравления на всички участници има някои наистина добри попадения. Няма да споделям, кои са личните ми фаворити, за да не повлиявам на никого, но мисля че наистина има избор за SmartBusiness и го поздравявам за решението да даде и утешителна награда.
Поздрави,
Станислав Тонков
 
От: Конкурс за лого.

Не искам да влияя много на решението, но последното предложение от stoineff е доста професионално с показване на евентуално визитка ( предишните също ми харесват ).
Също така dreambench има доста стилни предложения. RDesign също е дал интересна концепция, но някак си тези кукловодни инструменти не се връзват.

Късмет на всички участници. Избора е труден не само за победител, а дори и за самото лого. Аз, като човек без опит в тази сфера ще гледам и ще записвам в тефтера :)

П.П. надявам се логотата да са правени от вас самите :)
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого.

След дълго мислене и умуване реших - победител в конкурса е DreamBench с неговата папийонка.

Второто място е за stoineff и колибрито (Ако stoineff е навит да ми предостави логото за 30 лева).

Много много трудно избрах победителя и подгласника и това е самата истина. Събрах тука една комисия от 5 човека и всеки си хареса различно лого. Изобщо не ми помогнаха, но още веднъж доказаха колко силен конкурс беше това. И Rdesign и nnikolov и gabitour бяха в shortlist-а , да не говорим, че и неговото съставяне беше трудно, но в крайна сметка това е решението ми.

Благодаря на всички участници. Със сигурност ще правя и други конкурси занапред и ще се радвам пак да участвате. Честито на печелившите.
 
От: Конкурс за лого.

Честито на победителите !
Аз пък бях за логото на zealot designs, изглежда ми най-професионално.
 

Горе