Конкурс за най-добрите афилиати в Profitshare – Back to School 2015

Blinky

Owner
8306070m.jpg


Демонстрирай, че си най-добрият афилиат и спечели наградите в Кампанията “Back to School 2015″


Започва първият конкурс с марка Profitshare! Конкурсът Back to School ще се проведе между 20 август – 30 септември 2015, а записванията вече започнаха. Имаш на разположение месец и половина, за да събереш точките, които ще те тласнат нагоре в класацията на най-добрите афилиати.

Обявяването на победителите ще се състои на 3 ноември. Предвид ще се взимат само регистрираните конверсии в периода на Кампанията и одобрени преди 2 ноември включително.

За тези, които се класират на първите места сме подготвили множество страхотни награди:


  • 1 място: Лаптоп Macbook Air 13′
  • 2 място: Смартфон iPhone 6+
  • 3 място: Смартфон iPhone 6
  • 4 място: 1000 лв.
  • 5 място 500 лв.
  • 6 място: 200 лв.
  • 7 място: 200 лв.
  • 8 място: 200 лв.
  • 9 място: 200 лв.
  • 10 място: 200 лв.

8306076M.png




Как можеш да спечелиш


Събери най-много точки от одобрени конверсии за който и да е рекламодател в мрежата на Profitshare и следи непрекъснато актуализираната класация на рекламодателите, за да насочиш интелигентно трафика и за да събереш възможно най-много точки.

Регистрирането в Кампанията Back to School се прави чрез страницата на кампанията http://www.profitshare.bg/back-to-school, където трябва да избереш потребителско име за конкурса. Потребителското име и резултатите на най-добрите 10 афилиати ще могат да бъдат следени в реално време от всички участници в конкурса.

Как ще се получават точките

Точките в кампаниятаBack to Schoolсе смятат по следния начин:


  • Всяка одобрена конверсия CPS (cost per sale) представлява 5 точки,
  • Всяка одобрена конверсия CPL (cost per lead) представлява 2 точки,
  • Всеки един лев принадлежащ към дадена одобрена комисионна CPS или CPL има стойността на 2 точки.

Точкуването се прилага според общия брой на конверсиите.

Ще получаваш точки без значение кой рекламодател промотрираш

Нашият съвет е да търсиш рекламодатели, които предлагат най-големи комисионни, за да събереш повече точки за общата стойност от регистрираните комисионни. Данните oт афилиейт историята ти могат да ти помогнат да прецениш средната стойност на комисионната, която можеш да получиш от всеки отделен рекламодател.

Обявяване на победителите

Награди ще получат първите десет афилиати според броя на получените точки.

Победителите ще бъдат обявени според броя на получените точки в своя афилиейт профил през периода на Кампанията. Класацията окончателно ще завърши на 2 ноември 2015. Ще се вземат предвид регистрираните конверсии пред периода на Кампанията и одобрени до 2 ноември 2015 включително. Афилиатът, който получи най-много точки ще заеме първо място и ще получи съответстващата награда. Следващият класиран афилиат по брой точки ще заеме второто място и ще спечели съответната награда и т.н.

Всеки афилиат е добре дошъл да участва в конкурса, без значение дали е опитен или новорегистриран такъв. Ако не знаеш особено много за афилиейт маркетинга и как да печелиш конверсии, които да ти носят точки в Кампанията Back to School, ще ти помогнем с отговори на голяма част от въпросите, които можеш да имаш.

Нямаш профил в Profitshare и искаш да печелиш комисионни? Направи си сега!

Имаш онлайн магазин и искаш да продаваш чрез Profitshare?
Свържи се бързо с нас!
 
От: Конкурс за най-добрите афилиати в Profitshare – Back to School 2015

Много добра идея и добър начин да стимулират афилиатите си,но играта няма да е честна.Как един афилиат който рекламира чрез сайта или блога си,ще се съревновава с друг който няма нито едно от двете?
Дали колко участниците?
 
Re: От: Конкурс за най-добрите афилиати в Profitshare – Back to School 2015

Много добра идея и добър начин да стимулират афилиатите си,но играта няма да е честна.Как един афилиат който рекламира чрез сайта или блога си,ще се съревновава с друг който няма нито едно от двете?
Дали колко участниците?

