Конкурс за лого

petpetep

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте!

Обявяваме конкурс за изработка на лого за нашата фирма "Металпродукт АМС" ООД. Фирмата ни се занимава с производство на метални конструкции за сгради.

1. Начало на конкурса: 16.4.2015 г.

2. Краен срок на конкурса: Срока на конкурса е 30.4.2015 г. Ако в този срок не се спрем на подходящо лого, ще го удължим конкурса до 14.5.2015 г.

3. Дата за обявяване на победител: 30.4.2015 г. или 17.5.2015 г.

4. Награда: Подготвили сме две награди, една ако си изберем лого и втора за различно лого избрано от потребителите на форума.
Логото което ще използваме ще бъде наградено със 100 лв. Второто лого ще бъде наградено с 50 лв, като ще помолим модератор да се наеме с задачата да обобщи вота или след като изтече конкурса да пуснем анкета в форума.
Като си запазваме правото и второто лого да използваме след като го доплатим до 100 лв.

5. Нямаме специфични първоначални изисквания относно цветове и форми, не обвързвайте логото и с конкретен домейн. Предпочитаме думите да е с латински букви, ако има изписани думи да са на английски език и разбираеми на български - metalproduct, constructions и т.н.
Имаме уеб сайт, който не е в окончателен вид. Логото освен в сайта, ще го поставим и в бланките на нашите документи.

„ЗАПОЗНАТ СЪМ СЪС ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН“ с който гарантира, че се е запознал със ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН

Благодарим на включилите се и успех!

Публикувам това от името на AMS - http://www.predpriemach.com/member.php?u=21673
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого

Сегашното им лого:

logo1.png
 
От: Конкурс за лого

Извинявам се за грешката, текста е писан през телефон и пращан и до друг потребител през тапатолк. (С тази програма може да се избягва ограничението за пращане на лични съобщения)

Логото е правено за около 40 минути, като е преправяна безплатна картинка.
 
От: От: Конкурс за лого

Извинявам се за грешката, текста е писан през телефон и пращан и до друг потребител през тапатолк. (С тази програма може да се избягва ограничението за пращане на лични съобщения)

Логото е правено за около 40 минути, като е преправяна безплатна картинка.
Блинки вземай мерки
 
От: Конкурс за лого

petpetep каза:
: Подготвили сме две награди, една ако си изберем лого и втора за различно лого избрано от потребителите на форума.
Вече конкурсите са със гарантирана награда, да разбираме, че втората награда е гарантирана, а първата не така ли?
 
От: Конкурс за лого

Искам няколко примера за логото и щего нарисувам ръчно
 
Само да предупредя, че трябва да има това:

VII. Всеки организатор на конкурс, преди да публикува окончателно темата, се задължава най-отдолу да копира следният текст: „ЗАПОЗНАТ СЪМ СЪС ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН“ с който гарантира, че се е запознал със ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН

Ако не автоматично означава, че си съгласен. ;)
 
От: Конкурс за лого

Голям сам художник ама митреват идеи да запаля четката
 
Re: От: От: Конкурс за лого

Блинки вземай мерки

Ще го вземем под внимание това. Но малко се съмнявам, че може след като системата не дава. :)

Успехи с конкурса и се надявам да се постъпи коректно, защото двама ще отговарят тук, ако нещо се стигне до кофти край. За това са правилата. ;)
 
От: Конкурс за лого

Да buymore, независимо дали ще си изберем някое, то със сигурност най-харесаното тук ще спечели 50 лв.

За нас е важно да се спрем на лого и е невероятно да се случи този сценарии. Втората награда е поощрителна, както и да си сверим "часовника" с това дали сме избрали по-доброто лого и според останалите дизайнери/форумци.


Насоките са във вашето въображение, нашите са стигнали до поста на @redrum, но искаме нещо по-прецизно.
 
От: Конкурс за лого

колко човека сте екипа дето търси логото ?
ама дайте насоки за логото в кви варианти, шото язе мога ви пратя ена снимка на едно рисувано в един подлез, къф формат ти изпратя картинкта
 
От: Конкурс за лого

Благодарим за първото лого.

Един човек ще избере логото.

Приятна събота и неделя.
 
От: Конкурс за лого

ето едно предложение и от мен - строги прави форми и извивки само в шрифта, ако предложението ви допадне, ще бъде ретуширано и векторизирано, така че да се ползва и като негатив (без цветове и сенки - подходящо за печати, бланки, воден знак и т.н.)

Виж файлът 12010
 
От: Конкурс за лого

Моята концепция има като основа два метални елемента свързани в буква М. Те образуват и покрив, който символизира строителството на сгради. Друга идея, която съм вградил в логото е илюзията, която създава един ъгъл - дали сочи навътре, или навън е част от психологически тест. Тоест логото моге да се погледне в переспектива отдолу - нагоре., както и отгоре надолу в зависимост от позицията на гледащия.


prev.png
 
От: Конкурс за лого

Още едно предложение в което съм съчетал отново A, M и S, търсейки симетрия и сходство със метална конструкция изправена на един ъгъл и все пак стабилна:), показал съм и примерно как ще изглежда логото на визитна картичка:

image.jpg


Untitled_3_1.jpg

image.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого

Колегите, както обикновено, са с мега уникални предложения! Логотата по-горе много ми харесаха.
За спорта се включвам и аз с нещо семпло:
ip77nt.png

Прилагам и векторния формат:
http://imgh.us/AMS_Logo_001_1.svg
 

Горе