Няма как....не може да се сравняват коли, при положение, че едната е спряла, а другата лети с 200 км/ч. И това пак не е така, защото съм и виждал доста успешно водене на афилиейтинг, без сайт, без блог, без каквото и да е било. Просто има добре изградена НЕГОВА мейл листа, събирана от бизнес, който е статичен, и покрай мейлването му за неговия продукт или услуга, успява да внедри аф. линка на дадена кампания, която тече в един от афилиейт платформата. Или пък има силни социални акаунти или е силен с артикъл маркетинга. Има и други канали на дистрибутиране, но в много важно те да позволяват аф. линкове. Вторият въпрос, не ми е ясен, за да дам отговор. Ако има нещо по-специфично, ще помоля и техен представител да се включи, да даде повече информация. В момента тази им кампания набира скорост тъй като гледам рекламите им и по други сайтове.
 
От: Конкурс за най-добрите афилиати в Profitshare – Back to School 2015

Добре създават имидж май доста ще напредват в сферата. Ще следя темата,ако няма много сериозни конкуренти може да се пусна и аз е там 200та лева да се вземат бонус файда :D
Успех на всички записали се в конкурса!
 
Re: От: Конкурс за най-добрите афилиати в Profitshare – Back to School 2015

Добре създават имидж май доста ще напредват в сферата. Ще следя темата,ако няма много сериозни конкуренти може да се пусна и аз е там 200та лева да се вземат бонус файда :D
Успех на всички записали се в конкурса!

Успехи и от мен. Сигурно има доста сериозни играчи. Честно казано се сещам за няколко души тук с доста силни сайтове, които ще спорят много усилено за наградите. :)
 
От: Конкурс за най-добрите афилиати в Profitshare – Back to School 2015

Въпросът ми беше колко души са афилиати към профитшер...Дали някой знае ?
Иначе се записах,пък да видим,ако влезна в 10-ката ще е цяло чудо :D
Успех и на всички останали :)
 
Аа, едва ли се знае точна бройка, но определено тук може да се преброите тези, които сте. :)

Сигурно поради причини за сигурност не се ъпдейтват лайфтиме, а и като цяло пускат временни класации на никовете с генерираните цифри до тях, са се следят позициите най-обективно. Последният път, който съм виждал това не беше добре за афовете и най-вече за програмата. :)
 
От: Конкурс за най-добрите афилиати в Profitshare – Back to School 2015

Аз няма да вляза в състезанието , тъй като имам само отделни продажби, но ще следя темата - успех на колегите. Които вече са почнали да постнат на кое място са - нали това може да се следи в реално време.
 
От: Конкурс за най-добрите афилиати в Profitshare – Back to School 2015

Интересно

11902238_10205605364588116_3464384673669538533_n.jpg
 
От: От: Конкурс за най-добрите афилиати в Profitshare – Back to School 2015

Аз няма да вляза в състезанието , тъй като имам само отделни продажби, но ще следя темата - успех на колегите. Които вече са почнали да постнат на кое място са - нали това може да се следи в реално време.

Да,ще може да се следи в реално време.От утре започва надпреварата :)
 
От: Конкурс за най-добрите афилиати в Profitshare – Back to School 2015

Айде дано някой от форума да го спечели. И после да се похвалите ей! :clap:
 
От: Конкурс за най-добрите афилиати в Profitshare – Back to School 2015

Айде ще се пусна и аз да видим мислех да стоя на скамейката но днес май е втория ден а доста слабо ми изглежда може и да впиша в топ 10 :D
 
От: Конкурс за най-добрите афилиати в Profitshare – Back to School 2015

Кой е играча дето е на 1во място... аз немога 5 точки да направя тоя гони 2000.... от форума има ли някой в топ 10 , похвалете се .....
 
От: Конкурс за най-добрите афилиати в Profitshare – Back to School 2015

26-то място.... за сега,конкуренцията е жестока :)
 
От: Конкурс за най-добрите афилиати в Profitshare – Back to School 2015

Има човек от форума в топ 10,
 
От: Конкурс за най-добрите афилиати в Profitshare – Back to School 2015

Кофти е,че не може да се следи цялата класация, виждаш първите 10 и себе си..... трябва да го преразгледат това и да се виждат всички участници...
 
От: Конкурс за най-добрите афилиати в Profitshare – Back to School 2015

Здравейте,

Включвам се от името на рекламодателите и по-точно - Baby.bg
Успех на всички в играта първо!

Четох доста неща във форума за profitshare и исках да Ви попитам като афилиати няколко неща. Първо - дали имате някакви впечатления от работата с нас? Какво искате да подобрим или какво не ви харесва? Защо бихте или не бихте ни промотирали?

Мнението ви ще е много ценно, за да знаем на къде да насочим усилията си и всички да са щастливи.
 

Горе